Jump to content

Γειά σας!


Kostas G.

Recommended Posts

Καλως ηρθες στο ΑΖ και καλη συνεχεια!! :bowdown::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς σε ευχαριστούμε, που θα ανοίξεις σύντομα ένα καινούριο θέμα στη κατηγορία Ψάρια Βυθού και θα μας περιγράψεις πως σκοπεύεις να αναπαράγεις τους otocinclus (αναλυτικά, ε?)... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε στην παρέα του αquazone!Φαίνεσαι ανθρωπος με μεγάλη αγάπη για το χόμπι.... :bowdown:

Καλή συνέχεια! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

:thumbup::bowdown:
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες .Και καλή τύχη μάγκα... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ και εσάς για το καλως όρισμα! :thumbup:

filoxenos,

Αυτό που κάνω(ή για την ακρίβεια πρόκειται να κάνω γιατί τώρα δεν έχω χρόνο...)δεν είναι και σίγουρο πως θα πετύχει...Οπότε πιστεύω καλύτερα είναι να κάνω κάτι τέτοιο μόνο αμα τα καταφέρω...:buttrock:

Άσε που τώρα έχω τρεξίματα με το 2μετρο...Θέλω να ετοιμαστεί το συντομότερο...

Link to comment
Share on other sites

...filoxenos,

Αυτό που κάνω(ή για την ακρίβεια πρόκειται να κάνω γιατί τώρα δεν έχω χρόνο...)δεν είναι και σίγουρο πως θα πετύχει...Οπότε πιστεύω καλύτερα είναι να κάνω κάτι τέτοιο μόνο αμα τα καταφέρω...

Σε ρωτάω γιατί έχω στα σκαριά κάτι αντίστοιχο με τους 14 δικούς μου, όπου ετοιμάζομαι να τους μαζέψω όλους μαζί σε 1 σχετικά μεγάλο ενυδρείο (και μόνους τους, χωρίς άλλα ζωντανά μέσα), όπου θα προσπαθήσω να επιδιώξω την αναπαραγωγή τους. Ετσι, οποιαδήποτε σχετική πληροφορία ή ιδέα ή γνώμη, καταλαβαίνεις ότι με ενδιαφέρει... Οχι για να την αντιγράψω ακριβώς, αλλά για να την "φιλτράρω" και ανάλογα με το δικό μου σχέδιό, να την προσαρμόσω ή όχι στο πλάνο.

Τέλος πάντων, αν αλλάξεις γνώμη, είμαι όλος αυτιά αλλά και όρεξη για συζήτηση σχετικά... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ και εσένα για το καλως όρισμα! :thumbup:

filoxenos,

Μόλις καταφέρω να βρώ λίγο χρόνο μπορεί να γράψω αυτό που θες...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...