Jump to content

Reefkeeper New Reef 830L


reefkeeper

Recommended Posts

Βασιλικο σου εύχομαι τα καλύτερα για το νέο σου ξεκίνημα αδερφέ..

Link to comment
Share on other sites

ο γκουρου, τι κανει εδω? που είναι?

συγνωμη γι αυτο, αλλα ολοι να παρακαλεσουμε τον ΓΚΟΥΡΟΥ να

μην φυγει ποτε απο κοντα μας , μη ξαναπαει στρατο

και φυγει το γελιο από τα χειλη μας.

θελω να λιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωνω να ξαναλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλιωνω

ακούγοντας γκουρουκίες . όμως όχι από εδώ, μιας και εμεις δεν εχουμε το αναλογο επιπεδο, αλλα από το χαρβαρντ και

το γέιλ. εκει που ο μεγας γκουρου εχει εδρα .

:hysterical:  :hysterical:  :hysterical:

Γιατι εσαι εγωιστης ρε γιανναρε?Γιατι να μην ξαναπαει στρατο και να γελασει και λιγο το χειλακι των παιδιων που υπηρετουν τη μαμα πατριδα?

Ετσι να εχουν να ξεχαστουν λιγο απο τις αγγαρειες και τα χωσιματα ρε συ!

Μην εισαι εγωιστης!

Αν και αυτος εκτος απο το οτι ειναι Ι-τας(απο το 0 εως το 100) και θα τον σουταρανε,θα τον μπαναρε και κανενας διοικητης στα μπαμ......θα πηγαινε απο την πρωτη ωρα στο στρατοπεδο να του πει!Ελα διοικητακο,τρωγλη το εχεις το στρατοπεδο,θα σου πω εγω τι να κανεις,να γινεις μοδα σε ολο το κοσμο!

Ριχνεις νιτρικα στα οπλα.βαζουμε λιγο chaeto στις σφαιρες,ριακτορα ασβεστιου στις σκοπιες,φυτοπλανγκτον στις παραλαγες και γενικα θα με παιρνεις τηλεφωνο πριν κανεις το οτιδηποτε.Μην τυχον και ακουσεις κανεναν αδιαβαστο...βουρκος θα μεινει η μοναδα :hysterical:

Γι'αυτο σου λεω γιαννη,μην εισαι εγωιστης...ασε να γελασουν λιγο και τα παιδακια!

 

Χαρβαρντ και γειλ τον μπαναραν γιατι ηξερε τοσα που τα εκανε να φαινονται "μικρα" πανεπιστημια με τοσες γνωσεις που εχει :bigemo_harabe_net-107:

Merry christmas!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Τι εγινε ρε παιδια?μαλλον εγω εχασα επεισοδια!!ειπα ο ανθρωπος να ξαλμυρησω για λιγο καιρο,να παω τα ταξιδια μου να χαλαρωσω απο την πιεση του στρατου(εδω γελας mad το ξερω)να ηρεμησω λιγο παιζοντας κανα pro και μπαινω και σας βλεπω αναστατωμενους!

Τωρα γυρισα ομως και θα τα λεμε!

Για αρχη και το λεω σε εκεινους που δεν το γνωριζουν το παρον ενυδρειο του θεματος δεν υφισταται πλεον...και ναι ετοιμαζω ενα καινουργιο πολυ ποιο μικρο απλο και ανετο!

Να ευχαριστησω για αλλη μια φορα τα αδελφια μου tan και mad για την βοηθεια τους στο νεο ενυδρειο!

Αυτα για αρχη σε κανα 3 μηνο τα ξανα λεμε...(πλακα κανω)!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αυτος και αν ειναι χαμενη υποθεση νικο!

Καπου ακουσα οτι ξαναμπηκε στρατο και τελικα το ακυρωσε το καινουργιο ενυδρειο!

Ειχε να ξεχρεωσει κατι φυλακες απο την προηγουμενη θητεια και κατι αγγαρειες που ειχε παιξει και εχασε στο pro ο ασχετος! :hot:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτος και αν ειναι χαμενη υποθεση νικο!

Καπου ακουσα οτι ξαναμπηκε στρατο και τελικα το ακυρωσε το καινουργιο ενυδρειο!

Ειχε να ξεχρεωσει κατι φυλακες απο την προηγουμενη θητεια και κατι αγγαρειες που ειχε παιξει και εχασε στο pro ο ασχετος! :hot:

 

:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αστον σου λεω ρε λυκο,αφου σας ειπα...τον ξαναβαλανε μεσα να ξεχρεωσει @##$%ες στο pro!

Και αυτος ο χαζουλης ενω εβλεπε πως δεν μπορει εκει....επαιζε....η' τουλαχιστον ετσι νομιζε!Τωρα ξαναεβαλε τη στολη :death:  :death:

Μη στριβετε το μαχαιρι στη πληγη του!

Link to comment
Share on other sites

Αστον σου λεω ρε λυκο,αφου σας ειπα...τον ξαναβαλανε μεσα να ξεχρεωσει @##$%ες στο pro!

Και αυτος ο χαζουλης ενω εβλεπε πως δεν μπορει εκει....επαιζε....η' τουλαχιστον ετσι νομιζε!Τωρα ξαναεβαλε τη στολη :death:  :death:

Μη στριβετε το μαχαιρι στη πληγη του!

 

 

χαχαχα ρε μηπως εχει παει Αυστραλια να φερει κοραλια???

Link to comment
Share on other sites

Μπα ρε,σε οσα μερη εχουν κοραλια εχει την αποκλειστικοτητα ο γκουρου :usd:

Πρεπει να πηρε βατραχο ο βασιλης και αναγκαστικα εχει δωσει ολη την προσοχη του εκει :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μπα ρε,σε οσα μερη εχουν κοραλια εχει την αποκλειστικοτητα ο γκουρου :usd:

Πρεπει να πηρε βατραχο ο βασιλης και αναγκαστικα εχει δωσει ολη την προσοχη του εκει :wacko:

να σαι καλα Μιχαλη που μας θυμιζεις τον ρωποπερπερηθρα γκουρου

και γελαμε. τον εχω σε μια φωτο και όταν είμαι στα κατω μου, του ριχνω μια

ματια και ερχομαι στα ισα μου. είναι το αγχολυτικο μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...