Jump to content

Reefkeeper New Reef 830L


reefkeeper

Recommended Posts

Το παλευω φιλε μου γιατι ο χρονος ειναι λιγος και περναει οταν ειμαι εξω!!αλλα μια χαρα αν εξαιρεσης το κυανο που εκανε την εμφανιση του και φετος το καλοκαιρι πιστευω μεχρι το χειμωνα να εχουμε και την ενωση των δυο νησιων!!;-)

Link to comment
Share on other sites

Αγορινα ποτε απολυεσαι;;

Ακουω για ενωσης νησιων και ενωσης νησιων δεν βλεπω :( ενταξει!!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Μεσα νοεμβρη τελειωνω....φωτογραφιες θα βαλω παιδια μολις καθαρισω λιγο με το κυανο και οταν καθαρισω λιγο...οχι πολυ λιγο τα τζαμια γιατι αν βαλω ετσι φωτο ενα καλο παιδι με μικρη εμπειρια στο προ και το nick του τελειωνει σε 23(ονοματα δεν λεμε)θα με κραξει!!!:-D:-D:-D

Link to comment
Share on other sites

Μεσα νοεμβρη τελειωνω....φωτογραφιες θα βαλω παιδια μολις καθαρισω λιγο με το κυανο και οταν καθαρισω λιγο...οχι πολυ λιγο τα τζαμια γιατι αν βαλω ετσι φωτο ενα καλο παιδι με μικρη εμπειρια στο προ και το nick του τελειωνει σε 23(ονοματα δεν λεμε)θα με κραξει!!!:-D:-D:-D

Α παπαπα.... Goallllll... Εεε.. Ντροπή... :P
Link to comment
Share on other sites

Μεσα νοεμβρη τελειωνω....φωτογραφιες θα βαλω παιδια μολις καθαρισω λιγο με το κυανο και οταν καθαρισω λιγο...οχι πολυ λιγο τα τζαμια γιατι αν βαλω ετσι φωτο ενα καλο παιδι με μικρη εμπειρια στο προ και το nick του τελειωνει σε 23(ονοματα δεν λεμε)θα με κραξει!!!:-D:-D:-D

Θα σε αφησω να ζησεις τ'ονειρο σου παλιοπαλτουδακι :usd::usd::usd:

Απο εδω και περα θα τραβαω φωτο τα σκορ και θα τ'ανεβαζω εδω :dj:

Εσυ μετα θ'ανεβαζεις τα παραπονα σου για τους διαιτητες,τις μικρες μπαλες,τ'αυτοκινητα που περνανε εξω απο το σπιτι κτλ κτλ :gunsmilie::gunsmilie::usd::usd:

Περα απο τη πλακα,οταν εισαι εξω κανε ενα καθαρισμα ρε συ και ανεβασε φωτο!

Ειναι κριμα να μην βλεπουμε φωτο απο τετοιο ενυδρειο!

Εχει απιστευτη εξελιξη που αλλοι δεν την βλεπουν ουτε στα 10 χρονια στο χομπυ βασιλη!

Γι'αυτο σου βγαζω το καπελο! :abe:...δεν το βγαζει αλλα στο δειχνει :usd::usd:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μεσα νοεμβρη τελειωνω....φωτογραφιες θα βαλω παιδια μολις καθαρισω λιγο με το κυανο και οταν καθαρισω λιγο...οχι πολυ λιγο τα τζαμια γιατι αν βαλω ετσι φωτο ενα καλο παιδι με μικρη εμπειρια στο προ και το nick του τελειωνει σε 23(ονοματα δεν λεμε)θα με κραξει!!!:-D:-D:-D

Ελπιζω να ανεβάσεις καμια φωτογραφία πριν απολυθείς απο τα στρατα φιλαράκι μου?

Το ξέχασες?

:bigemo_harabe_net-162:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.........

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε και εσυ...μην τον πειραζεις!!!

Δεν εχεις δει τη πηξιμο τραβαει ο καυμενος?Καθε μερα μεσα ειναι και τον τρεχουν :hot:

Εμεις εξω πρεπει να τρεχουμε πιο πολυ! :usd:

Και αν με βγαλεις ψευτη,σε προκαλω φανταρε να πεις την αγγαρεια που σε εβαλαν να κανεις με τις ταινιες :dj:

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε και εσυ...μην τον πειραζεις!!!

Δεν εχεις δει τη πηξιμο τραβαει ο καυμενος?Καθε μερα μεσα ειναι και τον τρεχουν :hot:

Εμεις εξω πρεπει να τρεχουμε πιο πολυ! :usd:

Και αν με βγαλεις ψευτη,σε προκαλω φανταρε να πεις την αγγαρεια που σε εβαλαν να κανεις με τις ταινιες :dj:

Ταινίες; Φαντάρος; Αγγαρίες; Κατι μου θυμίζει...ναι..ναι... Χμμ... :P:jig: :jig:

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να ανεβάσεις καμια φωτογραφία πριν απολυθείς απο τα στρατα φιλαράκι μου?

Το ξέχασες?

:bigemo_harabe_net-162:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.........

Ειμαι απαραδεχτος φιλαρακι μου....αλλα αυριο μεθαυριο θα ανεβασω καθως αυτες τις μερες καταφερα να ξεφορτωθω το κυανο που ειχε ερθει επισκεψη!! :bigemo_harabe_net-193:

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε και εσυ...μην τον πειραζεις!!!

Δεν εχεις δει τη πηξιμο τραβαει ο καυμενος?Καθε μερα μεσα ειναι και τον τρεχουν :hot:

Εμεις εξω πρεπει να τρεχουμε πιο πολυ! :usd:

Και αν με βγαλεις ψευτη,σε προκαλω φανταρε να πεις την αγγαρεια που σε εβαλαν να κανεις με τις ταινιες :dj:

Εγω τουλαχιστον φιλαρακι μου οτι αγγαρεια και να κανω γνωριζω την λεξη τουλαχιστον....εσυ ψηλε αεροπορε παω στοιχημα οτι δεν την ακουσες ποτε σαν φραση :icon_dance:

Αλλα τι λεω βρε ξεχασα.....στης ελλαδος τα παιδια που κανατε κατι γκεστ εμφανισεις αγγαρεια δεν λεγεται και αυτο.... :bigemo_harabe_net-53:

Link to comment
Share on other sites

:hysterical::hysterical::hysterical: ,λυθηκα!Τι γελιο ειχε αυτη η σειρα ρε φιλε,ποσο μπροστα!

Eγω ομως δεν κλαφτηκα ποτε ρε απατεωνα!Εσυ ολο λες οτι σε τρεχουν...απο τη μια καρεκλα στην αλλη μαλλον εννοεις :bigemo_harabe_net-95:

Με το kalk τι εκανες τελικα?Το ξεκινησες?

Link to comment
Share on other sites

Εσεις τα συνορα μαλλον τα εχετε δει μονο σε φωτογραφια ή σε καμια ταινια :P

Καλκ ακουω, κυανο ακουω, ενημερωσει στο θεμα σου δεν βλεπω, κατι προ και αηδιες, παιχτε κανα game τις προκοπης μωρε!! :P

Link to comment
Share on other sites

Ααααακριβως :jig:

Πες του τα ρε αγγελε,λεκτικα update δεν υπαρχουν!

Και εμενα παει τοσο τελεια το ενυδρειο που εχει σηκωθει 5 ποντους απο το εδαφος ρε,γιατι ειναι ετοιμο να απογειωθει :usd::usd::hysterical::hysterical:

ΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕ billαρε :bigemo_harabe_net-117:

Αν και να εισαι ετοιμος να ανοιξει πολυ το ματι μας αγγελε,εχει κανει τρομερο ενυδρειο ο ψαρας!

Για το Pro Μην το πειραζεις ρε...δεν ξερει,τωρα το γυρναμε στο crash bandicoot :bigemo_harabe_net-119:

Παιδάκια μωρε,να περναει η ωρα!

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα οτι εχει γινει τρομερο

αλλα φωτο πουθεναααα

δεν ειναι μονο τρομερο αλλα απο τα καλυτερα που εχουμε στην ελλαδα με τρομερη πορεια και φανταστικη εξελιξη και χρωμα!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι μονο τρομερο αλλα απο τα καλυτερα που εχουμε στην ελλαδα με τρομερη πορεια και φανταστικη εξελιξη και χρωμα!!!

Ναααα τετοια λετε

και ......

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι απαραδεχτος φιλαρακι μου....αλλα αυριο μεθαυριο θα ανεβασω καθως αυτες τις μερες καταφερα να ξεφορτωθω το κυανο που ειχε ερθει επισκεψη!! :bigemo_harabe_net-193:

Γκου χου, γκου χου.. Καιρός γαρ εγγύς, περιμένουμε ;)
Link to comment
Share on other sites

Και ναι μπορειτε τωρα να ανοιξετε τα καπνογονα και να αρχισετε να ουρλιαζετε!!...οπως καταλαβατε ηρθε (επιτελους)η ωρα να βαλω φωτο:o:O:O:O

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...