Jump to content

Συνάντηση Οκτωβρίου 14/10


worldiver

Recommended Posts

πριν 16 ώρες, το μέλος Irakles έγραψε:

Εμείς περασαμε ωραια και οικογενειακά (κυριολεκτικά)!!! Καλη συνέχεια στους εναπομείναντες!!! 

Και Ευχαριστώ πολυ τον Χρήστο @worldiver για τα φυτακια!!!!

 

Να'σαι καλά, Ηρακλή @Irakles, εύχομαι να πιάσουν τόπο :)   Χάρηκα που γνώρισα και την οικογένειά σου.

 

 

πριν 3 ώρες, το μέλος fishbone! έγραψε:

Και φυσικά εγω πουθενά.:notfair:!!!

Άσε, @fishbone!, αυτή είναι η κατάρα του φωτογράφου... Το ίδιο παθαίνω και εγώ, σε ταξίδι βγάζω 2.500-3.000 φωτογραφίες και μετά ψάχνω να με βρω :bigemo_harabe_net-99:

Να προτείνω λύση: την επόμενη φορά θα κάνουμε και οι 2 χρέη φωτογράφου, ώστε να είναι μέσα στις εκατέρωθεν φωτογραφίες οι αφεντομουτσουνάρες μας  :hehe

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Επίσης να ευχαριστήσω και δημόσια τον @Δημοσθενης (αν αναφέρω καλά το όνομα, γιατί σπανίως κάνει login), για τα 2 ζευγάρια ancistrus που είχε την ΤΕΡΑΣΤΙΑ καλοσύνη να μου φέρει...:thaman: Αν δεν χωρέσουν στο ενυδρείο, θα μοιραστούν και σε δεύτερο :hehe που θα στήσω άμεσα!! (πάντα έψαχνα μια δικαιολογία)... B)

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Χάρηκα που είδα και τους υπόλοιπους, με τους συνήθεις ύποπτους, τους θαλασσινούς, ν'αποχωρούν γρήγορα, γιατί τα κοράλια τους χρειαζόντουσαν φώσφορο/ άλατα/φαγητό/......:bigemo_harabe_net-163:

Έγινε επεξεργασία - worldiver
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Πολλές δισκόφατσες (και πρώην:bleh:) που δεν κοπαδιάζουν συχνά όλες μαζί.... Κρίμα που δεν μπορούσα να έρθω.

Ελπίζω σε επόμενες συναντήσεις....;)

Link to comment
Share on other sites

Ωρέ γιατί ΔΕΝ ζήτησες να τραβήξει κι εσένα κάποιος... ντράπηκες;    :huh:

Link to comment
Share on other sites

Μπααααααααααααααα... Spithas και Kolosousas κάνανε κλίκα;   :phone:

Θα σας δείξω εγώ... θα δείτε τι θα πάθετε.-  :judge:

 

:dfan:

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

On 15/10/2017 at 1:45 ΜΜ, το μέλος worldiver έγραψε:

 

...............

 

Επίσης να ευχαριστήσω και δημόσια τον @Δημοσθενης (αν αναφέρω καλά το όνομα, γιατί σπανίως κάνει login), για τα 2 ζευγάρια ancistrus που είχε την ΤΕΡΑΣΤΙΑ καλοσύνη να μου φέρει........

 

 

Ο Δημοσθένης πάντα έτσι είναι δίνει και τη ψυχή του για το ΑΖ !!!

Link to comment
Share on other sites

On 16/10/2017 at 11:17 ΜΜ, το μέλος diskus fan έγραψε:

Μπααααααααααααααα... Spithas και Kolosousas κάνανε κλίκα;   :phone:

Θα σας δείξω εγώ... θα δείτε τι θα πάθετε.-  :judge:

 

:dfan:

Χαχαχαχα

Ειμαστε κλικα απο τοτε που ο Βασιλης δεν ειχε μουσι....

Ακομα βεβαια δισκα δεν καταφερα να τον κανω αλλα μολις περασει τις παιδικες ασθενειες (βιοτοπικα-αφρικανικα-χρυσοψαραδικα-φυτεμενα κ.τ.λ.)θα ερθει μονος του...:shifty:

Έγινε επεξεργασία - stathis spithas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...