Jump to content

Νανο Reef 40 Lit


George Machlis

Recommended Posts

Ηρθε η ωρα να σας δειξω το νανα ριφακι μου που τρεχει εδω και ενα μηνα περιπου με νερο απο το ενυδριο του πατερα μου και βραχο απο το ενυδριο του πατερα μου τρεχει με ενα σκιμερακι niagara280 ενα κυκλοφοριτι νανο χακος 900 λιτ/ωρα ενα θερμοστατη εχειμ 50 watt ενα ανεμιστιρακι sun sun για ψηξη και σκεφτομαι να παραμεινει οπως θα δειτε παρακατω στις φωτο bare bottom

Γνωμες και κριτικες ολα δεκτα

Ευχαριστω που αφιερωσατε εστω και λιγο χρονο για να δειτε το θεμα μου

Ξεχασα να σας πω οτι απο φωτισμο εχω ενα φωτιστικο τιςaquel με δυο λαμπες μια λευκη και μια μπλε ×11watt η καθεμιαpost-58920-0-31636400-1406986508_thumb.jpgpost-58920-0-27931100-1406986739_thumb.jpgpost-58920-0-44625500-1406986884_thumb.jpgpost-58920-0-26451100-1406986950_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρή αρχη για ενα μεγαλο μελλοντικό αποτέλεσμα. Welcome στο δικο σου ενυδρειο :)

Link to comment
Share on other sites

Όμορφα ζωντανά να τα χαιρεσαι!

Σε ευχαριστω λικουργο
Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ ωραιο και καθαρο.

Διατομικη δεν εχει βγαλει ακομα?

Σε ευχαριστω

Τωρα εχει αρχισει να βγαζει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πολύ ωραίο!!Να το χαίρεσαι!!Επειδή σκέφτομαι να κάνω και εγώ ένα σε παρόμοια λίτρα, πόσο βράχο έβαλες;Πόσο καιρό τρέχει;Ρουτίνες;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο!!Να το χαίρεσαι!!Επειδή σκέφτομαι να κάνω και εγώ ένα σε παρόμοια λίτρα, πόσο βράχο έβαλες;Πόσο καιρό τρέχει;Ρουτίνες;

τρεχει περιπου δυο μηνες εχω βαλει περιπου τρια κιλα βραχο αλλα ο βραχος και το νερο ειναι απο το ενυδριο του πατερα μου και εξακολουθω να κανω αλλαγη το ενα τριτο του νερου καθε ευδομαδα απο στρωμενο ενυδριο
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο! βεβαια στις φωτο θες λιγο δουλιτσα!!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο! βεβαια στις φωτο θες λιγο δουλιτσα!!! :thumbsu:

Το hobi μου ειναι τα ενυδρεια και οχι η φωτογραφια :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...