Jump to content

a n00b saluts


A1200

Recommended Posts

Γεια σας, είμαι 27 χρονών, Αθηναίος μέτοικος της Θεσσαλονίκης και είμαι νέος στο χώρο ,πολύ νέος!!Όλα άρχησαν όταν εργάστηκα πρώτη φορά ως πωλιτης σε εταιρία που εκπροσωπεί μεγάλους οίκους του εξωτερικού με προϊόντα για pet shops, μεταξύ αυτών και εταιρίες με ενυδρεια,τροφες,φαρμακα και λοιπά.Εκεί ακριβώς έγινε το κλικ,μεχρι τότε νόμιζα πως περνούμε τα ψάρια ,τα βάζουμε πίσω από το γυαλί , τα ταΐζουμε,άντε και καμιά αλλαγή νερού και όλα καλά, καμιά σχέση με την υγρή πραγματικότητα δηλαδή!Ετσι λοιπόν,έχω ρίξει τρελό διαβασμα,παρα πολύ διάβασμα και συνεχίζω ακομα.Για να έρθουμε στο διαταυτα ,το ενυδρείο μου είναι ένα juwel 60 lit και έχω τρία παπαγαλόψαρα .Καλώς σας βρήκα λοιπόν και καλές μπουρμπουλήθρες στα ψαράκια μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Aquazone φίλε A1200. Σου έυχομαι καλή διαμονή.

Υπάρχουν πολλά θέματα που θα σε βοηθήσουν στο Hobby που επέλεξες καθώς και όλοι εμείς που είμαστε εδώ για κάθε απορία ή πρόβλημα.

Ίσως σε κάποιο άλλο post μέσα στην αντίστοιχη κατηγορία να συζητήσουμε το setup του ενυδρείου σου.

και πάλι ;)

Link to comment
Share on other sites

;) A1200...

Καλα κανεις και διαβαζεις.....μακαρι να το εκαναν ολοι B):D

Τωρα αρχισε και να γραφεις εδω :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - Manogr
Link to comment
Share on other sites

B):thumbup: Καλη αρχη στο στο χομπυ του ενυδρειου φιλε μου.

Καλη συνεχεια και διαβασμα-διαβασμα-διαβασμα. :D:D

;)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στην παρέα μας και ελπίζω να δούμε σύντομα την παρουσίαση του ενυδρείου σου!

Έχεις ξεκινήσει πολύ σωστά (πολύ διάβασμα) και εδώ θα βρεις ότι βοήθεια χρειαστείς!

Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

WELCOME to AQUAZONE φιλε Α1200 .... B);):thumbup:

Καλη συνεχεια ... :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...