Jump to content

Μηνιαία Συνάντηση 7 Ιουνίου !


Αργύρης Π

Recommended Posts

Το Σάββατο είναι η μηνιαία μας συνάντηση ανοίγω εγώ το θέμα αν και δυστυχώς μάλλον δεν θα καταφέρω να παραβρεθώ αυτή την φορά !

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, μάλλον είσαι πολύ βιαστικός Αργύρη.....

Αυτό το Σάββατο ο μήνας έχει 7, και είναι το πρώτο Σάββατο του μήνα, και όχι το δεύτερο που κάνουμε της καθιερωμένες συναντήσεις (σε έπιασα αδιάβαστο, για τιμωρία 1 μπύρα στον καθένα μας.....χαχαχαχα)

Το δεύτερο Σάββατο του μήνα Ιουνίου είναι στις 14-06, μία μέρα πριν το frag swap, οπότε δεν θα γίνει συνάντηση και θα βρεθούμε όλοι στο event μας.....

Link to comment
Share on other sites

Και μειναν μονο 11 και σημερα!

Link to comment
Share on other sites

Μαζι με το event στις 15!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι αλλιώς δεν κάνουμε συναντήσεις το πρώτο Σάββατο του μήνα (στην προκείμενη στις 7-06), αλλά κάθε δεύτερο Σάββατο......

Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι αλλιώς δεν κάνουμε συναντήσεις το πρώτο Σάββατο του μήνα (στην προκείμενη στις 7-06), αλλά κάθε δεύτερο Σάββατο......

Εσυ γιατρε τι λεει, το ψηνεις αυτη τη φορα να ερθεις; Εχω κατι ερωτησουλες!

Link to comment
Share on other sites

Όπα παιδιά μπερδεύτηκα ζητώ ταπεινά συγνώμη για την βιασύνη μου και δέχομαι την τιμωρία μου χωρίς να πω κουβέντα !!!!

:bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:
Μην πάω να ανοίξω ένα θέμα την έκανα την @%&$@ μου

Link to comment
Share on other sites

Αργύρη είναι η εξάρτηση, σε καταλαβαίνουμε απόλυτα. Είναι αυτό που έλεγε η Γιαγκούση "κακές συνήθειες έχουμε όλοι..."

Θοδωρή, εννοείτε πως 15-06 θα δώσω το παρών.

Link to comment
Share on other sites

Όπα παιδιά μπερδεύτηκα ζητώ ταπεινά συγνώμη για την βιασύνη μου και δέχομαι την τιμωρία μου χωρίς να πω κουβέντα !!!!

:bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Μην πάω να ανοίξω ένα θέμα την έκανα την @%&$@ μου

Μπυρες και ψαροκουβεντα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να αλλάζατε τον τίτλο; Μην το δει κανένας μόνο από τον τίτλο και πάει και δεν βρει κανέναν! :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...