Jump to content

Καρχαριάκια Γλυκού Νερού Pangasius Gallagher


Recommended Posts

Παναγο,το λινκ δεν παιζει..

Πιτσα με Παγκασιους?Αντι για Αντζουγιες? :P

κλείσε την παρένθεση στο link Κώστα.

Link to comment
Share on other sites

χομπιστες ειμαστε ολοι ρε φιλε.κι οτι λεμε για το καλο σου το λεμε,ασχετα με την πλακιτσα :)

Link to comment
Share on other sites

δεν άνοιξα θέμα ΟΥΤΕ για να μου την πούν κάποιοι αλλά ΟΥΤΕ και για να την πώ εγώ σε κάποιος !!!

το θεματάκι αφορά χομπίστες ψαριών gallagher και μόνο :devil:

ευχαριστώ πολύ....

Εδω δεν θα βρεις τετοιους..

Δεν στη λεει κανεις φιλος,εμεις σου λεμε τι γινετε μ αυτα τα ψαρια και ποσο λαθος εισαι.

Ξερεις,στο φορουμ δεν αφηνουμε να παιρνουν λαθος πληροφοριες..

Link to comment
Share on other sites

δεν άνοιξα θέμα ΟΥΤΕ για να μου την πούν κάποιοι αλλά ΟΥΤΕ και για να την πώ εγώ σε κάποιος !!!

το θεματάκι αφορά χομπίστες ψαριών gallagher και μόνο :devil:

ευχαριστώ πολύ....

Αν ήθελες να λάβεις απαντήσεις μόνο απο μια κατηγορία χομπιστών, έπρεπε να το ξεκαθαρίσεις απο την αρχή φίλε μου, απλα δε ξέρω κατα ποσο δημοκρατικό θα ηταν κάτι τέτοιο.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και για το καλό του ψαριού.

Link to comment
Share on other sites

δεν άνοιξα θέμα ΟΥΤΕ για να μου την πούν κάποιοι αλλά ΟΥΤΕ και για να την πώ εγώ σε κάποιος !!!

το θεματάκι αφορά χομπίστες ψαριών gallagher και μόνο :devil:

ευχαριστώ πολύ....

Κανενας δεν εχει σκοπο να την πει σε κανεναν

αλλα πιστεψεμε πολυ

απο εμας οταν αρχιζαμε αυτο το χομπι

ειχα φιλοξενησει καποιο τετοιο ψαρακι

ειδικα gallagher

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το θεμα ειναι για παιδια που θελουν να αγορασουν "καρχαριες" αλλα εδω πρεπει να ειπωθουν και ολα τα θεματα που εχουν οι "καρχαριες" αλλιως στο μελλον θα εχεις απογοητευμενους χομπιστες και δυστυχισμενα ψαρακια!

Ολοι μας, ειδικα ενας αρχαριος, γοητευεται με την λεξη καρχαριας που οπως ειπωθηκε πολυ σωστα παραπανω δεν ειναι!

Γιαυτο και πολλοι αγοραζουν χωρις να γνωριζουν!

Εμεις εδω σφιγγομαστε για να κανουμε το χομπι καλυτερο, εσυ γιατι σφιγγεσαι;

Και δεν μας ειπες σε τι ενυδρειο φιλοξενεις ή σκεφτεσαι να φιλοξενησεις τα συγκεκριμενα;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κλείσε την παρένθεση στο link Κώστα.

Σωστος ο Μητσος!Τωρα το ειδα.Ειναι λιγο μεγαλο για πιτσα βεβαια! :P

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το θεμα ειναι για παιδια που θελουν να αγορασουν "καρχαριες" αλλα εδω πρεπει να ειπωθουν και ολα τα θεματα που εχουν οι "καρχαριες" αλλιως στο μελλον θα εχεις απογοητευμενους χομπιστες και δυστυχισμενα ψαρακια!

Ολοι μας, ειδικα ενας αρχαριος, γοητευεται με την λεξη καρχαριας που οπως ειπωθηκε πολυ σωστα παραπανω δεν ειναι!

Γιαυτο και πολλοι αγοραζουν χωρις να γνωριζουν!

Εμεις εδω σφιγγομαστε για να κανουμε το χομπι καλυτερο, εσυ γιατι σφιγγεσαι;

Και δεν μας ειπες σε τι ενυδρειο φιλοξενεις ή σκεφτεσαι να φιλοξενησεις τα συγκεκριμενα;

Rio 125 Θοδωρη

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου πω οτι αυτο το ψαρι το ειχε ενα φιλος μου σε 800 λιτρα ενυδρειο και ειχε φτασει τους 80 ποντους και ηταν μονο του μεσα γιατι δεν του ειχε αφησει ουτε ενα ψαρι.Δεν μπορουσε να στριψει το κοκομοιρο και επαιρνε φορα και βαραγε τη μουρη του στα τζαμια..το βλεπεις ωραιο αυτο?χαιρεσε το ψαρι και το ενυδρειο ετσι η μηπως το ψαρι ειναι ευτυχησμενο?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

νταξει το καταλαβαινω το παλικαρι, και η αληθεια ειναι πως ΠΟΛΛΟΙ απο εμας ξεκινισαν και ζητησαν καρχαριακια στο ενυδρειο και οχι guppies σωστα? η μηπως γνωριζε κανεις τη ειναι οι δισκοι και τα νταμαρια της ταγκανικα?<--- :bow: εγω λεω πως αφου του αρεσουν ας τα κρατισει...και τα ξαναλεμε σε κανενα χρονο (ΑΝ τα εχει ως τοτε) , και ειμαι σιγουρος πως τοτε θα καταλαβει

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το θεμα ειναι για παιδια που θελουν να αγορασουν "καρχαριες" αλλα εδω πρεπει να ειπωθουν και ολα τα θεματα που εχουν οι "καρχαριες" αλλιως στο μελλον θα εχεις απογοητευμενους χομπιστες και δυστυχισμενα ψαρακια!

Ολοι μας, ειδικα ενας αρχαριος, γοητευεται με την λεξη καρχαριας που οπως ειπωθηκε πολυ σωστα παραπανω δεν ειναι!

Γιαυτο και πολλοι αγοραζουν χωρις να γνωριζουν!

Εμεις εδω σφιγγομαστε για να κανουμε το χομπι καλυτερο, εσυ γιατι σφιγγεσαι;

Και δεν μας ειπες σε τι ενυδρειο φιλοξενεις ή σκεφτεσαι να φιλοξενησεις τα συγκεκριμενα;

είπα εγώ οτι σφίγγομαι ???

εσείς σφίγγεσταί όλοι και μάλιστα πέσατε πάνο μου σαν τα κοράκια...

"το θέμα είναι για παιδιά" δες το profile μου είμαι 32 χρονών.

παρακαλώ διαβάστε πρώτα !!!

ο άλλος τρώει πίτσα και το σχολειάζει εδώ.... :bigemo_harabe_net-101: ξέρω γω..... τι να πώ.... σε λάθος forum έκανα εγραφή....

Link to comment
Share on other sites

Εγω μπορει να τρωω πιτσα και να το γραφω εδω αλλα εσυ δεν καταλαβαινεις καποια πραγματα.Σου βαλαμε λινκ,προφιλ του ψαριου,φωτογραφιες και σου ειπαμε και ποσα πραγματα.

Αν θες να το κρατησεις κρατησε το,ομως δωστου αυτα που χρειαζετε,δωστου 2 τονους νερο και κρατα το.Τι θα πει το ταιζεις καθε 3 μερες για να μη μεγαλωσει?Τιμωρια ειναι το ψαρι?

Δεν πεσαμε να σε φαμε,εινα η αληθεια φιλος,καταλαβε το!

Οσο για το φορουμ που λες,στο σωστο εκανες εγγραφη και δυστυχος η αληθεια ποναει παντα.

Αν εκανες αλλου να δεις τι θα ακουγες...

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου πω οτι αυτο το ψαρι το ειχε ενα φιλος μου σε 800 λιτρα ενυδρειο και ειχε φτασει τους 80 ποντους και ηταν μονο του μεσα γιατι δεν του ειχε αφησει ουτε ενα ψαρι.Δεν μπορουσε να στριψει το κοκομοιρο και επαιρνε φορα και βαραγε τη μουρη του στα τζαμια..το βλεπεις ωραιο αυτο?χαιρεσε το ψαρι και το ενυδρειο ετσι η μηπως το ψαρι ειναι ευτυχησμενο?

έλα σπίτι μου να το ρωτήσεις το ψαράκι αν είναι ευτυχησμένο. δίπλα έιμαστε, μενίδι εσύ καλογρέζα εγώ.....

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο,μερα παρα μερα το ταιζεις που παλι λαθος ειναι....

Link to comment
Share on other sites

έλα σπίτι μου να το ρωτήσεις το ψαράκι αν είναι ευτυχησμένο. δίπλα έιμαστε, μενίδι εσύ καλογρέζα εγώ.....

Σε 120 λιτρα νερο αποκλειεται να ειναι ευτυχησμενο φιλος..

Link to comment
Share on other sites

Το να χαρακτηριζεις κορακια καποιους που θελουν να σε αποτρεψουν απο το να κανεις λαθος,ειναι επιεικως ανεπιτρεπτο και απαραδεκτο.Δεν εκανες λαθος στο φορουμ.ΕΣΥ εισαι το λαθος για το φορουμ!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εχεις δικιο! Καλως ηρθες απο μενα!

Πεσαμε πανω σου αλλα δεν σε φαγαμε!

Προσωπικα δεν με απασχολει ποσο χρονων εισαι! Οσο και να σαι εισαι ευπροσδεκτος!

Δεν πιστευω ομως οτι ηθελες να κανεις εγγραφη σε καποιο φορουμ που θα σου χαιδευει τα αυτια!

Εδω λεμε και τα στραβα και τα καλα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το να χαρακτηριζεις κορακια καποιους που θελουν να σε αποτρεψουν απο το να κανεις λαθος,ειναι επιεικως ανεπιτρεπτο και απαραδεκτο.Δεν εκανες λαθος στο φορουμ.ΕΣΥ εισαι το λαθος για το φορουμ!!!

είμαι λάθος εγώ για το forum !!! οκ..... διαγράφομαι τότε τώρα αμέσως..... ευχαριστώ πολύ όλους για τις απόψεις τους !!!

PS Δίας : το ποιό εύκολο απ'όλα είναι να κάθετε ένας ********** πίσω απο ένα PC και να την λέει στον άλλον !!!

PS Συντονιστή : καλή χώνεψη !!!

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

είμαι λάθος εγώ για το forum !!! οκ..... διαγράφομαι τότε τώρα αμέσως..... ευχαριστώ πολύ όλους για τις απόψεις τους !!!

PS Δίας : το ποιό εύκολο απ'όλα είναι να κάθετε ένας ********* πίσω απο ένα PC και να την λέει στον άλλον !!!

PS Συντονιστή : καλή χώνεψη !!!

Αμα θες μπορω να στην πω και αυτοπροσωπως :D

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

είμαι λάθος εγώ για το forum !!! οκ..... διαγράφομαι τότε τώρα αμέσως..... ευχαριστώ πολύ όλους για τις απόψεις τους !!!

PS Δίας : το ποιό εύκολο απ'όλα είναι να κάθετε ένας ******* πίσω απο ένα PC και να την λέει στον άλλον !!!

PS Συντονιστή : καλή χώνεψη !!!

Φιλαρακο προσεχε τις εκφρασεις σου!

Αν δεν σου αρεσει απλα δεν γραφεις!

Μαθε να ακους αυτα που σου λενε!

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...