Jump to content

Παρουσιάσεις Μονομάχων


bbetta

Recommended Posts

Αυτος ειναι ο μονομαχος μου και η μεγαλη μου αδυναμια.

Εδω οπως βλεπεται ειναι λιγο νευριασμενος επειδη καθομουνα με τις ωρες και τον εβγαζα φωτογραφια Τελικα δεν πετυχε καμια.

post-53688-0-98107300-1377814004_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ όμορφος! Είναι στρουμπουλός ή είναι η ...ράτσα του έτσι; :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ και ο δικος σου κουκλος ειναι

Οντος ειναι λιγο φουσκομενος.

Σημερα παραεφαγε

Link to comment
Share on other sites

πηγαινοντας σε ενα πετ σοπ για αναζητηση ενυδρειου βρηκα αυτο το μικρο πλασματακι μεσα σε ενα βαζακι με βρωμικο νερο μολις ρωτησα γιατι ηταν εκει μοναχουλι του (διοτι οι μονομαχοι βρισκοντουσαν σε αλλο μερος και σε γυαλες) μες στην βρωμια μου ειπαν οτι ειναι αρρωστο και οτι δεν αγοραζεται εγω ομως το ηθελα δεν μου φενοταν για αρρωστο αλλα δεν ηταν κινητικο και μου το εδωσαν τζαμπα αν και δεν ειχα χωρο μονο ενα ενυδρειακι 15λ δεν μπορουσα να αντισταθω μετα απο 4 ημερες το εδωσα στο γειτονα μου που ειχε ενα 30λ προηγουμενος με χρυσοψαρο για τα παιδια τωρα ζει σαν αρχοντας και ειναι τοσο γρηγορος που μια καλη φωτο δεν εβγαλα! λοιπον αυτος ειναι ο blueberry(οι φωτο ειναι απο το δικο μου ενυδρειακι) post-50906-0-34741800-1377878923_thumb.jpgpost-50906-0-94702100-1377878948_thumb.jpgpost-50906-0-85837200-1377878976_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Να και ο δικός μου,δεκτή οποιαδήποτε παρατήρηση

Στα 20 λίτρα και στους 26 βαθμούς

post-2827-0-50803100-1381668747_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να και ο δικός μου,δεκτή οποιαδήποτε παρατήρηση

Στα 20 λίτρα και στους 26 βαθμούς

κουκλος και ωραιο φυτεμενο αλλα ανεβασε την σταθμη του νερου μεχρι πανω :)

Link to comment
Share on other sites

κουκλος και ωραιο φυτεμενο αλλα ανεβασε την σταθμη του νερου μεχρι πανω :)

AngelinaA γιατί να ανεβάσει τη στάθμη, τί πειράζει; Έχω διαβάσει στο προφίλ του ότι πρέπει να έχει ένα κενό τουλάχιστον 7 εκατοστών γιατί κάνει άλματα και μπορεί να πέσει έξω αν έχει ανοιχτό καπάκι ή να χτυπήσει αν έχει κλειστό καπάκι.

Να τον χαίρεσαι! Μου αρέσει που είναι ζουγκλίτσα! :)

Link to comment
Share on other sites

AngelinaA γιατί να ανεβάσει τη στάθμη, τί πειράζει; Έχω διαβάσει στο προφίλ του ότι πρέπει να έχει ένα κενό τουλάχιστον 7 εκατοστών γιατί κάνει άλματα και μπορεί να πέσει έξω αν έχει ανοιχτό καπάκι ή να χτυπήσει αν έχει κλειστό καπάκι.

Να τον χαίρεσαι! Μου αρέσει που είναι ζουγκλίτσα! :)

θεμα αισθητικο και για να εχει περισοτερο νερο σιγουρα θα υπαρχει κενο και ας το ανεβασει αν δεν εχει καπακι ναι συμφωνω

Link to comment
Share on other sites

Άλλος ένας προστίθεται στο παρεακι, νομίζω οι δικοί μου θα με διώξουν μαζί με τα ενυδρεία μου!post-26834-0-56680200-1382089190_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - ARIS F
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άλλος ένας προστίθεται στο παρεακι, νομίζω οι δικοί μου θα με διώξουν μαζί με τα ενυδρεία μου!attachicon.gifDSC_1524.JPG

Παρα πολυ ωραιος !!!! :) ασε ειναι γενικό το φαινόμενο :P

Link to comment
Share on other sites

θεμα αισθητικο και για να εχει περισοτερο νερο σιγουρα θα υπαρχει κενο και ας το ανεβασει αν δεν εχει καπακι ναι συμφωνω

Έχω τη στάθμη εκεί λόγω του ότι το ψαράκι "πηδάει" και πρέπει να έχει κάποιο κενό για να μή κουτουλήσει στην λάμπα.

Ευχαριστώ και για τα σχόλια σας :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Άλλος ένας προστίθεται στο παρεακι, νομίζω οι δικοί μου θα με διώξουν μαζί με τα ενυδρεία μου!attachicon.gifDSC_1524.JPG

:rip_1:

Ηταν ολη η παρτιδα αρρωστοι, αυτος φαινοταν καλα, αλλα μεσα σε μια μερα εφυγε οπως και οι αλλοι στο μαγαζι. Μου το ειχε πει το παιδι, αλλα λεω θα κανω την προσπαθεια μου... Θα ανεβασω το νεο μολις προσαρμοστει λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Kι ενας δικος μου :)

20131024_221254_zps45330b20.jpg

20131024_221431_zps9fcc8113.jpg

Πολυ όμορφος!!!! Δεν εχω ξαναδει παρόμοιο, να τον χαίρεσαι. :)

Link to comment
Share on other sites

Δία, τί κούκλος είναι αυτός; :bigemo_harabe_net-143:

Link to comment
Share on other sites

Δία, τί κούκλος είναι αυτός; :bigemo_harabe_net-143:

Οταν παιρνει ποζες δεν παιζεται λεμε :D

Link to comment
Share on other sites

Γαυρος ειναι? :P

Γεια σου ρε Στρατο με τον κουκλο σου! :)

Ναιιιιι και παιζει και αριστερα,μονο που δεν ειναι καραφλας :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...