Jump to content

Η Χελωνα Μου Κανει Εμετο


Recommended Posts

Η χελωνα μου δεν τρωει αρκετα και αμα φαει μετα απο λιγη ωρα τα βγαζει επισης κοιμαται αρκετα αλλα μολις ξυπναει κοβει βολτες κυριως αν με δει να πλησιαζω το ενυδρειο τι μπορει να εχει ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Τελικα σημερα η χελωνα μου εφυγε..ποτε δεν καταλαβα τι ειχε συνεχιζε τους εμμετους και δεν ετρωγε συχνα κοιμοταν πολυ ολο αυτον τον καιρο και σημερα την βρηκα νεκρη κατω απο την πετρα...επειδη δεν μου απαντησατε στο θεμα ρωτησα τον πετσοπα μπας και βρω καποια λυση αλλα παρα τις βιταμινες και τα φαρμακα τιποτα δεν αλλαξε...:'(

Link to comment
Share on other sites

2 χρονια σχεδον την ειχα :'( τουλαχιστον δεν ποναει αλλο :(

Link to comment
Share on other sites

Κριμα επρεπε να κανεις μια ανανεωση στο θεμα δεν το ειχα προσεξει! Ποσο ταιζοταν η χελωνα? Καθε ποτε επαιρνε βιταμινες? Τι φαρμακα ειχατε βαλει?

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταιο καιρο περιπου μια εβδομαδα δεν ετρωγε τιποτα καθως κοιμοταν ολη μερα εριξα ασβεστιο στο νερο ασπρο χελωνακι επισης βιταμινεε σε υγρη μορφη που μ ειχε δωσει ο πετσοπας εκει που ειχε αρχισει να τρωει και να μην κοιμαται ολη.μερα ξαφνικα αρχισε παλι τους εμμετους και ηταν πολυ αδυναμη δεν ηξερα τι αλλο να κανω τοσους μηνεε προσπθουσα να την θεραπευσω αλλα τελικα εφυγε ..δεν ειχε καποιο σιμαδι ουτε πρησμενα ματια μεχρι τελους φαινοταν υγιεις εξωτερικα εχθες μαλιστα μετακινηθηκε απο τηβ πετρα της και μπηκε στο νερο σημερα την εψαχνα και μολις σηκωσα την πετρα ηταν νεκρη τα χερια της και τα ποδια και το κεφαλι ηταν εξω

Link to comment
Share on other sites

Συμπληρωστε την φορμα ασθενειας!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...