Jump to content

Ποιο Αντιχλώριο Προτιμάτε ;


Recommended Posts

Βασικά, το ερώτημα που τέθηκε (και πολύ σωστά τέθηκε έτσι) είναι πιο αντιχλώριο προτιμάμε και όχι πιο είναι καλύτερο. :)

Το πλεονέκτημα του prime είναι η οικονομία του και η ικανότητα του να δεσμεύει αμμωνία και νιτρώδη. Εγώ μέχρι τώρα εκμεταλλεύομαι την οικονομία του ...

Κάποια άλλα έχουν την ευεργετική aloe vera

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prime για λόγους οικονομίας και δέσμευσης αμμωνίας κ.α.

Link to comment
Share on other sites

εγω επαψα να χρησιμοποιω εδω και καιρο.. αλλα σαν το prime δεν εχει.. αρα παντα υπαρχει στο ντουλαπι για ωρα αναγκης..

Μια απο τα ιδια.

Link to comment
Share on other sites

Prime για τους λογους που γραψανε οι προηγουμενοι και επειδη μου αρεσει. Δεν λεω οτι ειναι το καλυτερο επειδη δεν εχω δοκιμασει καποιο αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Prime για τους λογους που γραψανε οι προηγουμενοι και επειδη μου αρεσει. Δεν λεω οτι ειναι το καλυτερο επειδη δεν εχω δοκιμασει καποιο αλλο.

Και να είχες δοκιμάσει κάποιο άλλο δε θα μπορούσες να πεις ποιο είναι καλύτερο εκτός αν ένα από τα δύο είναι εντελώς άχρηστο...

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως λογω οικονομιας κυριως και επειτα δεσμευσης αμμωνιας(σε περιπτωσεις αναγκης), οσοι χομπιστες εχουν δοκιμασει το prime, δεν το εχουν αλλαξει..

ειχα και πολυ παλαιοτερα κατι μπουκαλακια με μπλε υγρο.. δεν θυμαμαι καν την εταιρια ,που ηθελε το μισο μπουκαλακι να ριξεις για να κανεις μια αλλαγη.. :thumbsd:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αγορασα το prime και το Api stress coat . Το πριμε θα μου κρατήσει πάρα πολύ και θα το χρησιμοποιώ κυρίως στο ενυδερειο με τα χρυσόψαρα που κάνω μεγάλες αλλαγές νερού ενώ της απι στον Μονομάχο :) :)

Έγινε επεξεργασία - hms
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...