Jump to content

Λίμνη Με Κοi


Recommended Posts

Συγχαρητήρια Γιάννη για τα πανέμορφα ζωντανά και τις εγκαταστάσεις σου. Εγώ έχω μια λιμνούλα με 3 ΚΟΙ στο εξοχικό τα οποία είναι 2+ ετών αλλά δεν είναι τόσο όμορφα όπως τα δικά σου, μάλιστα το ένα έχει αποχρωματιστεί. Μπορείς αν θες να δεις το post μου και να μου πεις τι ράτσα ΚΟΙ είναι? 2 χρόνια που ασχολούμαι με τα ζωντανά αυτά έχω αρχίσει και τα αγαπώ. Θεωρώ ότι είσαι το άτομο που μπορώ να ρωτήσω αρκετά πράγματα για να επεκτείνω τους ορίζοντες μου αλλά και στο μέλλον σκέφτομαι να μεγαλώσω την λίμνη μου ώστε να βάλω περισσότερα ψάρια και οι γνώσεις σου θα μου φανούν χρήσιμες.

Επίσης πως μπορώ να βρω όμορφες Ιαπωνέζικες ποικιλίες σε προσιτές τιμές γιατί είδα στο Internet κάτι τιμές και μου έπεσε το σαγόνι....Αν θες μπορούμε να μιλήσουμε και τηλεφωνικώς ή να τα πούμε από κοντά Αιγάλεω μένω.

koi.JPG

Link to comment
Share on other sites

On 15/7/2017 at 1:31 ΠΜ, το μέλος Magiatikos έγραψε:

Συγχαρητήρια Γιάννη για τα πανέμορφα ζωντανά και τις εγκαταστάσεις σου. Εγώ έχω μια λιμνούλα με 3 ΚΟΙ στο εξοχικό τα οποία είναι 2+ ετών αλλά δεν είναι τόσο όμορφα όπως τα δικά σου, μάλιστα το ένα έχει αποχρωματιστεί. Μπορείς αν θες να δεις το post μου και να μου πεις τι ράτσα ΚΟΙ είναι? 2 χρόνια που ασχολούμαι με τα ζωντανά αυτά έχω αρχίσει και τα αγαπώ. Θεωρώ ότι είσαι το άτομο που μπορώ να ρωτήσω αρκετά πράγματα για να επεκτείνω τους ορίζοντες μου αλλά και στο μέλλον σκέφτομαι να μεγαλώσω την λίμνη μου ώστε να βάλω περισσότερα ψάρια και οι γνώσεις σου θα μου φανούν χρήσιμες.

Επίσης πως μπορώ να βρω όμορφες Ιαπωνέζικες ποικιλίες σε προσιτές τιμές γιατί είδα στο Internet κάτι τιμές και μου έπεσε το σαγόνι....Αν θες μπορούμε να μιλήσουμε και τηλεφωνικώς ή να τα πούμε από κοντά Αιγάλεω μένω.

koi.JPG

 

Έχεις πολύ ωραία ψαράκια , εγω περισσότερο βλέπω πρόβλημα στη διατροφή .

Αν ασχοληθείς με τη σωστή διατροφή θα δεις άλλα ψάρια .

 

Έγινε επεξεργασία - ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Γιάννη σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την φιλοξενία σου και την πολύτιμη βοήθεια σου να προσπαθήσω να ανέβω και εγώ επίπεδο στο συγκεκριμένο hobby. Απλά θα πω ότι είσαι σε άλλο επίπεδο και όποιος θέλει να ασχοληθεί σοβαρά με το αντικείμενο είναι πραγματικό προνόμιο να σε συμβουλεύεται.

Ανεβάζω και ένα βίντεο που ετοίμασα από την σημερινή μου επίσκεψη με τα πανέμορφα ζωντανά σου και την υπέροχη σε αισθητική λίμνη σου.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Φτου, φτού!! Οι ψαρούκλες σου είναι φοβερές!!!:bow:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...