Jump to content

Γονιοπορα?


Recommended Posts

ειναι γονιοπορα το φραγκακι που μου εκανε δωρο ο ευγενιος?το βλεπω να του αρεσει το μερος.απο τροφη ριχνω φυτοπλακτον ευγενικη χορηγια του ευγενιου και coral frenzy..χρειαζετε τιποτα αλλο?

ευχαριστωωω

Link to comment
Share on other sites

ειναι απο τα ποιο δυσκολα κοραλια και απευθυνετε σε παλιο ενυδρειο και εμπειρο χομπιστα και αν ευχομαι να παει καλα να το χαιρεσε το δωρο του Ευγενιου και να το παρακολουθεις οχι πολυ κυκλοφορια

Link to comment
Share on other sites

απο κυκλοφορια στο μερος που την εχω ειναι μετρια.τουμπες εκανα απο τη χαρα μου οταν μου εδωσε το φραγκ.θελει καθε μερα ταισμα?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω αυτο το φραγκακι.αν μας στειλει ο ευγενιος μια φωτο απο το μπουκετακι που εχει ισως βγαλετε συμπερασμα.και αλβεοπορα να ειναι τις ιδιες συνηθειες με τη γονιοπορα δεν εχει?

Link to comment
Share on other sites

Φαινετε να της αρεσει το μερος Κωστα. Χαιρομαι που σου αρεσε τοσο πολύ :xmas_laugh:. Για το ποιο ειδος ακριβως είναι θα μας πουν τα παιδια γιατι εγω εχω το ελατωμα και να ξεχναω αλλα και πολλες φορες να μην ρωταω την ονομασια του κοραλλιου.

Μακαρι να δουλευε το Copy paste να εβαζα φωτος. (Μαλλων φταιει ο Explorer)

Έγινε επεξεργασία - submarine1981
Link to comment
Share on other sites

Ειναι στρογγυλο το μαμα κοραλι η ειναι σαν κλαδι με μπουκετα σαν το φραγκ που εχεις;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...