Jump to content

Μεταφορα


δημητρης γκ.

Recommended Posts

πος μπορω να δοσω σε ενα φιλο μου κατι φιτα και ψαρια με ασφαλια και που βαζον τα φιτα και τα ψαρια για να τα στιλο

Link to comment
Share on other sites

Δες αυτά, θα σε βοηθήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε μου προσωπικά, ανεξαρτήτως της απάντησης που θα λάβεις στο ερώτημά σου, δε θα τα έστελνα αν ηταν να κανουν ταξίδι τόσες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως ούτε εγώ θα τα έστελνα αν είναι να κάνουν τόσες μέρες ταξίδι.

Link to comment
Share on other sites

εχω εκουσι οτι στα καραβια και στα αεροπλανα υπαρχουνιδικη χορη για ζωα

Ναι, για σκύλους

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη τα ψάρια δε θα ειναι σε κλουβιά σαν τα σκυλιά και δε θα ταξιδέψουν όπως τα σκυλιά, τόσο απλά. Οι ειδικοί χώροι δε θα προσφέρουν κάτι περισσότερο στα ψάρια σου μιας και ο χώρος στον οποιο θα ταξιδεύουν θα ειναι ουσιαστικά μια σακούλα με νερό στο 1/3 και το υπόλοιπο αέρα και όλο αυτο μέσα σε ενα χαρτοκούτι. Είτε η σακούλα αυτη θα βρίσκεται σε καμπίνα με φινιστρίνι είτε σε αποθήκη είτε σε αλλο "ειδικό χώρο" για ζώα, ενα και το αυτο ειναι για τα ψάρια. Το πρόβλημα εντοπίζεται στο πολύωρο-πολυήμερο ταξίδι και αν μιλάμε για 2-3 μέρες, μιλάμε για μεγάλο ρίσκο. Γιατι πρεπει να τα στείλεις; Δεν ειναι ψάρια που δε μπορει να βρει εύκολα κάποιος και εκείνος που θα τα παραλάβει θα πληρώσει τον κούκο αηδόνι. Δεν αξίζει να ρισκάρεις τη ζωή των ψαριών αλλα και ούτε οικονομικά σε συμφέρει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...