Jump to content

Συνάντηση στην Θεσσαλονίκη τον Μάιο


Χρήστος

Recommended Posts

Αν και είναι ακόμη πολλή νωρίς παρόλο αυτά το γράφω από τώρα ώστε να οργανωθούμε σωστά και να κανονίσουμε να έχουμε ελεύθερο χρόνο.

Και μιλώ για το εξής:

Τη θα λέγατε για μια συνάντηση το Σαββάτο στης 16 Μαΐου να πάμε σε μια ήσυχη ταβερνούλα να φάμε και να τα πιούμε λιγάκι έως πολλή εμείς η Βόρειοι, και φυσικά ευπρόσδεκτη είναι και οι Νότιοι για αυτό και έβαλα την ημερομηνία στης 16, για να μην συμπέσει με την ημερομηνία συνάντησης στην Αθήνα.

Για της 2 Μαΐου δεν το συζητώ γιατί μια μέρα πριν θα είναι πρωτομαγιά στης 9 Μαίου είπαμε εχουν η Αθηναίοι συνάντηση και στης, για της 23 Μαίου και 30 δεν το σηζητώ εως τοτε θα εχω πιναση πολή και δεν μπωρώ να περιμενω .

Αααα! Και μην μου λέτε για καφέ δεν έρχομαι εγώ θέλω να φάω. :unsure:

Θα φέρω και φυτά, λέω από τώρα να μην κλαδέψω άλλο ώστε να μαζευτεί πράγμα. Για τους θαλασσινούς θα έχω μαζεμένα βοτσαλάκια από την θάλασσα με τα χεράκια μου. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχα ζηλιαρηδες..... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Τη ζηλιάρηδες αυτό το μαγειρεύαμε υποχθόνια και άκρος μυστικά αλλά μας διέφυγε η πληροφορία από σπιούνους και κλέψατε την ιδέα. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι μεσα.

ας το σκεφτουμε ομως για μετα τις 4,καθως εργαζομαι μεχρι τουλαχιστον αυτη την ωρα. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη φορα...

Αυτη τη φορα...

ΝΑΙ θα ειμαστε εκει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και είναι ακόμη πολλή νωρίς παρόλο αυτά το γράφω από τώρα ώστε να οργανωθούμε σωστά και να κανονίσουμε να έχουμε ελεύθερο χρόνο.

Και μιλώ για το εξής:

Τη θα λέγατε για μια συνάντηση το Σαββάτο στης 16 Μαΐου να πάμε σε μια ήσυχη ταβερνούλα να φάμε και να τα πιούμε λιγάκι έως πολλή εμείς η Βόρειοι, και φυσικά ευπρόσδεκτη είναι και οι Νότιοι για αυτό και έβαλα την ημερομηνία στης 16, για να μην συμπέσει με την ημερομηνία συνάντησης στην Αθήνα.

Για της 2 Μαΐου δεν το συζητώ γιατί μια μέρα πριν θα είναι πρωτομαγιά στης 9 Μαίου είπαμε εχουν η Αθηναίοι συνάντηση και στης, για της 23 Μαίου και 30 δεν το σηζητώ εως τοτε θα εχω πιναση πολή και δεν μπωρώ να περιμενω .

Αααα! Και μην μου λέτε για καφέ δεν έρχομαι εγώ θέλω να φάω. :bigemo_harabe_net-1

Καλησπερα.αυτο ηθελα και εγω παρα πολυ να γινει στην πολη μας.Αλλα ρε παιδια αλαξτε μερα γιατι την κυριακη βαπτηζω το γιο μου στης Σερρες και πρεπη να παω απο το σαββατο.ΠΑΡΑΚΑΛΩ πολυ αλαξτε ημερομηνια.Θα κερασω ρετσηνα.θα ερθω με φιλους που δεν ειναι μελη του φορουμ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....

Link to comment
Share on other sites

παιδια κ εγω εννοειται μεσα!!

η ημερομηνια καλη φαινεται.

παντως αν υπαρχουν αλλες προτασεις κ υποστηρικτουν κ απο αλλους μπορουμε να την αλλαξουμε..

Link to comment
Share on other sites

μεσα ειμαι κι εγω.οτι ημερομηνια θελετε αν ειναι να βολευτει και ο snakepanos.αντε ν αρχισουμε να μαζευομαστε κι εμεις οι βορειοι.

Link to comment
Share on other sites

μεσα ειμαι κι εγω.οτι ημερομηνια θελετε αν ειναι να βολευτει και ο snakepanos.αντε ν αρχισουμε να μαζευομαστε κι εμεις οι βορειοι.

Πες τα φιλε babinio να βολευτω και εγω. Οι αθηναιοι ειχαν[ μαζομα οπως το λενε αυτη] την περασμενη εβδομαδα εμεις θα κανουμε τον ΜΑΙΟ .

Link to comment
Share on other sites

16/05 καλη ημερομηνια φαινεται, μετα αρχιζουν υποχρεωσεις... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

εχουμε ενα θεματακι με την ημερομηνια προς το παρον αλλα θα το ξεπερασουμε!

αντε να βλεπουμε συμμετοχες! κ φυσικα μπορειται να φερεται κ φιλους σας ακομα κ αν δεν ειναι μελη του aquazone!

Link to comment
Share on other sites

Αααα! Και μην μου λέτε για καφέ δεν έρχομαι εγώ θέλω να φάω. :unsure:

Χρηστο μου, αν και δεν σε εχω γνωρισει ακομη σε λατρευω!!! Κριμα να εισαι βορειος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και γω μεσα!!!

:unsure::unsure:

Kαλησπερα και χρονια πολλα.Δεν το πυστευω οτι ημαστε μονο 10 ατομα απο θεσσαλονικη .Αντε παιδια απαντηστε........Εγω μιλησα με φιλους και περειμενουν νεα μου .Παντος αμα γινει 16 ,17 Μαιου δεν μπορω .Εχω εξηγησει τον λογο.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά!

Παιδιά και εγώ μέσα είμαι!.........άντε να φάμε και κανένα ψαράκι :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά!

Παιδιά και εγώ μέσα είμαι!.........άντε να φάμε και κανένα ψαράκι :unsure:

ok kai egw mesa eimai.....!!!

Link to comment
Share on other sites

...κάτι πήρε το αυτί μου ότι θα ανέβουν ενισχύσεις....

Link to comment
Share on other sites

...κάτι πήρε το αυτί μου ότι θα ανέβουν ενισχύσεις....

Λες? :unsure: Για να δούμε πόσοι θα είναι και οι ντόπιοι... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

...κάτι πήρε το αυτί μου ότι θα ανέβουν ενισχύσεις....

Κατασταλάξτε το συντομότερο δυνατό στην ημερομηνία και ενημερώστε! Θα προσπαθήσω να ανέβω.... και μιας και θα κάνω το ταξίδι μέχρι εκεί... λέω να "πεταχτώ" και μέχρι Ρωσία πάλι :unsure:

Χωρίς πλάκα! ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ!!!

ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

Μη γίνει συνάντηση νοτίων στη βορεια Ελλαδα . :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ!!!

ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

Μη γίνει συνάντηση νοτίων στη βορεια Ελλαδα . :unsure:

Σταματη γιατι οχι?? Παντως αν πανε καποιοι να συναντηθουμε καπου και να παμε παρεα!! Και θα μπορουσαμε να το συνδιασουμε για ολο το ΣΚ εμεις!! Εγω ισως μπορεσω.

Έγινε επεξεργασία - fishaki
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι λιγο δυσκολο να βρουμε ημερομηνια που να μας βολευει ολους :unsure:

αν υπαρχει ενδιαφερον κ πιθανοτητα να εχουμε κ νοτιους τοτε στις 16 Μαϊου παμε αναγκαστηκα.

αν οχι το συζηταμε για τις 9 που ειναι κ η ημερα συναντησης των νοτιων.

εστω 1-2 ατομα απο ττους νοτιους να μας κανουν την τιμη να ερθουν παμε παλι για 16 οπως γραφτηκε στην αρχη.

γιατι μετα τις 16 παει πολυ μακρια.

αν υπαρχει πραγματικα ενδιαφερον οπως φαινεται να ειστε σιγουροι οτι θα γινει κ αρχες Ιουνιου παλι για οσους δεν θα μπορεσουν να ερθουν!

παρακαλω παλι τους νοτιους να μας πουν για να ξερουμε....

Έγινε επεξεργασία - antonis t83
Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ!!!

ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

Μη γίνει συνάντηση νοτίων στη βορεια Ελλαδα . :unsure:

Βλεπω υπαρχη ενδιαφερον.Εγω προτεινω 23 , 24 ΜΑΙΟΥ. Να κλεισω και μαγαζι ,προτεινω ναυτικο ομιλο στην νεα παραλια για ψαρι,για κρεας προτεινω στα πευκα στο πιθαρι.Καποιος πρεπει να αναλαβη πρωτοβουλια σε αυτο το θεμα. ΕΓΩ ειμαι διαθεσημος αν συμφωνειτε ολοι.....χωρις παρεξηγηση παιδια ,

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...