Jump to content

Newsletter - Νέα Παραλαβή Γλυκού


petsupermarket

Recommended Posts

Καλησπερα, επειδη εχω κουραστει με το θεμα των Ancistrus sp black (L-183) 3cm Τιμή: 6,3€

ειστε σιγουροι γι αυτο που πουλατε ή μηπως ειστε ακομα ενα μαγαζι που κανει βαπτισεις?

Εχω δοκιμασει 3 μαγαζια της αθηνας που ονομαζουν συμφωνα με τον εισαγωγεα τους....

Ευχαριστώ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Μπορείτε να μας βάλετε φωτό από τα παρακάτω?

  • Ancistrus sp black (L-183) 3cm
    Τιμή: 6,3€
  • Geophagus Winemileri 5cm
    Τιμή: 18,9€

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

@milionis9

Λόγω φόρτου εργασίας δεν μπορέσαμε να σας απαντήσουμε. Αν και ο τρόπος που μας ρωτάτε ίσως να μην είναι και ο ορθότερος, προτείνουμε να έρθετε σε ένα από τα δύο καταστήματά μας και να κρίνετε από μόνος σας.

@Husky_Jim

Θα περάσουμε το αίτημά σας στο ιχθυολογικό τμήμα μας ώστε να σας εξυπηρετήσει. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Αυριο πρωι πρωι περνω το κτελ !!!

Ευχαριστω για την ορθοτατη σας απαντηση. .. :thumbsu:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μιας και περασαν 2 μερες (για την ακριβεια 1,5) απο το ταξιδι μου με το κτελ προς ξεκαθαρισμα του θεματος με τα Λ183, θα ηθελα να ενημερωσω οτι τελικα δεν πραγματοποιησα το εν λογω ταξιδι. Συνεπως δεν μπορω εγω να σας μεταφερω μια ξεκαθαρη εικονα..

Οσοι πιστοι ......

:thumbsu: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως θα θέλαμε πολύ να σας εξυπηρετούσαμε όσο πιο άμεσα γίνεται αλλά λόγω πραγματικά υψηλoύ φόρτου εργασίας δεν καθίσταται δυνατόν.

Οπότε θα ήθελα να προτείνω στον αξιότιμο κύριο milionis 9 και husky jim καθώς και στους υπόλοιπους χομπίστες που διαβάζουν την συζήτηση μας να μας τηλεφωνούν για οποιαδήποτε απορία στα καταστήματα μας για γρηγορότερη εξυπηρέτηση.

Ευχαριστούμε εκ' των προτέρων,

Με εκτίμηση,

Το προσωπικό του Pet Supermarket

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Αυτό που ζήτησα είναι κάτι συγκεκριμένο και δέν μπορεί να διευκρυνηστεί τηλεφωνικά.

Επιδή προσωπικά είμαι ίσως ο μόνος στην ελλάδα που έχω κάνει αναπαραγωγή και τα δύο είδη για τα οποία ρώτησα, είναι πολύ σημαντικό να δω φωτό απο τα ψάρια καθώς θα ήθελα να ενσωματώσω νέους γεννήτορες στις αναπαραγωγικές μου ομάδες.

Άν δέν μπορείτε να παρέχετε φωτό θα ήθελα να μου πείτε σε ποιό απο τα δύο καταστήματα σας είναι διαθέσιμα τα εν λόγο είδη έτσι ώστε να τα δώ απο κοντά.

Ευχαριστώ.

Sent from my GT-N7100

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και πάλι,

Το είδος geophagus winemileri θα το βρείτε και στα 2 καταστήματα μας, όσον αφορά τους ancistrus (L-183) βρίσκονται στο κατάστημα μας στον Ρέντη.

Ευχαριστούμε πολύ,

Με εκτίμηση,

Το προσωπικό του Pet supermarket

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...