Jump to content

Επιβράβευση Μελών Των Ομάδων Δημιουργίας.


Aiolos

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι των ομάδων δημιουργίας, το ΑΖ σας ευχαριστεί για την συμμετοχή όσων συνεργάστηκαν στο παρελθόν και όσοι συνεχίζουν να συνεργάζονται και για τον λόγο αυτό σας επιβραβεύει με μια αναμνηστική βεβαίωση συμμετοχής.


Όσα μέλη των ομάδων επιθυμούν να παραλάβουν την επιβράβευση μπορούν να στείλουν πμ στον Αίολο για να τους αποσταλεί.



Θα είναι ωραίο αλλά και τιμητικό ταυτόχρονα, να κοσμεί το τοίχο σε μια κορνίζα δίπλα από το ενυδρείο σας.



vrabeioteam-deigma_zpsee6d3391.jpg


Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !!!

Νομιζω πως ειναι η καλυτερη επιβραβευση που θα μπορουσε καποιος να εχει, μεσα σε ενα φορουμ που αφορα ενα ΖΩΝΤΑΝΟ χομπι!

Μ'αρεσει πολυ που ειμαστε ενεργοι, βοηθαμε και μας βοηθανε και υπαρχει συλλογικοτητα !

Πραγματικα χαιρομαι που ειμαι μελος αυτης της ομαδας! Θεωρω πως δεν εχει σημασια αν εισαι επισημο μελος, παλιος η νεος, αρκει να εισαι ενεργο μελος!

υγ Θα επιθυμουσα η βεβαιωση αυτη να κοσμει το ενυδρειο μου!

Και επισης να πω ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που σκεφτονται με αυτο τον τροπο!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια κινηση εκ μερους του Αquazone!

Mια ωραια ηθικη αμοιβη για τα παιδια που δουλευουν για να πανε το χομπι ενα βημα μπροστα!

Ας κανω την αρχη λοιπον και να αναφερω πως επιθυμω να κοσμησω τον τοιχο μου με το συγκεκριμενο αναμνηστικο!

Link to comment
Share on other sites

Σαν μέλος της BetTeam θα το ήθελα και εγώ το βραβείο! Ελπίζω να συνεχίσουν να λειτουργούν οι ομάδες και να προσφέρουν στο φόρουμ ό,τι περισσότερο μπορούν!

Link to comment
Share on other sites

Το παν είναι η συμμετοχή σε αυτές τις ομάδες ώστε να μπορούμε να βοηθάμε μαζεύοντας περισσότερες γνώσεις !

Και δανειζόμενος μια διαφημιστική ατάκα θα πω πως όλοι μαζί μπορούμε και στο ενυδρείο!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...