Jump to content

Τα Δισκία Μου


PanaGreco

Recommended Posts

πανό το βήμα το εκανα αυτή την στιγμή τον έχω στο ενυδρείο μου!!!! έχουμε τρελαθεί από την χαρά .Το ψάρι το παρακολουθούσα 3 μήνες σε μαγαζί ελπίζω όλα να πάνε καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σήμερα έφυγαν και οι τελευταίοι δίσκοι μου.

Είμαι πολύ χαρούμενος που πήγαν σε φίλους που θα τους αγαπάνε και θα τους φροντίζουνε. Θα παρακολουθώ΄ την εξέλιξη τους από εδώ,

 

Τους αποχαιρετώ λοιπόν με το παρακάτω video βάζοντας ένα τέλος εποχής για μένα με τους δίσκους θεωρώντας ότι είναι ότι καλύτερο ψάρι υπάρχει στον κόσμο του γλυκού νερού.

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλα και ΠΑΛΙ το βιντεακι ειναι καταπληκτικο! Εχεις σκεφτει καθολου το Holywood????

:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα και ΠΑΛΙ το βιντεακι ειναι καταπληκτικο! Εχεις σκεφτει καθολου το Holywood????

:)

Βασικα το hollywood σκεφτεται να του κανει μηνυση! Χαχαχαχαχα!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλη αρχη με το νεο εγχειρημα σου!αχ!! Αυτον τον f1 ποιος να τον πηρε?? Πολυ θα τον ηθελα ;)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έφυγαν και οι τελευταίοι δίσκοι μου.

Είμαι πολύ χαρούμενος που πήγαν σε φίλους που θα τους αγαπάνε και θα τους φροντίζουνε. Θα παρακολουθώ΄ την εξέλιξη τους από εδώ,

 

Τους αποχαιρετώ λοιπόν με το παρακάτω video βάζοντας ένα τέλος εποχής για μένα με τους δίσκους θεωρώντας ότι είναι ότι καλύτερο ψάρι υπάρχει στον κόσμο του γλυκού νερού.

 

 

 

Eπιτελους τα διωξες! Αμην!!!!

 

Βρε αντιδραστικο στοιχειο.

Ο ανθρωπος αναφερει ( αυτα που εχω επισημανει ) τα εβγαλε γιατι θα βαλει θαλασσινο!  :bigemo_harabe_net-76:  :bigemo_harabe_net-76:  :bigemo_harabe_net-76:

Link to comment
Share on other sites

Βρε αντιδραστικο στοιχειο.

Ο ανθρωπος αναφερει ( αυτα που εχω επισημανει ) τα εβγαλε γιατι θα βαλει θαλασσινο!  :bigemo_harabe_net-76:  :bigemo_harabe_net-76:  :bigemo_harabe_net-76:

Ναι κι εγω επισημαινω οτι τα εδιωξε επιτελους και αμην!

Link to comment
Share on other sites

Καλη αρχη στη θαλασσα. Τις δισκαρες σας θα τις προσεχω και οποτε θελετε θα περνατε να τις βλεπετε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι κι εγω επισημαινω οτι τα εδιωξε επιτελους και αμην!

Κομπλεξ κομπλεξ!! χαχαχαχα... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στεναχωριέμαι που σε χάνουμε από τους δίσκους Πάνο,

αλλά  από την άλλη χαίρομαι,που θα φροντίζω εγώ μερικά από τα μωρά σου!!!

Σου εύχομαι καλή συνέχεια στα αλάτια!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...