Jump to content

Ηλεκτρολογος Φωτιστικου Αθηνα


submarine1981

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδια και χρονια πολλα.

Εχω ένα φωτιστικο λεντ της maxspect G2 120 Watt (δυστηχως δεν μπορω να βαλω λινκ διοτι για αγνοστο λογο δεν μπορω να κανω Copy-paste) και δεν μου αναβουν τα μπλε λεντ. Τα ασπρα και το moonlight είναι μια χαρα. Το κοιταξα λιγάκι με το ματι μηπως εντοπισω κατι καμενο αλλα δεν βρηκα κατι.

Υπαρχει - ξερει κανεις καποιον που να μπορει να με βοηθησει στην επισκευή του?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν επισκευάζουν,αλλά δεν χάνεις κάτι να κάνεις ένα τηλέφωνο!Εγώ εκεί φτιάχνω το καινούργιο μου φωτιστικό!Άψογη εξυπηρέτηση και πολύ καλά παιδιά! :xmas_smile:

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση ότι και ο Aquario .gr ( Σπυρος) φτιαχνει φωτιστικα Led.

Θα μιλησω αυριο και με τους 2 και θα ενημερωσω εδώ για το τι εγινε για να υπαρχει σαν θεμα ΜΗΝ τυχων και χρειαστεί καποιος άλλος χομπυστας επισκευή όπως εγω.

Στεναχωρεθηκα γμτ. Γυρισα πισω στο σπιτι από τις γιορτες και να βλεπω να μην αναβει σωστα το φωτιστικο του ενυδρείου :cigar:

Link to comment
Share on other sites

Με την πολυτιμη βοηθεια το Κωστα (Bardas) Καταφερα και το επισκευασα. Ειχαν καει λεντ. Η αγορα εγινε απο μαγαζι που πουλαει Led και ειχε ακριβως τον ιδιο τυπο που εψαχνα (για να μην πω και καλυτερα). Προς το παρων το ετρεχα με 2 Τ5 και σημερα μπηκε ο κανονικος Led φωτισμος.

Και 2 φωτος. η μια με τις T5 και η δευτερη με Led.

9r8f.jpg

ytx9.jpg

Ευχαριστω για την βοηθεια και κυριος τον Κωστα (Bardas)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο αποτέλεσμα παιδειά, γιας στα χέρια σας!

Link to comment
Share on other sites

τα λεντ αυτα που βαλαμε σαν ποιοτητα ειναι πολυυυυυυυ καλυτερα.εξαλου το καταλαβε και η τσεπη σου.χχχαχαα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...