Jump to content

Ick Σε Blue Tang - Βοήθεια


Recommended Posts

Mη στεναχωριεσαι φιλε μου,δυστυχως και οι απωλειες ειναι μεσα στο προγραμμα.

Ολο αυτο ειμαι σιγουρος οτι μπαινει σαν "εμπειρια" στην ενασχοληση σου με το θαλασσινο και τα πραγματα με το επομενο ψαρακι θα πανε πολυ καλυτερα! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως οπως τα λεει ο Mad. Εκανες οτι μπορουσες. Αλωστε....οταν αρρωστενει ενα ψαρι οι πιθανοτητες ειναι ποιο πολλες στο να το χασεις παρα να το σωσεις για παρα πολλους λογους.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω μόνο να μην έχουν πρόβλημα τα ύποπτα στο μεγάλο ενυδρειο. Φαίνονται να τρώνε κανόνικα, συνεχίζω με herbatana και βιταμίνες καλού κακού

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι, μετά απο 10 ημέρες θεραπείας επισυνάπτω μια εικόνα του ενυδρειου μου... Τα πράγματα φαίνονται καλά! Τα ψαράκια ήρεμα ... Μόνο τα turbo snails φαίνονται σε άσχημη κατάσταση. Σκέφτομαι αύριο να βάλω πάλι των άνθρακα και skimmer και να σταματήσω την θεραπεία. Τι γνώμη έχετε;

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως μετα απο 10 μερες και με δεδομενο πως τα ψαρακια ειναι καλυτερα,εισαι ετοιμος να σταματησεις το herbtana. :thumbup:

Εχεις καμια πιο κοντινη φωτο?

Τα ψαρακια εχουν καθαρισει απο τα "σημαδακια" η' εχουν ακομα?

Ριχνε παντως πολυ πολυ φαγητο.

Ο λευκοστερνος φαινεται πολυ αδυνατος φιλε dpaschos.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ ότι μπορείς να σταματήσεις την αγωγή αφού βλέπεις ότι τα πράγματα πάνε καλύτερα. Αρκετό ποιοτικό φαγητό , σκορδακι και καμιά βιταμίνη και λογικά θα είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...