Jump to content

Γενέθλια Aquazone


TAN

Recommended Posts

29/07/2005, 22:14:20 το Aquazone



είναι έτοιμο και ξεκινά τη πορεία του στο χρόνο γράφοντας ιστορία στο χόμπι του ενυδρείου !!!

TAN , Husky_Jim , Discos , nkarvounis και JDP οι άνθρωποι που είχαν το όραμα και υλοποίησαν αυτό που αρκετοί χομπίστες ήθελαν να γίνει .

Βοηθοί τους οι συντονιστές που είχαν επιλέξει να έχουν δίπλα τους με το ίδιο όραμα , κοινό σημείο συνάντησης , ένα μαγαζάκι στην οδό Εβρου στο Αιγάλεω στου Τάρεκ !!! Εκεί γίνονταν όλες οι συναντήσεις από χομπίστες καθημερινά , από εκεί γνωρίστηκαν όλοι με όλους και απο εκεί ξεκίνησαν τα πρώτα όνειρα για τη σωστή ενημέρωση και ανάπτυξη του ενυδρείου στην Ελλάδα που έλειπε μέχρι τότε .

Πολύ σύντομα το όνειρο υλοποιήθηκε .......... η γνώση μεταλαμπαδεύτηκε φέρνοντας στην Ελλάδα ανθρώπους με γνώση και η εμπειρία αυξήθηκε . Είμαστε το πρώτο φόρουμ στην Ελλάδα που έκανε μέλη του δύο παγκοσμίου φήμης και πολύ μεγάλα ονόματα ,Dr. Ron Shimek στο θαλασσινό και Heiko Bleher στο γλυκό . Άνθρωποι οι οποίοι συντέλεσαν καταλυτικά στο να καταρρεύσουν διάφοροι μύθοι και θεωρίες γύρο από το χόμπι μας .

Πέρασε αρκετός χρόνος και χρειάστηκε πολύ μελέτη και κόπος για να μπορέσει η πληροφορία να φιλτραριστεί και να εμπλουτιστεί με την εμπειρία . Όλοι συντονιστές του Aquazone που πέρασαν (παλιότεροι και σημερινοί ) εργάστηκαν ανιδιοτελώς και με πολλά ξενύχτια προσπαθώντας για τη σωστή πληροφορία και ενημέρωση .

Το τραίνο του Aquazone προχωράει μπροστά , καινούργιες ράγες στήνονται με ένα δικό του χώρο που υπάρχει χάρις τη συμμετοχή των μελών του και των καταστημάτων που πλέον στηρίζουν έμπρακτα το Aquazone με τη διαρκή συμμετοχή τους όλα αυτά τα χρόνια .

Η προσπάθεια συνεχίζεται παρά τις δυσκολίες των καιρών προσπαθώντας για μια αισιόδοξη νότα στη ζωή μας , που τόσο έχουμε ανάγκη .....

Σας καλούμε όλους !!!

Μέλη , επισκέπτες , φίλους , καταστήματα και εταιρίες να παρευρεθείτε στα 6α γενέθλια του Aquazone και τα πρώτα του δικού μας χώρου,

την Τετάρτη 6 Ιουλίου στις 19.00 σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που θα κάνουμε .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν και καινουργιο σχετικα μελος ,θεωρω το Α Ζ οτι ειναι ενα κοματι της καθημερινοητας μου,που μεσα σε αυτο καταρχην συναναστρεφομαι με καταπλυκτικους ανθρωπους.Παροτι ειχα ενυδρεια απο μικρο παιδι,την γνωση που απεκτησα μεσα εδω ,δεν την ειχα ποτε.Επισης νιωθω οτι εχω μια μεγαλη παρεα-φιλους-γνωστους,που αν και δεν γνωριζω κανενα,σας γνωριζω ολους.

Συγχαρητηρια σε ολους τους ανθρωπους που εμπνευστηκαν και πραγματοπιοισαν ολο αυτο το εγχειρημα,και δημιουργηθηκε μια τεραστια βιβλιοθηκη γυρο απο το αγαπημενο μας χομπι.

Ας μου επιτραπει να ευχηθω ΧΡΟΝΙΑ μας ΠΟΛΛΑ

γιατι το θεωρω και δικο μου.

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά κάνεις Βασίλη γιατί το Αquazone είναι τα μέλη του !!

Χρόνια μας πολλά και μακάρι να είμαστε εδώ και να χαιρόμαστε το χόμπι μας για πολλά χρόνια ακόμα.

:bye2::thumbup::bye2:

Link to comment
Share on other sites

Σας περιμένουμε όλους , όπως έγραψε και ο διαχειριστής μας , μέλη , επισκέπτες , φίλους , καταστήματα , εταιρίες !!!

Όλοι όσοι μπορούν να έρθουν και να περάσουμε ένα απόγευμα καταπληκτικό !!!

Στην εποχή που ζούμε δεν έχουμε εύκολα και συχνά την ευκαιρία να περάσουμε καλά με φίλους σε ένα χώρο δικό μας .

Δεν είστε φιλοξενούμενοι , είστε οικοδεσπότες , ΟΛΟΙ ...!!!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε ολους μας :hysterical::hysterical::(:(:bye2::(

εγω 99,999999999999 θα ειμαι εκει και θα κανω τον πιανιστα :thumbup::bye2: εκτος απροοπτου βεβαια

:(:hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

παιδια πεφτει μαζι με την συγκεντρωση στην Αθηνα

Link to comment
Share on other sites

Αν και καινουργιο σχετικα μελος ,θεωρω το Α Ζ οτι ειναι ενα κοματι της καθημερινοητας μου,που μεσα σε αυτο καταρχην συναναστρεφομαι με καταπλυκτικους ανθρωπους.Παροτι ειχα ενυδρεια απο μικρο παιδι,την γνωση που απεκτησα μεσα εδω ,δεν την ειχα ποτε.Επισης νιωθω οτι εχω μια μεγαλη παρεα-φιλους-γνωστους,που αν και δεν γνωριζω κανενα,σας γνωριζω ολους.

Συγχαρητηρια σε ολους τους ανθρωπους που εμπνευστηκαν και πραγματοπιοισαν ολο αυτο το εγχειρημα,και δημιουργηθηκε μια τεραστια βιβλιοθηκη γυρο απο το αγαπημενο μας χομπι.

Ας μου επιτραπει να ευχηθω ΧΡΟΝΙΑ μας ΠΟΛΛΑ

γιατι το θεωρω και δικο μου.

:thumbup:

συμφωνω απολυτα! ο φιλος κιχλιδατος με καλυψε με το παραπάνω!

Link to comment
Share on other sites

παιδια πεφτει μαζι με την συγκεντρωση στην Αθηνα

Ακριβώς. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλααααααααααα......με ενημερωση και πολυ λεπι!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια μας πολλά, να τα χιλιάσει το Αquazone. :thumbup::bye2:

Link to comment
Share on other sites

29/07/2005, 22:14:20 το Aquazone



είναι έτοιμο και ξεκινά τη πορεία του στο χρόνο γράφοντας ιστορία στο χόμπι του ενυδρείου !!!

TAN , Husky_Jim , Discos , nkarvounis και JDP οι άνθρωποι που είχαν το όραμα και υλοποίησαν αυτό που αρκετοί χομπίστες ήθελαν να γίνει .

Βοηθοί τους οι συντονιστές που είχαν επιλέξει να έχουν δίπλα τους με το ίδιο όραμα , κοινό σημείο συνάντησης , ένα μαγαζάκι στην οδό Εβρου στο Αιγάλεω στου Τάρεκ !!! Εκεί γίνονταν όλες οι συναντήσεις από χομπίστες καθημερινά , από εκεί γνωρίστηκαν όλοι με όλους και απο εκεί ξεκίνησαν τα πρώτα όνειρα για τη σωστή ενημέρωση και ανάπτυξη του ενυδρείου στην Ελλάδα που έλειπε μέχρι τότε .

Πολύ σύντομα το όνειρο υλοποιήθηκε .......... η γνώση μεταλαμπαδεύτηκε φέρνοντας στην Ελλάδα ανθρώπους με γνώση και η εμπειρία αυξήθηκε . Είμαστε το πρώτο φόρουμ στην Ελλάδα που έκανε μέλη του δύο παγκοσμίου φήμης και πολύ μεγάλα ονόματα ,Dr. Ron Shimek στο θαλασσινό και Heiko Bleher στο γλυκό . Άνθρωποι οι οποίοι συντέλεσαν καταλυτικά στο να καταρρεύσουν διάφοροι μύθοι και θεωρίες γύρο από το χόμπι μας .

Πέρασε αρκετός χρόνος και χρειάστηκε πολύ μελέτη και κόπος για να μπορέσει η πληροφορία να φιλτραριστεί και να εμπλουτιστεί με την εμπειρία . Όλοι συντονιστές του Aquazone που πέρασαν (παλιότεροι και σημερινοί ) εργάστηκαν ανιδιοτελώς και με πολλά ξενύχτια προσπαθώντας για τη σωστή πληροφορία και ενημέρωση .

Το τραίνο του Aquazone προχωράει μπροστά , καινούργιες ράγες στήνονται με ένα δικό του χώρο που υπάρχει χάρις τη συμμετοχή των μελών του και των καταστημάτων που πλέον στηρίζουν έμπρακτα το Aquazone με τη διαρκή συμμετοχή τους όλα αυτά τα χρόνια .

Η προσπάθεια συνεχίζεται παρά τις δυσκολίες των καιρών προσπαθώντας για μια αισιόδοξη νότα στη ζωή μας , που τόσο έχουμε ανάγκη .....

Σας καλούμε όλους !!!

Μέλη , επισκέπτες , φίλους , καταστήματα και εταιρίες να παρευρεθείτε στα 6α γενέθλια του Aquazone και τα πρώτα του δικού μας χώρου,

την Τετάρτη 6 Ιουλίου στις 19.00 σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που θα κάνουμε .

Να μην ξεχνιώμαστε: Τετάρτη 6 Ιουλίου στις 19.00! όλη η ενυδρειοπαρέα μαζί, να γιορτάσουμε τα γεννέθλια του Φόρουμ ΜΑΣ :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Πάντα τέτοια !

Χρόνια Πολλά στο ΑΖ σημαίνει και Χρόνια Πολλά σε όλους μας !

Link to comment
Share on other sites

Οι μέρες πλησιάζουν....Την Τετάρτη 6 Ιουλίου το AQUAZONE έχει Γενέθλια!!!!

Στις 19:00 στο δικό μας χώρο που εδώ και ένα χρόνο μας φέρνει πιο κοντά!!!!

Ολοι παρόντες λοιπόν στη γιορτή για το αγαπημένο μας χόμπυ!!!

:P

Link to comment
Share on other sites

ειμαι καινουργια αλλα δεν μπορω να μην χαιρομαι με τα γενεθλια του aguazone

μιας και εχουμε την ιδια μερα γενεθλια μακαρι να μπορουσα να ερθω αλλα λειπω εκτος αθηνων .

σας ευχομαι να περασεται καλα και πολλες φωτογραφιες να δουμε και εμεις πως περασατε

Link to comment
Share on other sites

ειμαι καινουργια αλλα δεν μπορω να μην χαιρομαι με τα γενεθλια του aguazone

μιας και εχουμε την ιδια μερα γενεθλια μακαρι να μπορουσα να ερθω αλλα λειπω εκτος αθηνων .

σας ευχομαι να περασεται καλα και πολλες φωτογραφιες να δουμε και εμεις πως περασατε

Αγαπητή χρυσάνθη ,θα λείπεις αλλά είμαι σίγουρος οτι δεν μας ξεχνάς ,θα σε περιμένουμε κάποια Τετάρτη που γίνονται οι συναντήσεις των μελών μας να μιλήσουμε για το αγαπημένο μας χόμπυ

Νάσαι καλά και χρόνια πολλά :P:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αντε αντε.

Και λιγο off topic.

Θα ηθελα οποις εχει και μπορει να μου φερει λιγα κλαδεματακια φυτων λιμνης!

Να ειστε καλα!

Link to comment
Share on other sites

εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω λόγο απόστασης μιας και είμαι στο Διδυμότοιχο :rasp::rasp:

το μόνο που μπρώ να πώ είναι χρόνια πολλά :hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical: και καλή διασκέδαση με πολλές ψαροκουβέντες στην συνάντιση :rasp::P:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαι και εγω εκει παιδια ,δεν το χανω με τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...