Jump to content

Υπαρχει Πιθανοτητα Να Το Σωσω?


Recommended Posts

καλησπερα και χρονια πολλα! τελικα ολα σε εμενα,μια σεριατοπορα που πηρα μετα απο 2 μερες αρχιζει και ασπριζει.σα να την εχεις ξυσει με ξυραφι.ηταν σε 2 σημεια λευκη οταν την πηρα αλλα δεν εδωσα σημασια.υπαρχει πιθανοτητα να τη σωσω?απο μετρησεις ειμαι οκ .ευχαριστω

Έγινε επεξεργασία - βαρδας
Link to comment
Share on other sites

Την βλέπω στα μαύρα της τα χάλια να σου πω την αλήθεια!Δύσκολα θα την παλέψει νομίζω φιλαράκι.......

Έτσι σου ήρθε το κοράλλι;Σε τι κυκλοφορία την έχεις;

Link to comment
Share on other sites

ετσι ηρθε.ηταν ασπρη κατω στη βαση και κατω αριστερα σε ενα κλαδι αμα το προσεξεις.απο κυκλοφορια δε χτυπαει ντιρεκτ.πρωτα τζαμι και μετα το κοραλι.ειμαι να το βγαζω δηλαδη?ποιος ακουει τη κορη μου που θα της πεταξω το ροζ κοραλι!!!

Link to comment
Share on other sites

νικολα εχει ασπρισει απο τη βαση αμα το ειδες.εκτος απο καμια κλιματαρια δε κατεχω το θεμα κλαδεμα μιας και αγοραζω φραγκακια.θα το προσπαθησω παντως

Link to comment
Share on other sites

Οπου εχει ασπρο και λιγο ζωντανο ιστο εαν δεν προσπαθησεις δεν θα μαθεις εαν θα πετυχενες

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από το κλαδεμα καί το σταυρο μου ,μπορώ να κάνω τίποτα αλλο γιά να το σώσω το καημενο?εδώ φέραμε. Στα ίσια τραχυφυλια σχεδόν χαμένη δε θα κωλοσουμε εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή εχω νικόλα.γνώσεις δεν εχω.σήκωσα κ το φωτιστικο λίγο ποιο ψηλά.από τη φωτο μοιάζει να καίγεται?ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...