Jump to content

Παρουσιάσεις Μονομάχων


bbetta

Recommended Posts

Βάλτον να δει τον εαυτό του...κι αν αντιδράσει ειναι αγοραρος!

Δυσκολο να καταλάβω. Καποια φωτο με ανοιχτά πτερύγια έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάποια πιο χαρακτηριστική. ΠΡοσπαθούσα να τον βγάλω στην κοικιά του για να δουμε αν εχει την άσπρη βούλα, αλλά δεν κατάφερα κάτι.

Τον Καθρέπετη πάντως τον αγνοεί παντελώς....

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάποια πιο χαρακτηριστική. ΠΡοσπαθούσα να τον βγάλω στην κοικιά του για να δουμε αν εχει την άσπρη βούλα, αλλά δεν κατάφερα κάτι.

Τον Καθρέπετη πάντως τον αγνοεί παντελώς....

Να την χαίρεσαι...!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχουν παρουσιαστεί 160 μονομάχοι , 128 αρσενικοί και 32 θηλυκοί!!

Όλοι πανέμορφοι!
Συνεχίστε να ποστάρετε ψαράκια!!!

Όταν φτάσουμε τους 200 θα γίνει βίντεο ώστε να τους έχουμε όλους μαζί! Θα είναι η μεγαλύτερη παρουσίαση που έχει γίνει! Τί λέτε;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Έχουν παρουσιαστεί 160 μονομάχοι , 128 αρσενικοί και 32 θηλυκοί!!

Όλοι πανέμορφοι!

Συνεχίστε να ποστάρετε ψαράκια!!!

Όταν φτάσουμε τους 200 θα γίνει βίντεο ώστε να τους έχουμε όλους μαζί! Θα είναι η μεγαλύτερη παρουσίαση που έχει γίνει! Τί λέτε;

πολυ καλη ιδεα και πισστευω αν γινει αυτο θα ξεπερασουμε τους 200 κατα πολυ μετα.αντε γιατι ειναι απο τα χειροτερα μου να βλεπω ψαρακια στα ποτηρια.παρακινηστε κοσμο να στησει ενυδρειακια με σχετικα μικρο κοστος πλεον ειδικα μεσω των αγγελειων των φορουμ για να δωσουμε στoυς μοναμαχους μας ενα αξιοπρεπες σπιτακι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ καιρό, ήρθε η σειρά μου να παρουσιάσω έναν ακόμα μονομάχο! Πρόκειται για έναν αρσενικό περίπου 8 μηνών Full Red Crowntail Double Ray Betta. Γεννήθηκε στην Ελλάδα από χομπίστα και συνεπώς έχει αποφύγει τα βάσανα στα οποία υπόκεινται τα εισαγόμενα από Σιγκαπούρη ψάρια, κατά την μεταφορά τους. Χαλάλι λοιπόν τα παραπάνω χρήματα που έδωσα για να πάρω έναν υγιής οργανισμό. Προς το παρόν ζει με μερικές RCS σε 72λ. Απολαύστε τον

post-39178-0-55749300-1416139400_thumb.jpg
Ο bbetta λοιπόν γύρισε στους Betta, αλλά αυτή είναι μόνο η αρχή! Stay tuned!
Έγινε επεξεργασία - bbetta
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ καιρό, ήρθε η σειρά μου να παρουσιάσω έναν ακόμα μονομάχο! Πρόκειται για έναν αρσενικό περίπου 8 μηνών Full Red Crowntail Double Ray Betta. Γεννήθηκε στην Ελλάδα από χομπίστα και συνεπώς έχει αποφύγει τα βάσανα στα οποία υπόκεινται τα εισαγόμενα από Σιγκαπούρη ψάρια, κατά την μεταφορά τους. Χαλάλι λοιπόν τα παραπάνω χρήματα που έδωσα για να πάρω έναν υγιής οργανισμό. Προς το παρόν ζει με μερικές RCS σε 72λ. Απολαύστε τον

Ο bbetta λοιπόν γύρισε στους Betta, αλλά αυτή είναι μόνο η αρχή! Stay tuned!

φοβερος,να τον χαιρεσαι!ειναι κ ελληναρας!μπραβο!!εαν επιτρεπεται ποσο κοστισε?

Link to comment
Share on other sites

φοβερος,να τον χαιρεσαι!ειναι κ ελληναρας!μπραβο!!εαν επιτρεπεται ποσο κοστισε?

Εχεις πμ ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Δημήτρη! Ελπίζω να βρω κάποιον συγχομπιστα με θηλυκό για να κανουμε αναπαραγωγή...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ καιρό, ήρθε η σειρά μου να παρουσιάσω έναν ακόμα μονομάχο! Πρόκειται για έναν αρσενικό περίπου 8 μηνών Full Red Crowntail Double Ray Betta. Γεννήθηκε στην Ελλάδα από χομπίστα και συνεπώς έχει αποφύγει τα βάσανα στα οποία υπόκεινται τα εισαγόμενα από Σιγκαπούρη ψάρια, κατά την μεταφορά τους. Χαλάλι λοιπόν τα παραπάνω χρήματα που έδωσα για να πάρω έναν υγιής οργανισμό. Προς το παρόν ζει με μερικές RCS σε 72λ. Απολαύστε τον

Ο bbetta λοιπόν γύρισε στους Betta, αλλά αυτή είναι μόνο η αρχή! Stay tuned!

Πωωωω ρε τι

μονομαχαρα ειναι αυτηηηη

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δύο hmpk ακόμη:

P1010290.jpg

P1010282.jpg

P1010272.jpg

P1010270.jpg

Φίλε μου ανέβασε τις φώτο σε μεγαλύτερο μέγεθος, δεν μπορούμε να θαυμάσουμε τα ψάρια έτσι. ;)

Link to comment
Share on other sites

Όχι την δείχνει πολύ μικρή στον εξωτερικό σύνδεσμο.

Edit: Όντως αν πατήσεις πάνω στη φώτο και έπειτα στον μεγεθυντικό φακό του photobucket την μεγενθύνει.

Edit2: Τα ψάρια σου είναι πανέμορφα, ειδικά ο δεύτερος

Έγινε επεξεργασία - bbetta
Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα των φώτο δεν είναι καλή. Όντως ο πρώτος έχει πιο σπάνιο χρώμα αλλά και ο δεύτερος καλός είναι μόνο που τον αδικεί η φώτο.

Τέτοιοι half moon plakat πάντως πρώτη φορά έρχονται και μακάρι να συνεχίσει η "άβυσσος" να φέρνει.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο ενα μηνα στην εστια της σχολης μπηκε και ο μονομαχος στο 30αρι μου. Tο ονομα του ειναι sharky.

post-59136-0-27693300-1416240049_thumb.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ορίστε και ο δικός μου.Φρέσκος φρέσκος, μιας ημέρας :) :

DSC00927.jpg

DSC00928.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο VeilTail και το χαρακτηριστικό που έχει, ότι ακόμα και το κεφάλι και τα πτερύγια είναι χρωματισμένα με διαφορετική μπλε απόχρωση από το υπόλοιπο σώμα, δεν είναι και πολύ συνηθισμένο!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καιρός να παρουσιάσω και εγώ το καμάρι μου μιας και καταφέραμε να βγάλουμε φοτο...
post-58185-0-47178100-1421704623_thumb.jpg

Και μια από τις αποτυχημένες προσπάθειες... :lmao:
post-58185-0-27303600-1421704632_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καιρός να παρουσιάσω και εγώ το καμάρι μου μιας και καταφέραμε να βγάλουμε φοτο...

attachicon.gifWP_000215.jpg

Και μια από τις αποτυχημένες προσπάθειες... :lmao:

attachicon.gifWP_000219.jpg

Ωραίος μονομάχος!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...