Jump to content

Ενα Μεγαλο Ευχαριστω


babinio

Recommended Posts

οπως λεει και ο τιτλος.ενα μεγαλο ευχαριστω κι απο δω στο νικο πολιτη (nikos s3) για την πατεντα που μου εφτιαξε σε λαμπα τ5 εμποριου ωστε να κουμπωσει σε φωτιστικο juwel.νικολη...ευχαριστω αδερφεεεε.juwel....αντε γεια κι εσυ κι οι λαμπες σου των 20e.για λεπτομερειες,ερωτησεις στον ιδιο. :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το χουμε ξαναδει.ολες οι πατεντες δεν ειναι ιδιες...my friend

Link to comment
Share on other sites

Δε μας βάζεις καμία φωτογραφία να δούμε τη δική σου πατέντα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας λεει και εμας!

Link to comment
Share on other sites

Δε μας βάζεις καμία φωτογραφία να δούμε τη δική σου πατέντα;

λεπτομερειες στον ιδιο.δεν ειναι δικη μου ξαναλεω η πατεντα

Link to comment
Share on other sites

λεπτομερειες στον ιδιο.δεν ειναι δικη μου ξαναλεω η πατεντα

Καλά μεγάλε, μη μας δείρεις κι όλας!
Link to comment
Share on other sites

Καλά μεγάλε, μη μας δείρεις κι όλας!

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μυστικη η πατεντα και μπορει να την κλεψεις ρε Παναγιωτη,γι αυτο σου λεει να μιλησεις μ αυτον που την εφτιαξε..

Αλλοι εδω κανουν πατεντες για το φορουμ και τις παρουσιαζουν για ολους και αλλοι το κανουν για την παρτη τους...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε babinio γιατι δεν λες στον φιλο σου να μας την παρουσιασει εδω; Ειναι κι αλλοι πολλοι ακομη που σιγουρα θα ενδιαφερονται!

Link to comment
Share on other sites

babinio μην τους ακούς!!

Αν δεν κατοχυρωθεί η πατέντα μην αποκαλύψεις τίποτα!!!!

PS Χωρίς παρεξήγηση προς το μέλος που τον βοήθησε :)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μυστικη η πατεντα και μπορει να την κλεψεις ρε Παναγιωτη,γι αυτο σου λεει να μιλησεις μ αυτον που την εφτιαξε..

Αλλοι εδω κανουν πατεντες για το φορουμ και τις παρουσιαζουν για ολους και αλλοι το κανουν για την παρτη τους...

Είδες κύριε πρόεδρε;Οι δεύτεροι γλυτώνουν και το άγχος..... :)

Link to comment
Share on other sites

Είδες κύριε πρόεδρε;Οι δεύτεροι γλυτώνουν και το άγχος..... :)

Εσυ να τα δεις αυτα που καθεσε και κανεις παρουσιασεις με φωτορεπορταζ! :P

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε.............ελα ρε φιλε,πες μας την πατεντα.....σε παρακαλωωωωωωωωωωωω :bigemo_harabe_net-172:

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστεύω οτι ειναι με κλέμες και απο την εξωτερική πλευρά τους έχουν καρφάκια που υποκαθιστούν τα δοντάκια της λαμπας. Εσείς τι πιστεύετε; ......Τι φαντάζεστε μάλλον;

Link to comment
Share on other sites

αν και βλεπω διαφορες ειρωνικες κουβεντες απο διαφορους(και δεν βλεπω κανεναν απ τους διαχειριστες να λει κατι,οπως παλαιοτερα σ εμενα) θα το πω αλλη μια φορα.εγω δεν εχω ιδεα απο τετοιου ειδους πατεντες.ο φιλος(nick s3) μου την ετοιμασε και την εφερε ετοιμη.το τι εκανε και το πως το εκανε δεν γνωριζω και δεν με νοιαζει.ξαναλεω λοιπον.οποιος θελει του στελνει μηνυμα αν χρειαζεται πληροφοριες για τον τροπο που το κανε.

ps

να στε σιγουροι εσεις οι διαφοροι εξυπνακηδες που μου απαντατε εδω μεσα με τροπο ειρωνικο...πως προσωπικα σε κατι τετοια ειμαι μανουλα κι εγω,απλα ειπα να σεβαστω το forum

καταλαβες ΔΙΑΣ;;;;

Link to comment
Share on other sites

αν και βλεπω διαφορες ειρωνικες κουβεντες απο διαφορους(και δεν βλεπω κανεναν απ τους διαχειριστες να λει κατι,οπως παλαιοτερα σ εμενα) θα το πω αλλη μια φορα.εγω δεν εχω ιδεα απο τετοιου ειδους πατεντες.ο φιλος(nick s3) μου την ετοιμασε και την εφερε ετοιμη.το τι εκανε και το πως το εκανε δεν γνωριζω και δεν με νοιαζει.ξαναλεω λοιπον.οποιος θελει του στελνει μηνυμα αν χρειαζεται πληροφοριες για τον τροπο που το κανε.

ps

να στε σιγουροι εσεις οι διαφοροι εξυπνακηδες που μου απαντατε εδω μεσα με τροπο ειρωνικο...πως προσωπικα σε κατι τετοια ειμαι μανουλα κι εγω,απλα ειπα να σεβαστω το forum

καταλαβες ΔΙΑΣ;;;;

ΟΧΙ!

Link to comment
Share on other sites

Εξυπνακια φυσικα θα εννοεις και τον συντονιστη rastafarian που σου απαντησε σε στυλ σαν το δικο μου ε;;;;;;;

http://www.aquazone.gr/forums/topic/94868-aaia-iaaaaei-aaoaneoou/?p=938992

Η κανω λαθος;;;;ε;;;;;

:)

Link to comment
Share on other sites

Δε μας βάζεις καμία φωτογραφία να δούμε τη δική σου πατέντα;

Δεν μας λεει και εμας!

Φιλε babinio γιατι δεν λες στον φιλο σου να μας την παρουσιασει εδω; Ειναι κι αλλοι πολλοι ακομη που σιγουρα θα ενδιαφερονται!

Με κλέμα το φτιάξατε;

Εγω πιστεύω οτι ειναι με κλέμες και απο την εξωτερική πλευρά τους έχουν καρφάκια που υποκαθιστούν τα δοντάκια της λαμπας. Εσείς τι πιστεύετε; ......Τι φαντάζεστε μάλλον;

Όπως βλέπεις δεν υπάρχουν ειρωνικές απαντήσεις , όπως θα είδες και σε ένα άλλο θέμα , επικροτείται από όλους μας η προσφορά των γνώσεων.

Θα μπορούσες να πεις στον φίλο σου να μας περιγράψει την κατασκευή ή να σου την εξηγήσει και να μας την περιγράψεις εσύ. :)

Θα παρακαλέσω να μην συνεχίσουμε με αντιπαραθέσεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εξυπνακια φυσικα θα εννοεις και τον συντονιστη rastafarian που σου απαντησε σε στυλ σαν το δικο μου ε;;;;;;;

http://www.aquazone.gr/forums/topic/94868-aaia-iaaaaei-aaoaneoou/?p=938992

Η κανω λαθος;;;;ε;;;;;

:)

φυσικα και δεν κανεις λαθος

Link to comment
Share on other sites

Όπως βλέπεις δεν υπάρχουν ειρωνικές απαντήσεις , όπως θα είδες και σε ένα άλλο θέμα , επικροτείται από όλους μας η προσφορά των γνώσεων.

Θα μπορούσες να πεις στον φίλο σου να μας περιγράψει την κατασκευή ή να σου την εξηγήσει και να μας την περιγράψεις εσύ. :)

Θα παρακαλέσω να μην συνεχίσουμε με αντιπαραθέσεις.

φιλε dpap.εσυ μονο αυτες τις απαντησεις διαβασες;

δεν εχω φυσικα σκοπο να συνεχισω τις αντιπαραθεσεις και ουτε λογο.

παντα φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν διάβασα μόνο αυτές φίλε babinio.

Ευχαριστώ για την κατανόηση. :)

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και δεν κανεις λαθος

Μηπως ομως κανεις εσυ;..............."καταλαβες ΔΙΑΣ;;;;"

Δε σε βλεπω να αναφερεσαι καθολου σ'εκεινον,αλλα σε μενα μονο.Γιατι αραγε;

Anyway.............. :)

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ!

.....εδώ μου έφυγαν μερικα δάκρυα!

Χαχαχαχα!!!

Φίλε μου κανείς δεν είχε τη διάθεση να σε ειρωνευτεί. Απλα βρεθήκαμε τόσα άτομα να σε ρωτάμε για το τι και το πως και εσυ (γνώμη μου) αντί να πεις τουλάχιστον στον φίλο σου να μπει εδώ μέσα που βρέθηκαν 5 περίεργοι και ρωτάνε σα δαιμονισμενοι και να μας απαντήσει στις ερωτήσεις που θέσαμε ή να κάνει και τυπική παρουσίαση της πατεντας , μας "έγραψες" κανονικά και μας άφησες σα τα παιδάκια που περιμένουν το μπαμπά τους πίσω απο την πόρτα να τους φέρει τα γλυκά.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...