Jump to content

Arcadia I bar


Skoni

Recommended Posts

Είδα στην σελίδα της arcadia το I bar όπου με ενδιαφέρει για να το προσαρμόσω στο καπάκι του ενυδρείου μου μιας και θέλω να το αναβαθμίσω από μια σε δύο λάμπες.

Το πρόβλημα μου είναι ότι έχει διαστάσεις για το μήκος του αλλά δεν έχει για το πλάτος. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει? Επίσης το έχει κάποιος από εσάς για να μου πει εντυπώσεις?

Link to comment
Share on other sites

Είδα στην σελίδα της arcadia το I bar όπου με ενδιαφέρει για να το προσαρμόσω στο καπάκι του ενυδρείου μου μιας και θέλω να το αναβαθμίσω από μια σε δύο λάμπες.

Το πρόβλημα μου είναι ότι έχει διαστάσεις για το μήκος του αλλά δεν έχει για το πλάτος. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει? Επίσης το έχει κάποιος από εσάς για να μου πει εντυπώσεις?

ειναι κατασκευη αριστης ποιοτητας

ολο απο μονομπλοκ αλουμινιο

στο πλατος βεβαια ουτε και σε εμενα ταιριαξε αλλα απο κατασκευη και εμφανιση εμεινα απολυτα ικανοποιημενος :thaman:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πεις περίπου το πλάτος που έχει? Ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πεις περίπου το πλάτος που έχει? Ευχαριστώ!!!!

απο το σημειο σμεχρι το σημειο οπου τα λαχιστα κανουν εσοχες για να πατησουν εοπανω τους τα καπακια του ενυδρειου το πλατος ειναι 8,5 εκατοστα.

απο ακρη σε ακρη δηλαδη και με τα λαστιχα της πατουρας αυτης το πλατος ειναι 10 εκατοστα.

το μηκος ειναι προσαρμοσιμο με +- 10 εκατοστα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...