Jump to content

καλησπερα


mitzelos

Recommended Posts

σας χαιρετω ολους!ο λογος που με εκανε να περασω αρκετες ωρες διαβαζοντας στο site σας ειναι η δημιουργια ενος reef ενυδρειου.μενω στην θεσσαλονικη στην περιοχη του ρετζικιου κ θα ηθελα να ερθω σε επαφη με ατομα που μπορουν να με βοηθησουν σε αυτο το ξεκινημα μου.

Link to comment
Share on other sites

;) mitzelos!!

Ηρθες στο καλυτερο μερος B) και ολοι θα σε βοηθησουμε οσο περισσοτερο μπορουμε! Ηδη υπαρχουν καποιες απαντησεις στο θεμα που ξεκινησες στον τομεα του θαλασσινου οποτε παραπανω θεματα σχετικα με το τι ετοιμαζεις θα τα πουμε εκει...προς το παρων...Καλως Ηρθες !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στην παρέα μας και ελπίζω να φτιάξεις ένα πολύ ωραίο ενυδρείο!

Έχεις ξεκινήσει πολύ σωστά (πολύ διάβασμα) και αυτό θα το καταλάβεις όταν θα αρχίσεις να υλοποιείς τα όνειρα σου!

Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

WELCOME to AQUAZONE φιλε Mitzelos ... ;)B):thumbup:

Καλη συνεχεια ... :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στην παρέα μας.

Περιμένουμε με ενδιαφέρον τις εξελίξεις σου.

Link to comment
Share on other sites

;)B) Kαλως ηρθες και καλη αρχη. :thumbup::D
Link to comment
Share on other sites

;)
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΥΣΠΕΡΑ η επαφη μου με το WWW.AQUAZONE.GR έγινε όταν αντιμετώπισα πρόβλημα με το πρώτο μου τωρινό μου ενυδρίο.το βρίσκω και το ορίζω ως παρεΪστικη εγκυκλοπαίδια που βοηθάει ανθρωπους με κοινα ενδιαφέροντανα επικοινωνίσουν

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΥΣΠΕΡΑ η επαφη μου με το WWW.AQUAZONE.GR έγινε όταν αντιμετώπισα πρόβλημα με το πρώτο μου τωρινό μου ενυδρίο.το βρίσκω και το ορίζω ως παρεΪστικη εγκυκλοπαίδια που βοηθάει ανθρωπους με κοινα ενδιαφέροντανα επικοινωνίσουν

Φίλε Rascal,

Θα συμφωνήσω μαζί σου σε όλα πλην της παρέας. Θα μου επιστρέψεις να μην βλέπω το Aquazone ως παρέα, διότι η παρέα έχει πάντα μικρό ορίζοντα και περιορισμένη δυναμική. B)

Θεωρώ το Aquazone, ενυδρειακή κοινότητα που στους κόλπους του βρίσκονται όλοι όσοι ασχολούνται με το Hobby. (χομπίστες, επιστήμονες, εταιρείες, καταστήματα, αναγνωρισμένοι χομπίστες, τόσο από Ελλάδα όσο και από το εξωτερικό).

Φίλε mitzelos να σε καλωσορίσω και εγώ με την σειρά μου στο Aquazone, έχουμε αρκετά μέλη από την Θεσσαλονίκη και σίγουρα ακόμα περισσότερα από την υπόλοιπη Ελλάδα που θα σε βοηθήσουν να ξεκινήσεις σωστά.

Σου εύχομαι καλή διαμονή και καλό διάβασμα ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω μαζί σου σε όλα πλην της παρέας. Θα μου επιστρέψεις να μην βλέπω το Aquazone ως παρέα, διότι η παρέα έχει πάντα μικρό ορίζοντα και περιορισμένη δυναμική. ;)

λανθασμένη διατύπωση ήταν γιατι εννοούσα παρέα ανοιχτή σε νέους φίλους, μεγάλη που αποτέλειται απο όλους τους παράγοντες που την συνθέτουν και φυσικά απο την απήχηση που εχει και τις παροχές μεγαλώνει η παρέα με γεωμετρικούς ρυθμούς...κατ ουσίαν το ίδιο εννοούμε B)

Link to comment
Share on other sites

λανθασμένη διατύπωση ήταν γιατι εννοούσα παρέα ανοιχτή σε νέους φίλους, μεγάλη που αποτέλειται απο όλους τους παράγοντες που την συνθέτουν και φυσικά απο την απήχηση που εχει και τις παροχές μεγαλώνει η παρέα με γεωμετρικούς ρυθμούς...κατ ουσίαν το ίδιο εννοούμε ;)

B):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...