Jump to content

Api Freshwater Master Test Kit


Recommended Posts

Ψαχνω τα τεστ της Api καινουργια απο καποιον πωλητη απο ελλαδα!

Δεν θελω να στραφω στα ξενα για τιμες!

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο σέτ δεν το έχω δεί πουθενά μέχρι στιγμής . Σε πειράζει να αγοράσεις τα τέστ χωριστά ; Δεν ξέρω και το κόστος , μήπως σαν σέτ που το θές εσύ συμφέρει καλύτερα .

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο σέτ δεν το έχω δεί πουθενά μέχρι στιγμής . Σε πειράζει να αγοράσεις τα τέστ χωριστά ; Δεν ξέρω και το κόστος , μήπως σαν σέτ που το θές εσύ συμφέρει καλύτερα .

Ειναι καθαρα οικονομικος ο λογος του σετ!

Link to comment
Share on other sites

εξωτερικό

ψαξε uk σε κάποιο εκ τον amazon και ebay

το εχω βρει στο εξωτερικο...λεω μηπως καποιο μαγαζι απο ελλαδα τα εχει σε τιμη κοντα του εξωτερικου και να τα δωσω σε "εμας"!

Link to comment
Share on other sites

και εγω ρομαντικός ήμουν στην αρχη... και εξακολουθώ να είμαι αλλα τις περισσότερες φορές δεν θα έπρεπε...

ενα μηνα μου πηρε να αποφασίσω οτι δεν θα βγάλω άκρη

ασε που ειναι πιο οικονομικά να πληρώσεις τον αγγλο και την courier απο το να το πάρεις απο εδώ... ΔΥΣΤΥΧΩΣ

και στην τελική εαν ο αγγλος είναι μάγκας και καταφέρνει μέσω μιας ελεύθερης πλατφορμας όπως το ebay να πουλήσει στον έλληνα πιο φθηνά απο οτι το διπλανό μαγαζί τοτε μπράβο

ας το κάνει και ο έλληνας που το 2000 πηγε την τσίχλα απο 10 δραχμές 10 λεπτά

για να καταλάβεις το ελληνικό στοιχείο ο ζητιάνος στα φανάρια σου ζητούσε " ενα κατοστάρικο μήπως έχεις ρε φίλε...." και τώρα σου λέει..."ενα ευρώ σου περισσεύει..."

πέρασαν οι καλές εποχές που και σκατα να πούλαγες θα κέρδιζες...

πλατιασα

Link to comment
Share on other sites

Να πω οτι εχεις καπου αδικο?δεν θα το πω!

Το θεμα το ανοιξα μηπως καποια απο τα μαγαζια που εχουν βημα στο φορουμ θελουν να πιασουν - πλησιασουν την τιμη του αγγλου!

Link to comment
Share on other sites

Να πω οτι εχεις καπου αδικο?δεν θα το πω!

Το θεμα το ανοιξα μηπως καποια απο τα μαγαζια που εχουν βημα στο φορουμ θελουν να πιασουν - πλησιασουν την τιμη του αγγλου!

θα χαρώ πολύ και εγώ να το δω και θα το πάρω και εγω

προς το παρόν αγόρασα μόλις εναν θερμαντήρα 25w 5ευρά ενω την πιο οικονομική τιμή στο ελλαδιστάν την βρήκα 15

σημειώνω πως είμαι και εγω ελεύθερος επαγγελμάτιας σε διαφορετικό είδος απο τα ενυδρειακά... μιλώ εκ των έσω

τα ειχα δει και εγω αλλα...βεροια...μεταφορικά

Link to comment
Share on other sites

το εχω δει και θελω να παρω απο τριτη να μαθω μεταφορικα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...