Jump to content

Reefkeeper New Reef 830L


reefkeeper

Recommended Posts

ενα απο τα ποιο ωραια και σταθερα ενυδρεια μπραβο ρε φιλε μου δεν περιμενα κατι λιγοτερο απο εσενα!!!!

20140618_142547_zpsmbnqzi3q.jpg20140618_142537_zpsewahxgxr.jpg20140618_142523_zpsia7p6c66.jpg20140618_142456_zpsyqbnlrpd.jpg20140618_142451_zpsyqhc5wic.jpg20140618_142446_zpsygw7zudf.jpg20140618_142441_zps6qthls75.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κοίταααα ενυδρειαρα

Κοιταααα χρωματααα

Απίστευτο φίλε

Συγχαρητήρια

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη συγχαρητήρια πολύ όμορφο το ενυδρείο σου μπράβο!

Link to comment
Share on other sites

Πάει υπέροχα φιλαράκι το καμάρι σου.Τα sps έχουν ξεφύγει......

Link to comment
Share on other sites

πω πω... ότι καν να πει κανείς λίγο θα είναι

%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ ολους σας για τα καλα σας λογια!ειλικρινα θα ηθελα να σας προσφερω ποιο συχνα φωτογραφιες αλλα ο στρατος δεν με αφηνει το τελευταιο διαστημα!

Γι αυτο υπαρχει ο λυκουργος να βγαζει φωτο για μενα!!λυκο εισαι απιστευτος ευχαριστω φιλε!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και κατι αλλο που θελω να προσθεσω ειναι πως πραγματικα δεν φανταζομουν πριν 3 χρονια που ξεκινησα το χομπι οτι θα ειχα και θα κρατουσα ενα τετοιο ενυδρειο!

Το αποτελεσμα αυτο το χρωσταω στο aquazone με τα χρησιμα αρθρα του και σε 2-3 φιλους(αδελφια) που ηταν παντα διπλα ε οτι εκανα!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βασιλη τελειωνε με το στρατο για να το φτασεις ταβανι,μπραβο φιλαρακι.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο Βασιλη.Να το χαιρεσαι φιλε :)

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ώπα αναπτυξη!! Δεν εχει περάσει δυμηνο που το ειχα δει και η αναπτυξη ειναι απίστευτη!! Τι ταβάνι βρε παιδια, αυτα σε λιγο θα βγουν έξω απο το ενυδρειο και άντε μάζεψε τα.. :P

Υπέροχο Βασίλη, παντα τετοια και καλυτερα!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ ολους σας για τα καλα σας λογια!ειλικρινα θα ηθελα να σας προσφερω ποιο συχνα φωτογραφιες αλλα ο στρατος δεν με αφηνει το τελευταιο διαστημα!

Γι αυτο υπαρχει ο λυκουργος να βγαζει φωτο για μενα!!λυκο εισαι απιστευτος ευχαριστω φιλε!!

Και κατι αλλο που θελω να προσθεσω ειναι πως πραγματικα δεν φανταζομουν πριν 3 χρονια που ξεκινησα το χομπι οτι θα ειχα και θα κρατουσα ενα τετοιο ενυδρειο!

Το αποτελεσμα αυτο το χρωσταω στο aquazone με τα χρησιμα αρθρα του και σε 2-3 φιλους(αδελφια) που ηταν παντα διπλα ε οτι εκανα!!

πίσω απο αυτόν τον άντρα ειναι και μια γυναίκα που το κρατάει αυτο το κόσμημα που οτι και να πούμε για το αποτέλεσμα ειναι λίγο!!

Link to comment
Share on other sites

Ασε λυκο γιατι την κοβω να ξεκιναει δικο της ενυδρειο σε λιγο οπως παει!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα και θα σε ξεπεράσει

Μετά θα γραφτεί εδώ και θα το παρουσίαση

:P

Link to comment
Share on other sites

Ασε λυκο γιατι την κοβω να ξεκιναει δικο της ενυδρειο σε λιγο οπως παει!!

Το τι fragaki έχει να σου πάρει δεν λέγεται χαχαχαχαχααχ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μπραβο ρε billαρε!!

Το ενυδρειο ειναι απιστευτο φιλε και απο κοντα ειναι ακομα πιο ομορφο!

Σου βγαζω το καπελο που τοσο συντομα καταφερες να κανεις κατι τοσο υψηλου επιπεδου!

Και παλι μπραβο!:-)

Μακαρι μια μερα να γινεις τοσο καλος στο ποδοσφαιρακι οσο reefας:-ρ

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε billαρε!!

Το ενυδρειο ειναι απιστευτο φιλε και απο κοντα ειναι ακομα πιο ομορφο!

Σου βγαζω το καπελο που τοσο συντομα καταφερες να κανεις κατι τοσο υψηλου επιπεδου!

Και παλι μπραβο!:-)

Μακαρι μια μερα να γινεις τοσο καλος στο ποδοσφαιρακι οσο reefας:-ρ

Κάτσε και θα δεις φωτογραφιες¨ που θέλω να του ανεβασω του την εχω στημένη οταν βγει να πάω να παρω υλικό γιατι ειναι κριμα ενα τέτοια διαμάντι να μην το απολαμβάνουν τα ματάκια μας αλλα και να αρχίσει το παλικάρι μας να μας πει και δυο πράγματα για το πως το κατάφερε!!!

Οσο για το ποδοσφαιράκι δεν ειμαστε ολοι τέλειοι!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειλικρινα σας ευχαριστω και χαιρομαι να ακουω τετοια σχολια απο ανθρωπους με τα τριπλασια χρονια απο μενα στο χομπυ!

Δεσμευομαι οταν βγω να ανεβασω υλικο και να κανουμε μια ομορφη κουβεντα για τις ρουτινες του ενυδρειου!

Λυκουργο σε περιμενω να ερθεις να βγαλεις φωτο οσο εγω θα παλευω να μετακινησω το πουλμαν του μιχαλη που εχει την συνηθεια να το παρκαρει μπροστα απο το τερμα!!!χαχα!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειλικρινα σας ευχαριστω και χαιρομαι να ακουω τετοια σχολια απο ανθρωπους με τα τριπλασια χρονια απο μενα στο χομπυ!

Δεσμευομαι οταν βγω να ανεβασω υλικο και να κανουμε μια ομορφη κουβεντα για τις ρουτινες του ενυδρειου!

Λυκουργο σε περιμενω να ερθεις να βγαλεις φωτο οσο εγω θα παλευω να μετακινησω το πουλμαν του μιχαλη που εχει την συνηθεια να το παρκαρει μπροστα απο το τερμα!!!χαχα!!

πουλμαν λονδρεζικο έχει με δυο ορόφους!

Link to comment
Share on other sites

Σιγα εσεις βρε χαρα του ποδοσφαιρου:-ρ

Μιλησε ο ανθρωπος του "Δ" και ο αλλος που παιζει 5 λεπτα και 85 κανει αλλαγες!!!χαχαχα

Τουλαχιστον περναμε καλα "ψιψινια"!(σας στελνω καρδουλες-ειμαι απο το κιν και δεν μπαινουν,χαχα)

Τλμ απο κοντα στη φωτογραφηση;-)

Να δω και την ενυδρειαρα με τα φωτα ανοιχτα!Εδω επαθα πλακα με κλειστα!

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη καλησπέρα. Σήμερα είναι δύσκολη μέρα στη δουλειά με πολύ φόρτο εργασίας. Κάνοντας λοιπόν ένα διάλειμμα 5 λεπτών είπα να ρίξω μια ματιά στον υπέροχο ύφαλο σου και μου ανέβηκε το ηθικό.

Να είσαι καλά φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...