Jump to content

Διαγωνισμός Αφρικάνικου ενυδρείου 2010


ΚΩΣΤΗΣ

Recommended Posts

Σε αυτό το θέμα μπορείτε να γράψετε ότι απορία έχετε όπως και κάθε παρατήρηση σχετικά με τον Διαγωνισμό Αφρικάνικου ενυδρείου 2010.

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=51433

Καλή επιτυχία σε όλους!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αρχικά να πω συγχαρητήρια στην ομάδα της Αφρικής για αυτήν την εξαιρετική πρωτοβουλία.

Θεωρώ πως θα δούμε όλοι φοβερές συμμετοχές. Εννοείται πως θα λάβω κι εγώ μέρος...

Μία διευκρίνηση, στην περίπτωση που κάποιος στείλει την συμμετοχή του μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, υπάρχει κάποια συγκεκριμένη μορφή αρχείου -word, excel- ?

Link to comment
Share on other sites

Απόστολε θα χαρούμε να συμμετάσχετε όλοι οι φίλοι που τα λέμε τόσο καιρό στην κατηγορία της Αφρικής.

Αν επιλέξετε το mail, μπορείτε να στείλετε την φόρμα και τις φωτογραφίες σε όποια μορφή σας βολεύει.

:D

Link to comment
Share on other sites

έγινε! :thumbup:

καλή αρχή και καλή τύχη σε όλους! :D

Έγινε επεξεργασία - ilouvatar
Link to comment
Share on other sites

μπρηζωθηκα τωρααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! αρχιζω να συμπληρωνω την φορμα!

Link to comment
Share on other sites

Ο λόγος που βάλαμε ένα σχετικά μεγάλο διάστημα για την υποβολή των συμμετοχών, είναι για να μπορέσουμε μέσα στις υποχρεώσεις μας να συμμετάσχουμε στην διαδικασία χωρίς πίεση και να ευχαριστηθούμε όλοι την διαδικασία.

Μην βιαστείτε, διαβάστε προσεχτικά τους όρους συμμετοχής, κάντε με την άνεση σας τις ρουτίνες σας, καθαρίστε τζάμια, παίξτε με τις φωτογραφίες μέχρι να πετύχετε το αποτέλεσμα που θέλετε και προχωρήστε.

:D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο νταμαράδες μου!Θα συμμετάσχω κι εγώ στην προσπάθεια!Πάμε!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Τα συγχαρητήρια ανήκουν στον αγαπητό Καρύδα που είχε και οργάνωσε την ιδέα ,εμείς την επικροτούμε και θα διαβάσουμε με την ησυχία μας και μεγάλη προσοχή την προσπάθεια και τη δουλειά κάθε φίλου Αφρικάνου.Ολοι λοιπόν να λάβετε μέρος και να το ευχαριστηθούμε όλοι.

Καλή επιτυχία σέ όλους :D

:thumbup::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

:hysterical::hysterical::blush::blink:

Αδελφια Αφρικανοι παααααααααααμε ολοι μαζι. :thumbup::hysterical:

Θα πεσουν κορμια με τετοιο ανταγωνισμο.

Ευχαριστω την ομαδα Αφρικης και τον Κυριο Καρυδα :D

Link to comment
Share on other sites

Μετά από συζήτηση μέσα στην ομάδα της Αφρικής αποφασίσαμε να δώσουμε την δυνατότητα για 2 επιπλέον φωτογραφίες, ώστε να έχει κάθε φίλος που συμμετέχει την δυνατότητα να παρουσιάσει καλύτερα το ενυδρείο του.

Οπότε, ζητάμε 5 φωτογραφίες με ελάχιστη ανάλυση 800x600 pixels εκ των οποίων η μια υποχρεωτικά να δείχνει όλη την γυάλα.

Οι φίλοι μας που έχουν στείλει ήδη την συμμετοχή τους, θα ενημερωθούν με πμ για να στείλουν τις επιπλέον 2 φωτογραφίες.

Περιμένουμε τις συμμετοχές σας.

:D

Link to comment
Share on other sites

Γιά να βλέπουμε συμμετοχές...... :D

Λέτε να φτιάξω στα γρήγορα κάνα 'λιθόχτιστο' για να συμμετάσχω και εγώ.....??????

Link to comment
Share on other sites

Θα μπουν φωτογραφιες με τις μεχρι τωρα συμμετοχες Η οταν ληξει ο διαγωνισμος ?

Link to comment
Share on other sites

Θα μπουν φωτογραφιες με τις μεχρι τωρα συμμετοχες Η οταν ληξει ο διαγωνισμος ?

Ψηφοφορία μελών και Συντονιστικής ομάδας : 19 Δεκεμβρίου- 31 Δεκεμβρίου 2010 (24:00)

Θα βγουν ολα τα διαγωνιζομενα ενυδρεια μαζι.

:D

Link to comment
Share on other sites

Γιά να βλέπουμε συμμετοχές...... :D

Λέτε να φτιάξω στα γρήγορα κάνα 'λιθόχτιστο' για να συμμετάσχω και εγώ.....??????

Άντε ρε Δημήτρη κι αν δεν προλαβαίνεις μπορείς σίγουρα να συμμετάσχεις στον επόμενο διαγωνισμό :hysterical:

Θα μπουν φωτογραφιες με τις μεχρι τωρα συμμετοχες Η οταν ληξει ο διαγωνισμος ?

Γιώργο όπως είπε ο Δημήτριος, λέμε να εμφανίσουμε όλες μαζί τις συμμετοχές. Εξάλλου θα υπάρξει πολύς χρόνος για να τις μελετήσουν τα μέλη μας με την ησυχία τους.

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο όπως είπε ο Δημήτριος, λέμε να εμφανίσουμε όλες μαζί τις συμμετοχές. Εξάλλου θα υπάρξει πολύς χρόνος για να τις μελετήσουν τα μέλη μας με την ησυχία τους.

:D

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Παράκληση σε όλους προτού οργανώσετε την παρουσίαση σας και καταθέσετε τη συμμετοχή σας να διαβάσετε καλά τους όρους συμμετοχής

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=51433

Ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να πω και εγώ καλή επιτυχία στους συμμετέχοντες!

Πιστεύω πως τα Αφρικανικα ενυδρεία ειναι αρκετά ωστε να κάνουν αυτό το διαγωνισμο να έχει πολυ ενδιαφέρον!!!

Αναμένουμε και άλλες συμμετοχές

Καλη επιτυχία σε όλους! ;)

Link to comment
Share on other sites

Με πιο λίγες από πέντε, γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Με πιο λίγες από πέντε, γίνεται;

Μιχάλη θα είναι άδικο προς τα παιδιά που έχουν ήδη στείλει την συμμετοχή τους. Χρόνος υπάρχει πάντως για να τραβήξεις τις επιπλέον φωτογραφίες που σου λείπουν.

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι καλη επιτυχια και μεγαλη συμμετοχη στον διαγωνισμο ! πρεπει να υποστηριζουμε τετοιες προσπαθειες και να τις τιμουμε συμμετεχοντας :thumbup:

Δυστυχως δεν εχω ενυδρειο με αφρικανικες κιχλιδες, αλλιως θα εστελνα σιγουρα την συμμετοχη μου.

Καλη επιτυχια σε ολους τους συμμετεχοντες και θα περιμενουμε τα αποτελεσματα να δουμε τα στολιδια σας.

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι καλη επιτυχια και μεγαλη συμμετοχη στον διαγωνισμο ! πρεπει να υποστηριζουμε τετοιες προσπαθειες και να τις τιμουμε συμμετεχοντας :P

Δυστυχως δεν εχω ενυδρειο με αφρικανικες κιχλιδες, αλλιως θα εστελνα σιγουρα την συμμετοχη μου.

Καλη επιτυχια σε ολους τους συμμετεχοντες και θα περιμενουμε τα αποτελεσματα να δουμε τα στολιδια σας.

Αλεξανδρε το σιγουρο ειναι οτι εαν ειχες αφρικανικο θα μας επερνες τη μπουκια απο το στομα :thumbup::thumbup::bigemo_harabe_net-117: και εκει :P

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι καλη επιτυχια και μεγαλη συμμετοχη στον διαγωνισμο ! πρεπει να υποστηριζουμε τετοιες προσπαθειες και να τις τιμουμε συμμετεχοντας :thumbup:

Δυστυχως δεν εχω ενυδρειο με αφρικανικες κιχλιδες, αλλιως θα εστελνα σιγουρα την συμμετοχη μου.

Καλη επιτυχια σε ολους τους συμμετεχοντες και θα περιμενουμε τα αποτελεσματα να δουμε τα στολιδια σας.

Προλαβαινεις να φτιαξεις :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αλεξανδρε το σιγουρο ειναι οτι εαν ειχες αφρικανικο θα μας επερνες τη μπουκια απο το στομα :thumbup::thumbup::bigemo_harabe_net-117: και εκει :P

Συμφωνώ απόλυτα με το εύστοχο σχόλιο για τον Raven !! :P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...