Jump to content

συμφωνειται ;


TROOPER

Recommended Posts

Μήπως κάποιος πρέπει να ανασυντάξει τις σκέψεις του και να αναρωτηθεί γιατί γίνεται το κόκκινο πανί , λίγη ταπεινοφροσύνη δεν βλάπτει . εγώ προσωπικά φίλε ACD σέβομαι τις γνώσεις σου και την εμπειρία γιατί δεν αμφισβητείται αυτό αλλά μου φαίνεται ότι τις μεταδίδεις με λάθος τρόπο πιστεύω ότι εάν τα λες και τα διατυπώνεις μέσα σε καλύτερα πλαίσια θα χαίρεις την εκτίμηση όλων .

Είναι κρίμα να δημιουργούνται τέτοιες καταστάσεις την στιγμή που υπάρχει κοινό ενδιαφέρον .

Τι θα λένε και τα καινούρια μέλη εάν βλέπουν τέτοιες αντιπαραθέσεις την στιγμή που ψάχνουν να βρουν πληροφορίες .

Πρεπει να τελειωση εδώ η ολη κατασταση και να κανουμε μια καινουρια αρχη και να αφησουμε τα υπολοιπα πισω χρειαζόμαστε τους γνώστες για να λύνουμε τα προβλήματα και όχι να τα φτιάχνουμε

Παιδιά συμφωνείτε ;

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα δεν ειναι αν συμφωνω εγω η καποιος αλλος.Το θεμα ειναι να γραφουμε με Ευπρεπεια και Σεβασμο και το σημαντικοτερο ειναι να μην θιγουμε κανενα και για τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα δεν ειναι αν συμφωνω εγω η καποιος αλλος.Το θεμα ειναι να γραφουμε με Ευπρεπεια και Σεβασμο και το σημαντικοτερο ειναι να μην θιγουμε κανενα και για τιποτα.

Συμφωνώ!

Εγώ πάλι βρε παιδιά, νοιώθω πολύ ελεύθερος να πω τις ερωτήσεις μου και να απαντήσω όπως νοιώθω, πάντα όμως στα πλαίσια των τελευτάιων λέξεων του πιο πάνω φίλου. Νοιώθουμε ευτυχείς που υπάρχουν τόσοι και τόσοι φίλοι στο φόρουμ που με τις γνώσεις τους αλλά και την υπευθυνότητα τους, ξεπερνούν ακόμα και πολλούς επαγγελματίες του είδους και όχι μόνο.

Κατά την παραμονή μου εδώ στο φόρουμ εδώ και δύο μήνες (καθημερινά), είμαι ευτυχής που δεν βλέπω σχεδόν κανένα ερώτημα δεν μένει αναπάντητο για κανένα μέλος, αρχάριο ή γηραιό σε οποιονδήποτε επίπεδο ερώτησης. Όχι απλά δεν πιστεύω, αλλά θα είναι ανθρωπίνως αδύνατο να μπορεί κάποιος να έχει απαντήσεις σε τόσα ερωτήματα.

Τα περισσότερα ερωτήματα μπαίνουν για συζήτηση. Πρέπει όμως να δίνουμε και στον άλλο να δώσει την αντίθετη άποψη χωρίς να τον κατακεραυνώσουμε. Κατά την διάρκεια αυτής της εβδομάδας 'εγραψα και εγώ τις ανησυχίες μου σε κάποιο "καυτό τσσσσ" θέμα που δεν ξέρω πως ένα τόσο σημαντικό θέμα έπεσε τοοοοσο χαμηλά σε επίπεδο.

Και πάλι ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα δεν ειναι αν συμφωνω εγω η καποιος αλλος.Το θεμα ειναι να γραφουμε με Ευπρεπεια και Σεβασμο και το σημαντικοτερο ειναι να μην θιγουμε κανενα και για τιποτα.

ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΟΕΙΤΕ ΑΥΤΟ είναι ένα μέρος από αυτά που γράφω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είστε off Topic.

Είμαστε στα ΠΑΝΤΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ το θέμα "συμφωνείτε;" που έχει να κάνει με συμπεριφορά μελών είναι άσχετο. Ας μεταφερθεί στο Aquazone cafe ή κάπου σχετικά αν και νομίζω ότι για να κλείσει πρέπει να σταματήσουμε να ασχολούμαστε με αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...