Jump to content

Ανακοίνωση Νικητη Του Ελληνικού Διαγωνισμού Βιοτοπικών Ενυδρείων Άβυσσος


TAN

Recommended Posts

Στις 13.00 θα πραγματοποιηθεί η Ανακοίνωση του Νικητη στον Ελληνικο Διαγωνισμο Βιοτοπικών Ενυδρείων Άβυσσος

post-3-0-88233000-1413105762_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια ενυδρεια

και τα 4!!

Καλη επιτυχεια και στους 4 διαγωνιζομενους

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφα ενυδρεία,μπράβο στις συμμετοχές κ στους νικητές,κ βέβαια στον μεγάλο νικητή.

Μπράβο κ στην άρτια οργάνωση του διαγωνισμού! :)

Link to comment
Share on other sites

ανεβαστε τα αποτελεσματα παιδια!

Link to comment
Share on other sites

Ναιιι

για πειτε μας πιο ηταν ο νικητης

σιβουρα ο κριτης θα δυσκολευτηκε αρκετα

Link to comment
Share on other sites

Ναιιι

για πειτε μας πιο ηταν ο νικητης

σιβουρα ο κριτης θα δυσκολευτηκε αρκετα

Link to comment
Share on other sites

Θανάση, ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Συγχαρητήρια σε όσους συμμετείχαν! Όμορφα σε και φυσικά ενυδρεία!!!

Link to comment
Share on other sites

Το δεξια δεξια στις φωτο νικησε τελικα! Αυτο με τους μονοδακτυλους.

το 3ο δηλαδη...

Του volcanotimes

Συγχαρητηρια Χρησταρα! μπραβο και στα υπολλοιπα παιδια!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στον Χρησταρα!!!ετσι για να ηρεμησει μετα το ξεστημα του μεγαλου chana!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο στα παιδια εκαναν πολυ καλη δουλεια! χρησταρα εγραψες φιλε αλλα και ο βασιλης ζωγραφισε! ξυστα τον περασε ο χρηστος με μισο μωλις βαθμο! μπραβο ξανα σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους!!! Πεαγματικοι καλητεχνες!!! Χαρηκα πολυ που τους γνωρισα και απο κοντα :)

Link to comment
Share on other sites

ολα ηταν υπεροχα αν εξαιρεσουμε τις απωλειες που ειχαν τα 2 παιδια , ολα τα ενυδρεια μου αρεσαν και πιστευω οτι για τα δεδομενα της Ελλαδας ηταν ολα αξιοπρεπει !!!και του χρονου παιδια με περισσοτερες συμμετοχες!!!!

υ.γ κουμαν να εισαι καλα φιλε επρεπε να να ησουν απο κοντα να τα δεις στη φωτο χανουν παρα πολυ !!! του χρονου θελω να δω και τη δικια σου ενυδρειαρα!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλους!! τη σηκώσαμε τη κούπα λέμε!! καλα και του Βασίλη ηταν φοβερό το ενυδρείο. οντως χανουνε πολύ απ τις φωτογραφίες.

Εγω χαρηκα που γνωρισα και ολα τα παιδια του aquazone που ηταν δίπλα στο περιπτερο γιατι άλλη ευκαιρια δεν ειχαμε να γνωριστούμε. να στε όλοι σας καλά και ευχαριστώ για όλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

λόγο του μαζέματος και της προσπάθειας να ξανά μπει το μαγαζί σε κανονικό ρυθμό να ζητήσω 2-3 μέρες μέχρι να ανέβουν καλές φωτογραφίες στο site.

Πάμε λίγο στις απώλειες που είχαν τα 2 παιδιών.

Το λάθος ήταν δικό μου μιας και δεν σκέφτηκα να ξεπλύνω όλα τα ενυδρεία πριν χρησιμοποιηθούν, ήταν νέα φουρνιά ενυδρείων και όπως ξέρουμε καλό είναι πριν τα βάλουμε σε λειτουργία καλό είναι να κάνουμε ένα ξέπλυμα.

Στα 2 ενυδρεία που προηγήθηκαν σε στήσιμο επειδή ήταν αρκετά θολά έγινε μεγάλη αλλαγή νερού πριν μπουν τα ψάρια.

οι απώλειες ήταν 20 Congo tetra του Νίκου και 11 multi του Βασίλη.

Του Νίκου μπόρεσα να φέρω από δικά μου και να βγει σωστό το αποτέλεσμα αλλά του χρωστάω μερικά αρσενικά.

Στον Βασίλη θα αντικατασταθούν εν καιρό μόλις βρω ή αν θέλει κάτι άλλο οποιαδήποτε στιγμή.

Επίσης το ενυδρείο του κρίθηκε σαν να περιείχε 13 multi μιας και το επισήμανα και στον Heiko και στους κριτές μας.

Οι 2 κριτές μας έχουν γράψει και σχόλια για κάθε ενυδρείο, αλλά ο Heiko ήταν φειδωλός και έκανε κάποια πολύ μικρά σχόλια.

Όλα θα υπάρχουν στην σελίδα μου της επόμενες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

ολα ηταν υπεροχα αν εξαιρεσουμε τις απωλειες που ειχαν τα 2 παιδια , ολα τα ενυδρεια μου αρεσαν και πιστευω οτι για τα δεδομενα της Ελλαδας ηταν ολα αξιοπρεπει !!!και του χρονου παιδια με περισσοτερες συμμετοχες!!!!

υ.γ κουμαν να εισαι καλα φιλε επρεπε να να ησουν απο κοντα να τα δεις στη φωτο χανουν παρα πολυ !!! του χρονου θελω να δω και τη δικια σου ενυδρειαρα!

Σας ευχαριστώ πολύ όλους!! τη σηκώσαμε τη κούπα λέμε!! καλα και του Βασίλη ηταν φοβερό το ενυδρείο. οντως χανουνε πολύ απ τις φωτογραφίες.

Εγω χαρηκα που γνωρισα και ολα τα παιδια του aquazone που ηταν δίπλα στο περιπτερο γιατι άλλη ευκαιρια δεν ειχαμε να γνωριστούμε. να στε όλοι σας καλά και ευχαριστώ για όλα.

Συγχαρητηρια για τα πολυ ομορφα ενυδρεια σας παιδια!

Χαρικα πολυ που σας γνωρισα και απο κοντα και καναμε και αυτες τις ωραιες συζητησεις μεσα στο αμαξι μεχρι να φτασουμε!

Ελπιζω να σας ξαναδουμε συντομα!

Συγχαρητηρια και στα αλλα 2 παιδια για τα ενυδρεια που εστησαν παρα τις απολιες που ειχαν με τα ψαρια τους!

Ενα μεγαλο μπραβο και στον Σταυρο βεβαια για την διοργανωση του διαγωνισμου!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...