Jump to content

Refugium Dsb


magman

Recommended Posts

Σε ενα διαμερισμα στο sub μου με διαστασεις 22χ40χ50 εχω βαλει αρκετα κιλα βραχο και 3 κυκλοφορητες για κυκλοφορια. Να βαλω και ενα βαθυ στρωμα αραγωνιτη;

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι χρειαζετε ασε που με τρεις κυκλοφοριτες (υπερβολη) θα ανακατευεται συνεχεια ο αραγωνητης και θα τον τραβανε οι κυκλοφορητες λογο των διαστασεων που εχεις. Γιατα θελεις να βαλεις αραγωνητη;

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα διαμερισμα στο sub μου με διαστασεις 22χ40χ50 εχω βαλει αρκετα κιλα βραχο και 3 κυκλοφορητες για κυκλοφορια. Να βαλω και ενα βαθυ στρωμα αραγωνιτη;

Αν θες να παιδεύεις τον εαυτό σου, ο αραγωνιτης στο Refugium ειναι μια πολυ ωραια να ταλαιπωρηθείς με ελάχιστο εως καθολου όφελος ;)

Tip..Μην το κανεις :)

Έγινε επεξεργασία - Discos
Link to comment
Share on other sites

Σε ενα διαμερισμα στο sub μου με διαστασεις 22χ40χ50 εχω βαλει αρκετα κιλα βραχο και 3 κυκλοφορητες για κυκλοφορια. Να βαλω και ενα βαθυ στρωμα αραγωνιτη;

Οπως σου ειπαν και τα παιδιά και θα συμφωνήσω μαζι τους καλύτερα μην μπλεξεις μιας και το πραγματικό όφελος σε συνάρτηση με τον μπελά που θα ξεκινήσεις θα ειναι 0..............

Μια χαρά εισαι με τον βράχο στο refigium......

Link to comment
Share on other sites

Τους κυκλοφορητες τους εβαλα για να μην εχω στασιμα σημεια στο βραχο. Νομιζα οτι θα βελτωθει η απονιτροποιηση μεσω του dsb αλλα αφου δεν ειναι ετσι δεν θα το κανω! Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...