Jump to content

Συνάντηση στην Θεσσαλονίκη τον Μάιο


Χρήστος

Recommended Posts

Ελα να μην ξεχνιομαστε: :unsure:

1) Χρηστος

2) Κλαζ

3) Αντωνης τ83

4) sarevock

5) snakepanos

6) babinio

7) staths000

8) Nικος πολιτης

9) geoaki

10) zannikola

11) miltosbitoulis2

12)...

:unsure::wacko::wacko::wacko::glare::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ακη ακους τα παιδια θα συναντηθουνε!!!!!Εγω παιδια μεσα 1000 τα εκατο εκτος εαν μου τυχη κατι...(ειμαι κ λιγο ανθρωπος).

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και μετραει η παρεα. εχω ταξιδεψει Σερβια με λαωφορειο (18ωρες) και δεν το καταλαβα γιατι ειχα φοβερο τιμ. αλλα με το τραινο ρε παιδια ολο βουνα βλεπεις και δεν ξερεις που εισαι. οδικως βλεπεις και κανενα γκομενακι!!! τελως παντων οτι αποφασισουμε εγω μεσα θα ειμαι και δεν δουλευω, οποτε μπορω. εκτος απροοπτου.

OK αφου η παρακλησει μου για αλλη ημερομηνια επεσε εξω ,καλα να περασετε.Θα τα πουμε σε 10 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

OK αφου η παρακλησει μου για αλλη ημερομηνια επεσε εξω ,καλα να περασετε.Θα τα πουμε σε 10 χρονια.

μακαρι να μπορουσαμε να βρουμε καποια ημερομηνια που να μας βολευε ολους.

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

εγω επειδή αυτόν τον καιρό δεν παίζουν πολλά λεφτά, αν πάμε με την απλή αμαξοστοιχία είμαι μέσα....εκτός απροόπτου

Έγινε επεξεργασία - Shadow_1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με το θεμα της μετακιινησης μας χαλαρωστε. η θεσσαλονικη εχω ακουσει ειναι μικρη. δεν ειναι αθηνα. οποτε οπου να ναι, καλα να ειναι και να εχει τροπο να μετακινηθουμε ακομη και με το αστικο. πανω απο 20 λεπτα δεν θα ειναι. οσο για το μαγαζι, ας κανονισει καποιο στελεχος του φορουμ που να ξερει τα μερη εκει γιατι αλλιως δεν θα βγαλουμε ακρη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με το θεμα της μετακιινησης μας χαλαρωστε. η θεσσαλονικη εχω ακουσει ειναι μικρη. δεν ειναι αθηνα. οποτε οπου να ναι, καλα να ειναι και να εχει τροπο να μετακινηθουμε ακομη και με το αστικο. πανω απο 20 λεπτα δεν θα ειναι. οσο για το μαγαζι, ας κανονισει καποιο στελεχος του φορουμ που να ξερει τα μερη εκει γιατι αλλιως δεν θα βγαλουμε ακρη.

σωστος εισαι...

:unsure::unsure:

Link to comment
Share on other sites

Η συνάντηση είναι των Θεσσαλονικιών αδελφών μας οπότε αυτοί πρέπει να διαλέξουν μέρος!!! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Βαλτε και μενα μεσα μαζι με αλλους 5 που θα ερθουν για να βοηθησουν στο φαι.

Αντωνιε thanks!!!! :unsure:

16 Μαιου εκλεισε??

Link to comment
Share on other sites

Βαλτε και μενα μεσα μαζι με αλλους 5 που θα ερθουν για να βοηθησουν στο φαι.

Αντωνιε thanks!!!! :unsure:

16 Μαιου εκλεισε??

ΕΚΛΕΚΤΟΣ κοσμος θα ερθει οπως καταλαβαινεται!!!!

δεν πρεπει να λειψει κανενας!

θα ειναι μια σημαντικη εμπειρια για ολους, ειδικα για νεοτερους στο χομπι!

Link to comment
Share on other sites

πωπωπω.....εχω χασει επεισοδια......

red,φημες λενε οτι αρχισε να στρογγυλοποιησε.... :unsure::unsure:

λιστα βαριεμαι να φτιαξω ,αλλα ειμαστε και καλοι και πολλοι..!!!!

να δουμε που θα βρουμε χωρο σε φαγαδικο(αν τελικα επιλεξουμε το φαγητο..).

εγω παντως αν και βερος σαλονικιος,τα τελευταια χρονια εχω παρει τα βουνα και δεν γνωριζω πολλα απο καταλληλα μαγαζια για φαι μεσα στην πολη που να βολευουνε....

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να ξέρω πολλά πράγματα απο Θεσσαλονίκη υπάρχει ενα μαγαζί δικό μας που μπορεί να μας κάνει όλα τα χατίρια στη Περαία .

Μας βολεύει η περιοχή ;

Link to comment
Share on other sites

το που θα παμε ειναι το τελευταιο που πρεπει να μας αγχονει.μαγαζια πολλα.αν θελουμε κεντρο

μπορουμε να βρουμε μαγαζια στην πλατεια αθωνος-λουλουδαδικα-πλατεια με τα παλαιοπωλεια(βενιζελου πριν την αγ. δημητριου) και πολλα αλλα.το θεμα ειναι πιστευω πως θελουμε να φαμε και οχι να μας ΄΄ματωσουν΄΄ οποτε δεν θα προτεινα μαγαζια στυλ μυλου και ναυτικου ομιλου που διαβασα παραπανω.

φυσικα παιζουν και τα συνοικιακα μαγαζια οπου υπαρχουν απειρες περιπτωσεις.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να ξέρω πολλά πράγματα απο Θεσσαλονίκη υπάρχει ενα μαγαζί δικό μας που μπορεί να μας κάνει όλα τα χατίρια στη Περαία .

Μας βολεύει η περιοχή ;

εμας φιλε σταματη μας βολευει.το θεμα ειναι πως αν ερθετε εσεις με το τρενο,για να πατε περαια

απ το σταθμο θελετε κανα 15-20 ευροπουλα για το ταξι σας μονο.(εδω τα ταξι μπλε.μην φοβαστε δεν ειναι περιπολικα : :unsure::unsure::wacko::wacko::wacko::glare::hysterical::D

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να ξέρω πολλά πράγματα απο Θεσσαλονίκη υπάρχει ενα μαγαζί δικό μας που μπορεί να μας κάνει όλα τα χατίρια στη Περαία .

Μας βολεύει η περιοχή ;

Φιλε σταματη.. η περαια ειναι στο αλλο ακρο του νομου θεσσαλονικης βολευει απο αποψη σταθμευσης και στα

παιδια που θα εχουν αμαξι.. αλλα οσοι ερθουν με τρενο δν βολευει καθολου. γιατι λεωφ. δν παει και με ταξι

ειναι κανενα 15 ευρω στην καλυτερη... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

το που θα παμε ειναι το τελευταιο που πρεπει να μας αγχονει.μαγαζια πολλα.αν θελουμε κεντρο

μπορουμε να βρουμε μαγαζια στην πλατεια αθωνος-λουλουδαδικα-πλατεια με τα παλαιοπωλεια(βενιζελου πριν την αγ. δημητριου) και πολλα αλλα.το θεμα ειναι πιστευω πως θελουμε να φαμε και οχι να μας ΄΄ματωσουν΄΄ οποτε δεν θα προτεινα μαγαζια στυλ μυλου και ναυτικου ομιλου που διαβασα παραπανω.

φυσικα παιζουν και τα συνοικιακα μαγαζια οπου υπαρχουν απειρες περιπτωσεις.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

φιλε Μπαμπη το κεντρο ειναι η τελευταια λυση.. λογο του οτι δν υπαρχει χωρος σταθμευσης.. και ξερεις καλα το προβλημα με την δημοτικη αστ.

δν θα θελουν να τρεχουν τα παιδια για να παρουν τις πινακιδες τους πισω... :unsure::unsure:

οποτε προασθια μονο!! :wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ας το πάρουμε αλλιώς το πράγμα! Σκοπός είναι να βρεθούμε όλοι μαζί. Το τί θα πιούμε και τί θα φάμε είναι δευτερεύον θέμα! Στην τελική ανεβάζω κεφτεδάκια και κάνουμε πικνικ :unsure:

Επίσης, όσον αφορά εμένα, τα 15-20 ευρώπουλα για ένα ταξί που θα πάρει 4 άτομα είναι ok. Δεν νομίζω πως προβληματίζει το κόστος αυτό!

Γίνεται λίγο πιο αποφασιστικοί!!! ΑΪΝΤΕ :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε στις μετακινησεις εμεις που εχουμε αυτοκινητο θα σας παραλαβουμε!!

αν καποιοι δεν χωρεσουν θα πληρωσω εγω το/τα ταξι!

φιλε babinio προτεινε καποιο καλο μαγαζι!

κ βεβαια θα πρεπει να κλεισουμε καποια τραπεζια στο μαγαζι αυτο που θα επιλεξουμε, να μην ψαχνομαστε την τελευταια στιγμη!

αν καποιος εχει κανενα γνωστο ας το πει!

Link to comment
Share on other sites

πωπωπω.....εχω χασει επεισοδια......

red,φημες λενε οτι αρχισε να στρογγυλοποιησε.... :unsure::unsure:

λιστα βαριεμαι να φτιαξω ,αλλα ειμαστε και καλοι και πολλοι..!!!!

να δουμε που θα βρουμε χωρο σε φαγαδικο(αν τελικα επιλεξουμε το φαγητο..).

εγω παντως αν και βερος σαλονικιος,τα τελευταια χρονια εχω παρει τα βουνα και δεν γνωριζω πολλα απο καταλληλα μαγαζια για φαι μεσα στην πολη που να βολευουνε....

Φαγωθηκε ο Μπουφιδης!!!!!

Κωτσο εχω ακομη περιθωριο αλλα η αληθεια ειναι οτι εβαλα 5 κιλα.Αμα βρεις καλη μαγειρισα την εκατσες!!!

Βλεπω να τρεχω στα παρκα της Καλαμαριας για jogging.Εχω και κολυμβητηριο διπλα...

Οσο αφορα το μαγαζι κατι σε Καλαμαρια εχετε υποψη σας??

Πολυ καλη λυση ειναι πανω στον Χορτιατη,Πανοραμα,Εξοχη κτλ...Παρκαρισμα υπαρχει αφθονο

Link to comment
Share on other sites

Φαγωθηκε ο Μπουφιδης!!!!!

Κωτσο εχω ακομη περιθωριο αλλα η αληθεια ειναι οτι εβαλα 5 κιλα.Αμα βρεις καλη μαγειρισα την εκατσες!!!

Βλεπω να τρεχω στα παρκα της Καλαμαριας για jogging.Εχω και κολυμβητηριο διπλα...

Οσο αφορα το μαγαζι κατι σε Καλαμαρια εχετε υποψη σας??

Πολυ καλη λυση ειναι πανω στον Χορτιατη,Πανοραμα,Εξοχη κτλ...Παρκαρισμα υπαρχει αφθονο

αντε ρε Γιωργο κανε το θαυμα σου κ βρες μαγαζι! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Μήνυμα (με χρέωση) προς τους Αθηναίους:

Το πρόγραμμα που μάλλον θα ακολουθήσουμε όσοι θα ανέβουμε Σαλόνικα να πάμε να δούμε τα αδέρφια μας, που τρώνε μπουγάτσα με τυρί και δεν ξέρουν τί είναι το σουβλάκι καλαμάκι ( :P ), έχει ως εξής:

Σάββατο 16/5/2009 αναχωρούμε από σταθμό Λαρίσης στις 9:20 με απλή αμαξοστοιχία με προορισμό την Θεσσαλονίκη. Η διαδρομή μας θα κρατήσει για περίπου 5 ώρες και 40 λεπτά, δηλαδή θα φτάσουμε στη Σαλόνικα στις 15:00.

Από εκεί θα κατευθυνθούμε προς το σημείο συνάντησης με τους Σαλονικείς ακουαρίστες.

Εφόσον φάμε τον αγλέορα και κάνουμε οτιδήποτε άλλο (εγώ με τους Αντώνη & Τριαντάφυλλο τα βρήκαμε ήδη :wub: ), στις 01:40 το βράδυ θα αναχωρήσουμε με προορισμό την Αθήνα.

Θεωρώ πως όλα τα παραπάνω δεν θα στοιχίσουν στον καθένα πάνω από 70-80 ευρά, οπότε έχοντας 100 ευρά ο καθένας καλυπτούμε και πιθανές κρεπάλες :ninja:

Αυτά...

Άντε να δούμε συμμετοχές και να φτιάξουμε κι εμείς λίστα!!!

Link to comment
Share on other sites

Το γνωρίζει κανείς το μαγαζί Παλιός καφενές ;

Link to comment
Share on other sites

Να αναλαβω εγω το μαγαζι???

εχει ευκολη προσβαση και μεγαλο παρκιν.. μπορω να κλεισω οσα τραπεζια μου πειτε και λογικα θα ερθω απο

τον σταθμο να παρω ατομα και να σας παω στο μαγαζι :wub:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...