Jump to content

Κανεις άλλος από Κυπρο?


Recommended Posts

Ρε παιδιά..ανάμεσα στου 40.000 users υπάρχει πιθανότητα να είμαι μονος>?? :P όχι πως με χαλάει !!

τουλάχιστο ακόμα και με έτσι τρόπο αντιπροσωπεύω ένα λαό :thumbup: hehehe

:ninja::D

Flag-Pins-Greece-Cyprus.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κυπριακής καταγωγής ,προς το παρόν μένω Αθήνα.Εσύ που μένεις ,σε ποιά περιοχή της Λευκωσίας ;

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Κυπριακής καταγωγής ,προς το παρόν μένω Αθήνα.Εσύ που μένεις ,σε ποιά περιοχή της Λευκωσίας ;

:thumbup:

Κεντρο κεντρο!! έρχεσαι καθολου?

Link to comment
Share on other sites

Δηλωνω κι εγω παρον!!

Μισος μισός όμως!!! (Eλλαδα-Κυπρο)

Και από Λεμεσο...

Οριστε και μερικες φωτογραφιες απο την τελευταια μου επίσκεψη!!!

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=501698

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Δηλωνω κι εγω παρον!!

Μισος μισός όμως!!! (Eλλαδα-Κυπρο)

Και από Λεμεσο...

Οριστε και μερικες φωτογραφιες απο την τελευταια μου επίσκεψη!!!

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=501698

xexe μια χαρά πέρασες!!!!!!!!!! Must τα σουβλάκια !!!!! :thumbup::P

Link to comment
Share on other sites

Κεντρο κεντρο!! έρχεσαι καθολου?

Βέβαια έρχομαι , εγώ μένω σε δρόμο κάθετο στην Διγενή Ακρίτα :thumbup: στη Λευκωσία βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια έρχομαι , εγώ μένω σε δρόμο κάθετο στην Διγενή Ακρίτα :P στη Λευκωσία βέβαια.

είστε μια δύναμη !!!! άμα έχω συντονιστές πατριώτες δεν φοβάμαι τίποτα πλέον για το hobby!!:ninja:

:thumbup::D

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και τρίτος συντονιστής κύπριος :thumbup:

(Όχι φυσικά εγώ)

Link to comment
Share on other sites

δίνω και εγώ το παρόν μου.

Λάρνακα

Good !! Μαζευόμαστε!! Τώρα με τίποτα δεν νιώθω μόνος στο aquazone! :P

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

παρον και απο παφο.. πολυ νεοσ στο hobby αλλα με ορεξη και πολυ πολυ καλη διαθεση.. χρειαζομε στηριξη :) ειμαι λατρης του φυτεμενου αλλα δεν μπορω να κανω τα βηματα που θελω γιατι οπωσ διαπιστωνω στην κιπρο λιγοι εως και κανεις ¨εμπορες¨ δεν αγαπουν αυτο που κανουν τοσα χρονια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Παρόν κι από μένα. Λεμεσιανός και μένω Πέρα Χωρίο Νήσου.

Φίλε mike1247 κι έγω μία από τα ίδια. Στην Λεμεσό βρήκα κάποιον που προμηθέυει με φυτά τα Πετ Σοπ αλλά δεν έιναι και τα καλύτερα και δεν θα βρεις κι ότι θέλεις. Από κει πήρα εγώ τελευταίως τα δικά μου και ανακαίνισα το εμυδρείο. http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=59544

Άμα θες πληροφορίες κτύπα πμ.

Link to comment
Share on other sites

έλα να μαζευοσαστε πολλοι!!

Ετσι θα έχετε και τη δυναμη να ζητησε απο τα καταστηματα μεγαλυτερη ποικιλία, αλλα και να μοιραζοσαστε κλαδεματα!! :)

Link to comment
Share on other sites

παρον και απο παφο.. πολυ νεοσ στο hobby αλλα με ορεξη και πολυ πολυ καλη διαθεση.. χρειαζομε στηριξη :) ειμαι λατρης του φυτεμενου αλλα δεν μπορω να κανω τα βηματα που θελω γιατι οπωσ διαπιστωνω στην κιπρο λιγοι εως και κανεις ¨εμπορες¨ δεν αγαπουν αυτο που κανουν τοσα χρονια :thumbup:

Στην λευκωσία φιλε υπάρχουν κάνα 2 καταστήματα που ασχολούνται με φυτά!!! ida πολλές ποικιλίες!

Link to comment
Share on other sites

έλα να μαζευοσαστε πολλοι!!

Ετσι θα έχετε και τη δυναμη να ζητησε απο τα καταστηματα μεγαλυτερη ποικιλία, αλλα και να μοιραζοσαστε κλαδεματα!! :)

Φιλε Νικο! Έτσι πληροφοριακά πήγα σε όλα τα petshop τις λευκωσίας! μην φανταστείς δεν είναι παραπάνω από 50!! (τουλάχιστο τα Μεγάλα με όνομα) Παρατήρησα πως υπάρχει "πιοικιλια" και σε φυτά αλλα και από ψαρια!!!! Και αυτό όμως θεωρώ πως υπάρχει μονο στην λευκωσία..στις άλλες πόλις δεν!!

Ελα κυπρο να κτυπήσουμε μια βολτα! 2 ώρες θα μας παρει :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Θεωρώ πως θα ήταν καλή ιδέα να κάνουμε κανένα ραντεβού και εδώ στην κύπρο τα meli του Aquazone που κατάγονται από το όμορφο νησί..να δούμε τουλάχιστο που πατάει ο καθένας μας και πως μπορούμε να μοιραστούμε διαφορες πληροφορίες για την αγορά αλλα και την σωστή πληροφόρηση για το χόμπι από λύσης και βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ πως θα ήταν καλή ιδέα να κάνουμε κανένα ραντεβού και εδώ στην κύπρο τα meli του Aquazone που κατάγονται από το όμορφο νησί..να δούμε τουλάχιστο που πατάει ο καθένας μας και πως μπορούμε να μοιραστούμε διαφορες πληροφορίες για την αγορά αλλα και την σωστή πληροφόρηση για το χόμπι από λύσης και βοήθεια.

θα ηταν πιστευω μια πολυ καλη κινηση που θα μπορουσαμε να κανουμε.. ισως ενα καφεδακι η ενα γευμα.. πολυ μπλα μπλα περι ενυδριου και μονο σε καλο μπορει να μας βγαλει..

Link to comment
Share on other sites

θα ηταν πιστευω μια πολυ καλη κινηση που θα μπορουσαμε να κανουμε.. ισως ενα καφεδακι η ενα γευμα.. πολυ μπλα μπλα περι ενυδριου και μονο σε καλο μπορει να μας βγαλει..

:):D Τώρα να μετρηθούμε σιγά σιγά και να το κανονίσουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...