Jump to content

Νεα Μαρκα Controler


akvariym

Recommended Posts

Καλησπερα και Χρονια πολλα σε ολους,

Εκανα παραγγελια απο το Ebay τον Stc-1000 και οταν ηρθε το δεμα μεσα ειχε εναν αλλον,τον willhi 7016c Τελικα τον συνδεσα και δουλευει μια χαρα.Πολυ ευκολες ρυθμησεις,εχει και θερμανση και ψηξη αλλα οχι ταυτοχρονα.Επησης δυνατοτητα να αλλαζεις το set της θερμοκρασιας που θελεις να ενεργοποιηται ο ελεγκτης με ενα πατημα,και εχει μονο 12 ευρω χωρις εξωδα αποστολης.

Αν σας εναδιαφερει τον συστηνω!!!

post-7443-0-58122600-1388327857_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

to probe(αισθητηρας) συμφωνα με την φωτο δεν ειναι πλαστικος ομως....

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ειναι απο αλουμινιο!Λογικα δεν πρεπει να σκουριασει...

Link to comment
Share on other sites

θα πρασινισει στην πορεια.μονο το τιτανιο δεν παθαινει τιποτα απο νερο, ειτε γλυκο ειτε αλμυρο.

βρες στην αγορα πλαστικο,και αλλαξε τον.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την πληροφορια Κlaz!!Παιζει ρολο τι αισθητηρας ειναι?η απλα ενας αισθητηρας θερμακρασιας νερου?

Link to comment
Share on other sites

θα πρασινισει στην πορεια.μονο το τιτανιο δεν παθαινει τιποτα απο νερο, ειτε γλυκο ειτε αλμυρο.

βρες στην αγορα πλαστικο,και αλλαξε τον.

Δεν διαφωνώ για τον πλαστικό αλλά το αλουμίνιο αν δεν είναι ανοδιωμένο πρασινίζει . . .

Έγινε επεξεργασία - rastafari
Link to comment
Share on other sites

πανε σε ενα απο τα καταστηματα που πουλανε τον ελιγουελ και ζητησε το πλαστικο.λογικα θα ειναι φτηνο σαν ανταλλακτικο.

αυτο για να εχεις ησυχο το κεφαλι σου.

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 stc1000 Kκαι ένα wilhii. Toμειονέκτημα του σε σχέση με τον stc είναι οτι δεν μπορείς να τον ρυθμίσεις πχ. 25,3 με 25.6. Έχει μικρότερη ρύθμιση στον ένα βαθμό. Δηλαδή 25 με 26.

Link to comment
Share on other sites

ριξε ενα τηλεφωνο εδω,αν θυμαμαι καλα τους εχει 2-3 ευρω!

Εψεμ Πειραιώς 139
Τηλ 210-3451001
210-3453641

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ο αισθητήρας χάλασε μετα απο ένα χρόνο χρήσης αλλα πήρα πλαστικό απο το μαγαζί που λέτε.

Link to comment
Share on other sites

πανε σε ενα απο τα καταστηματα που πουλανε τον ελιγουελ και ζητησε το πλαστικο.λογικα θα ειναι φτηνο σαν ανταλλακτικο.

αυτο για να εχεις ησυχο το κεφαλι σου.

2,5 ευρω εχει αν θυμαμαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 stc1000 Kκαι ένα wilhii. Toμειονέκτημα του σε σχέση με τον stc είναι οτι δεν μπορείς να τον ρυθμίσεις πχ. 25,3 με 25.6. Έχει μικρότερη ρύθμιση στον ένα βαθμό. Δηλαδή 25 με 26.

Σωστος!δεν εχει δεκαδικα στις θερμοκρασιες αλλα μικρο το κακο.Ποσο καιρο τον εχεις?σου δουλευει ΟΚ?

Link to comment
Share on other sites

ριξε ενα τηλεφωνο εδω,αν θυμαμαι καλα τους εχει 2-3 ευρω!

Εψεμ Πειραιώς 139

Τηλ 210-3451001

210-3453641

Απο εκει ειχα παρει τον Eliwell,και το σκεφτομουν που ηταν αυτο το καταστημα!!!μεσ'το μυαλο μου εισαι!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω τον έχω περίπου 3 χρόνια χωρις πρόβλημα αν εξαιρέσεις που χάλασε ο αισθητήρας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...