Jump to content

George Reef


George Machlis

Recommended Posts

Να και ενα βιντεακι

Η καμερα του κινητου μου δεν ειναι πολη καλη αλλα κατι βγηκε

Έγινε επεξεργασία - George Machlis
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα γκομπι Amblygobius phalaena το οποιο πεταει πανω στα κοραλια αμμους με αποτελεσμα να τα στρεσαρι και να μενουν κλειστα μηπος ξερει κανενας πως μπορω να το βγαλω?

με παγιδα ισως?

Link to comment
Share on other sites

Με τι παγιδα? Με μπουκαλι και τροφη δεν γινετε γιατι δεν τρωει πολυ φιλαρακι μονο οταν δεν βρισκει στην αμμο τροφη τροει λιγο

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να βαλεις λιγο κατεψυγμενη μεσα στο μπουκαλακι

Υπαρχουν και ετοιμες αλλα δεν ξερω αν μπορεις να βρεις

ευκολα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πολύ ωραίο το ενυδρείο σου αλλά όντος κάνε μια πατεντούλα για να κρεμάσεις τα φωτιστικά. Θα είναι και αισθητικά ποιο όμορφο και θα κερδίσεις και φωστισμό που κόβουν τα ξύλα.

Link to comment
Share on other sites

Μηπος μπορει καποιος συντονηστης να μου αλαξει τον τιτλο να μου τον George reef

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχθες το βραδυ μολις εκλησαν τα φωτα καθομουν και κοιτουσα τους βραχους. Εκει λοιπον που εβλεπα με τον φακο ειδα πανο στον βραχο μου ενα καβουρακι. Μηπος ξερει κανενας πο μπορω να το βγαλω. Ξερω που ειναι η τριπα του μηπος να βαλω τιποτα απο μπροστα να το εγκλοβισω; το καβουρακι ηταν σηγουρα σαρκοφαγο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα για μένα πρεπει να κανεις δουλίτσα στο φωτιστικο γιατι ετσι χάνεται και ο φωτισμός στα πλαγιά και δεν εχει το σωστό αποτέλεσμα τωρα για το καβουρι αν εισαι σίγουρος οτι ειναι ανεπιθύμητο οταν ξαναβγεί με μια τσιμπίδα το βγάζεις αν ειναι δύσκολο και χωθεί κάπου που το βλέπεις αλλα δεν το πιάνει η τσιμπίδα με ενα κλαμακι ξύλινο του δίνεις μια και τέλος

Link to comment
Share on other sites

Update

Έγινε επεξεργασία - George Machlis
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...