Jump to content

Συμβατότητα Ψαριών


hlias

Recommended Posts

σε ευχαριστω πολυ φιλε niknik, και τον κλοουν να τον αφησω μονο του να ειναι ο βασιλιας του ενυδρειου? θα μου αρεσε να ειχα και ενα ακομα ψαρακι μεσα... το θεμα ειναι με ποιο θα περασει ομορφα ο μαρουν μου..

Ειναι δυσκολο ο μπαγασας και πολυ ομορφος με αλλον μαζι θα δυσκολευτεις πολυ εαν βρεις αρχικο ζευγαρι βαλτους και βγαλε αυτον.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυσκολο ο μπαγασας και πολυ ομορφος με αλλον μαζι θα δυσκολευτεις πολυ εαν βρεις αρχικο ζευγαρι βαλτους και βγαλε αυτον.

Η πρωτη μου κινηση λοιπων ειναι να βγαλω τον dotty, θα τον επιστρεψω (μακαρι να τον δεχτουν πισω) και οσο ειναι νωρις αν βρω ενα ακομα μαρουν θα το παρω και θα το ρισκαρω... το θεμα ειναι μην αντιμετοπισουν προβλημα μετα οι γαριδες που θελω, ιδικα οι sexy...

Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη μου κινηση λοιπων ειναι να βγαλω τον dotty, θα τον επιστρεψω (μακαρι να τον δεχτουν πισω) και οσο ειναι νωρις αν βρω ενα ακομα μαρουν θα το παρω και θα το ρισκαρω... το θεμα ειναι μην αντιμετοπισουν προβλημα μετα οι γαριδες που θελω, ιδικα οι sexy...

Και μιας και το ξανα ανεφερες αυτες δεν τρωνε απτεσιες :poster_oops: Peppermint ειναι αυτες που πρεπει να παρεις.Το ψαρακι ζητα να σου το ανταλαξουν με ενα μαρουν μεγαλο(θυληκο ειναι το μεγαλο)

Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη μου κινηση λοιπων ειναι να βγαλω τον dotty, θα τον επιστρεψω (μακαρι να τον δεχτουν πισω) και οσο ειναι νωρις αν βρω ενα ακομα μαρουν θα το παρω και θα το ρισκαρω... το θεμα ειναι μην αντιμετοπισουν προβλημα μετα οι γαριδες που θελω, ιδικα οι sexy...

Τις sexy δυσκολα θα τις βλεπεις εντος του ενυδρειου δεν νομιζω να εχεις θεμα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...