Jump to content

Το κουρείο του AZ - Ήρθαν τα τρόλλ!


Recommended Posts

Ψαροσουπα του γλυκου νερου και σπανακοπιτα απο ανουμπιες.

Για το κρυο και το κρυωμα..

20161230_144647.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος argy1 έγραψε:

Ψαροσουπα του γλυκου νερου και σπανακοπιτα απο ανουμπιες.

Για το κρυο και το κρυωμα..

20161230_144647.jpg

Αν την αυγοκοψεις με πλεκοαυγα γίνεται ακόμη καλύτερη! 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Σωστος!

Θα ζητησω απο τον Μητσο να μου δωσει κανενα απο αυτα τα Lκατι,πως τα λετε εσεις...

:hehe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βουλωσε μια υδροροη και πλυμμηρισε ενα μπαλκονι.

Την εκοψα στην πιλωτη (δεν ειχε ταφ),βραχηκα,την ξεβουλωσα και την ξαναενωσα.3 ωρες στο κρυο,να με δερνει ο αερας και η βροχη...Και δοξα το θεο να λεμε...

Link to comment
Share on other sites

@argy1 συμπληρωσε τη φορμα ασθενειων με οση περρισοτερη λεπτομερεια μπορεις.

Greetings from the dark side!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 22/1/2017 at 2:33 ΠΜ, το μέλος argy1 έγραψε:

Τι ειναι αυτο ρε συ?

Μιας και με παίρνει θα σε πειράξω λίγο... :P

Είσαι μικρός εσύ δεν ξέρεις ... :P

 

 

 

Σε άλλα νέα κέρασα @$#@%$#@ λίγο τσιπουράκι το πληκτρολόγιο... 

Λες να το πειράξει ??

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη αυτό είναι... από αριστερά όπως το βλέπεις επί σκηνής... Ο Γιάννης Γιοκαρίνης... ο φίλος μου Τάσος (μπάσο)... κι ο Λάκης Παπαδόπουλος (Λάκης με τα ψηλά ρεβέρ.).- :P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Εντάξει, μαρμελάδα εγινε και το δικό μου μυαλό....:bow::hehe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελειο


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος rastaman έγραψε:

 

 

 

Πόσο δίκιο έχει... και... πόσες ζωές έχουν χαθεί (τόσο άδικα... και ειδικά με μηχανές) εξ' αιτίας αυτού, του τόσο απλού πράγματος... εκεί "κάτω".- :angry01:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει το καλυτερο. Πεθανα στα γελια. Γελαω σαν το χαζο και τωρα που γραφω! Πολλα like στον φιλο!

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

Ενταξει το καλυτερο. Πεθανα στα γελια. Γελαω σαν το χαζο και τωρα που γραφω! Πολλα like στον φιλο!

 

 

Είδες πόσο γέλιο βγάζει... κάτι που είναι για κλάματα Θοδωρή; Εσείς κάθε μέρα που το ζείτε το "έργο"... αναρωτιέμαι πως την βγάζετε "καθαρή".

Εγώ σήμερα για διαδρομή 3 χιλιομέτρων, κινδύνεψα 5 φορές... κι αφού τελείωσα την δουλειά που είχα στο "πρώτο σημείο"... ακύρωσα την υπόλοιπη διαδρομή και γύρισα σπίτι. Κάποιον θα κοπάναγα στο τέλος (τόσα φλας που ΔΕΝ ανάβουν (λες και είναι μακριά και θα κουραστούν) και οι "κλειστοί" καθρέφτες (άραγε υπάρχει πρόστιμο γι αυτό; )... ΔΕΝ το άντεξα)... και θα με μαζεύατε (αντί γι αυτόν).- :(

Έγινε επεξεργασία - diskus fan
Link to comment
Share on other sites

On 2/22/2017 at 9:54 PM, diskus fan said:

 

 

Είδες πόσο γέλιο βγάζει... κάτι που είναι για κλάματα Θοδωρή; Εσείς κάθε μέρα που το ζείτε το "έργο"... αναρωτιέμαι πως την βγάζετε "καθαρή".

Εγώ σήμερα για διαδρομή 3 χιλιομέτρων, κινδύνεψα 5 φορές... κι αφού τελείωσα την δουλειά που είχα στο "πρώτο σημείο"... ακύρωσα την υπόλοιπη διαδρομή και γύρισα σπίτι. Κάποιον θα κοπάναγα στο τέλος (τόσα φλας που ΔΕΝ ανάβουν (λες και είναι μακριά και θα κουραστούν) και οι "κλειστοί" καθρέφτες (άραγε υπάρχει πρόστιμο γι αυτό; )... ΔΕΝ το άντεξα)... και θα με μαζεύατε (αντί γι αυτόν).- :(

Η μη χρήση φλας είναι ο μόνιμος λόγος που μοιράζω τουλάχιστον 20 φάσκελα συνοδευόμενα από τα σχετικά καντήλια καθημερινά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έχει γίνει συνήθεια - ελάττωμα στο μεγαλύτερο ποσοστό των ανθρώπων που κρατάνε τιμόνι στα χέρια τούς...

Ανεξάρτητα το τη οδηγούν!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Giannis_X έγραψε:

Δυστυχώς έχει γίνει συνήθεια - ελάττωμα στο μεγαλύτερο ποσοστό των ανθρώπων που κρατάνε τιμόνι στα χέρια τούς...

Ανεξάρτητα το τη οδηγούν!

 

Ετσι! Το πιο σωστο ειναι αυτο Γιαννη!

 

Για να μην κραζουμε μονο τα αυτοκινητα..Ολη την ημερα μεσα στον δρομο βλεπω πολλους που διεκδικουν μια θεση στο κατ.Σφηνες,χωρις φλας,επι ωρες καρφωμενοι στο τυφλο σημειο του μπροστινου μου.Στο φαναρι τους το λεω και με κοιτανε σαν χανοι :blink: "Μεγαλε εκει που στεκεσαι δεν σε βλεπει ο ανθρωπος,πρεπει να κοιταξει λοξα πανω απο τον ωμο" και η απαντηση του μπουφου "Μα γιατι στραβος ειναι".Ανεξαρτητα με το τι οδηγουν καποιοι θεωρουν πως πρεπει να φυγουμε ολοι απο τον δρομο επειδη τους ανηκει,επειδη βιαζονται ή επειδη την ειδαν βαλεντινο ροσι και σουμαχερ!Αν μη τι αλλο ο οδηγος αυτοκινητου στην κινηση εχει υπομονη και στεκεται εκει.Τα μηχανακια περνανε ενδιαμεσα ετσι που αν φυσιξεις τον καπνο απο το παραθυρο θα πεσουν απο τον αερα.Ενα "αψου" να κανεις και το λαθος απο την τρομαρα τους θα ειναι στο χιλιοστο.Δεν ειναι δεξιοτητα,ειναι απερισκεψια.

 

Ο δρομος θελει παιδια πανω απο ολα ΥΠΟΜΟΝΗ.

Με αυτην μπορεις να αποτρεψεις σε μεγαλο βαθμο την στραβωμαρα του μπροστινου και αν δεν πας να προσπερασεις (πολλες φορες ενω δεν χωρας,και απαιτεις να παει ο αλλος πιο περα) και αν κρατας τις αποστασεις ασφαλειας τοτε εχεις μεγαλη πιθανοτητα να συνεχισεις την ημερα σου ηρεμα και βιντεο σαν αυτο να σου προκαλουν μονο γελιο.

 

Ο Θεος να μας εχει ολους καλα και να μην τυχει σε κανεναν,αλλα και εμεις με την σειρα μας πρεπει να κανουμε κατι για αυτο και οχι μονο ο Θεος.Να εχουμε υπομονη και προσοχη αδερφια.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος argy1 έγραψε:

Ετσι! Το πιο σωστο ειναι αυτο Γιαννη!

 

Για να μην κραζουμε μονο τα αυτοκινητα..Ολη την ημερα μεσα στον δρομο βλεπω πολλους που διεκδικουν μια θεση στο κατ.Σφηνες,χωρις φλας,επι ωρες καρφωμενοι στο τυφλο σημειο του μπροστινου μου.Στο φαναρι τους το λεω και με κοιτανε σαν χανοι :blink: "Μεγαλε εκει που στεκεσαι δεν σε βλεπει ο ανθρωπος,πρεπει να κοιταξει λοξα πανω απο τον ωμο" και η απαντηση του μπουφου "Μα γιατι στραβος ειναι".Ανεξαρτητα με το τι οδηγουν καποιοι θεωρουν πως πρεπει να φυγουμε ολοι απο τον δρομο επειδη τους ανηκει,επειδη βιαζονται ή επειδη την ειδαν βαλεντινο ροσι και σουμαχερ!Αν μη τι αλλο ο οδηγος αυτοκινητου στην κινηση εχει υπομονη και στεκεται εκει.Τα μηχανακια περνανε ενδιαμεσα ετσι που αν φυσιξεις τον καπνο απο το παραθυρο θα πεσουν απο τον αερα.Ενα "αψου" να κανεις και το λαθος απο την τρομαρα τους θα ειναι στο χιλιοστο.Δεν ειναι δεξιοτητα,ειναι απερισκεψια.

 

Ο δρομος θελει παιδια πανω απο ολα ΥΠΟΜΟΝΗ.

Με αυτην μπορεις να αποτρεψεις σε μεγαλο βαθμο την στραβωμαρα του μπροστινου και αν δεν πας να προσπερασεις (πολλες φορες ενω δεν χωρας,και απαιτεις να παει ο αλλος πιο περα) και αν κρατας τις αποστασεις ασφαλειας τοτε εχεις μεγαλη πιθανοτητα να συνεχισεις την ημερα σου ηρεμα και βιντεο σαν αυτο να σου προκαλουν μονο γελιο.

 

Ο Θεος να μας εχει ολους καλα και να μην τυχει σε κανεναν,αλλα και εμεις με την σειρα μας πρεπει να κανουμε κατι για αυτο και οχι μονο ο Θεος.Να εχουμε υπομονη και προσοχη αδερφια.

Ποσο δικιο εχεις σε όλα !!!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος argy1 έγραψε:

Ετσι! Το πιο σωστο ειναι αυτο Γιαννη!

 

Για να μην κραζουμε μονο τα αυτοκινητα..Ολη την ημερα μεσα στον δρομο βλεπω πολλους που διεκδικουν μια θεση στο κατ.Σφηνες,χωρις φλας,επι ωρες καρφωμενοι στο τυφλο σημειο του μπροστινου μου.Στο φαναρι τους το λεω και με κοιτανε σαν χανοι :blink: "Μεγαλε εκει που στεκεσαι δεν σε βλεπει ο ανθρωπος,πρεπει να κοιταξει λοξα πανω απο τον ωμο" και η απαντηση του μπουφου "Μα γιατι στραβος ειναι".Ανεξαρτητα με το τι οδηγουν καποιοι θεωρουν πως πρεπει να φυγουμε ολοι απο τον δρομο επειδη τους ανηκει,επειδη βιαζονται ή επειδη την ειδαν βαλεντινο ροσι και σουμαχερ!Αν μη τι αλλο ο οδηγος αυτοκινητου στην κινηση εχει υπομονη και στεκεται εκει.Τα μηχανακια περνανε ενδιαμεσα ετσι που αν φυσιξεις τον καπνο απο το παραθυρο θα πεσουν απο τον αερα.Ενα "αψου" να κανεις και το λαθος απο την τρομαρα τους θα ειναι στο χιλιοστο.Δεν ειναι δεξιοτητα,ειναι απερισκεψια.

 

Ο δρομος θελει παιδια πανω απο ολα ΥΠΟΜΟΝΗ.

Με αυτην μπορεις να αποτρεψεις σε μεγαλο βαθμο την στραβωμαρα του μπροστινου και αν δεν πας να προσπερασεις (πολλες φορες ενω δεν χωρας,και απαιτεις να παει ο αλλος πιο περα) και αν κρατας τις αποστασεις ασφαλειας τοτε εχεις μεγαλη πιθανοτητα να συνεχισεις την ημερα σου ηρεμα και βιντεο σαν αυτο να σου προκαλουν μονο γελιο.

 

Ο Θεος να μας εχει ολους καλα και να μην τυχει σε κανεναν,αλλα και εμεις με την σειρα μας πρεπει να κανουμε κατι για αυτο και οχι μονο ο Θεος.Να εχουμε υπομονη και προσοχη αδερφια.

 

πραγματικά με κάλυψες με όσα είπες μιάς και αυτά σκεφτόμουν και εγω απλά δεν είχα χρόνο για να συμμετέχω και εγω σε αυτη την συζήτηση και έγραψα οτι έγραψα με μια λέξη κλειδί που θα έκανε το θέμα να πάρει άλλη διάσταση.

Με χαροποιεί που βλέπω ακόμα καπια άτομα να έχουν τέτοιου είδους αντίληψη περί του θέματος γιατί οι περισσότεροι θα κράξουν τούς πάντες και μέσα στους πάντες όμως ειναι και ο ίδιος τους ο εαυτός.... Όπως π.χ. εγω στην δουλεία μου εχω μια σερβιτόρα που κατακρίνει και κράζει όλη μερα άλλους σερβιτόρους απο άλλα μαγαζιά και στην ουσία οτι κράζει αυτο κάνει και εκείνη στη δουλεία και οταν της το είπα αυτό..... Εγω δεν ειμαι έτσι.....!

τα συμπεράσματα δικάσας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...