Jump to content

Πότε Θα Πιούμε Καφεδάκι Τον Απρίλιο?


Mr.Puff

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους.

Η συνάντηση του Απριλίου πέφτει Μεγάλο Σάββατο 11.

Το σκέφτεστε καθόλου να αλλάξει η ημερομηνία και κατ'εξαίρεση να γίνει ας πούμε το πρώτο Σάββατο που πέφτει στις 4 Απριλίου?

Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα  ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται! Χααχαχαχ! Ρε Λουκα, απο τωρα το σκεφτεσαι;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εθισμένοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Οσο δεν παει! Χαχαχααχαχα!

Link to comment
Share on other sites

Αφου περναμε τοσο καλα ρε σεις λογικο ειναι να το σκεφτομαστε απο τωρα :jig:  :jig:

Τωρα που ανοιγει και ο καιρος και θα μπορουμε να κανουμε και καμια βολτουλα στη θαλασσα που ειναι διπλα, βλεπω να το κανουμε δυο φορες το μηνα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αφου περναμε τοσο καλα ρε σεις λογικο ειναι να το σκεφτομαστε απο τωρα :jig:  :jig:

Τωρα που ανοιγει και ο καιρος και θα μπορουμε να κανουμε και καμια βολτουλα στη θαλασσα που ειναι διπλα, βλεπω να το κανουμε δυο φορες το μηνα

Αυτα ειναι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετα το Πασχα καλυτερα, και πιο καλος καιρος και τρωμε και κοψιδια.... :bbq:

Link to comment
Share on other sites

Ώχ ωχ,άμα αρχίςουμε και βόλτες στην ακροθαλασσιά θά´χουμε θέματα λέμε...

Έγινε επεξεργασία - Spartan
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις.....τι βολτες στην παραλια.........πολυ ρομαντικοι γινατε!!!!!!!!!!!!

Δεν παμε σε κανα ροκαδικο για μπυρες λεω εγω??????

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτομαι νωρίς γιατί πρέπει να κανονίζω άδεια από τη δουλειά. Βλέπετε λόγο βάρδιας είναι λίγο στριμωγμένα τα πράγματα. Και η συγκεκριμένη ημερομηνία εμένα τουλάχιστον θα με βόλευε απίστευτα αν βεβαίως οι υπόλοιποι δεν έχετε θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Αφου περναμε τοσο καλα ρε σεις λογικο ειναι να το σκεφτομαστε απο τωρα :jig::jig:

Τωρα που ανοιγει και ο καιρος και θα μπορουμε να κανουμε και καμια βολτουλα στη θαλασσα που ειναι διπλα, βλεπω να το κανουμε δυο φορες το μηνα

εισται ολοι μαρτυρες παιδια!!! βολτουλα στη θαλλασα λεει ο mad!!! μηπως αντι για 6 ωρα το κανουμε 10??? να εχει βραδιασει κιολας!! χαχαχαχαχαχαχαα. θα φερω και κερια!!! Έγινε επεξεργασία - petran halen
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις.....τι βολτες στην παραλια.........πολυ ρομαντικοι γινατε!!!!!!!!!!!!

Δεν παμε σε κανα ροκαδικο για μπυρες λεω εγω??????

:D :D :D

1000 like αυτα ειναι τα καλα!!!! απο τωρα ειμαι μεσα!!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με κολαζειιιιιιιιιιιιιιιιις βασιληηηηη :devil:

βασιλη με κολαζεις.. βολτουλα στη θαλλασα?? mad.. για εσενα κουρευτικα...!!!και ακουω για βασιλη τωρα?? χαχαχααχαζαχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Η συνάντηση του Απριλίου πέφτει Μεγάλο Σάββατο 11.

Το σκέφτεστε καθόλου να αλλάξει η ημερομηνία και κατ'εξαίρεση να γίνει ας πούμε το πρώτο Σάββατο που πέφτει στις 4 Απριλίου?

Τι λέτε?

εγω λεω μια το μηνα επισιμα και μια για μπυρονια (ανεπισημα)!!
Link to comment
Share on other sites

εισται ολοι μαρτυρες παιδια!!! βολτουλα στη θαλλασα λεει ο mad!!! μηπως αντι για 6 ωρα το κανουμε 10??? να εχει βραδιασει κιολας!! χαχαχαχαχαχαχαα. θα φερω και κερια!!!

Δε θα βουτήξετε με μπουκάλες άνθρωπέ μου, μη χαίρεσαι. Βόλτα θα κανετε στην παραλία, άντε να καθίσετε σε κανά παγκάκι να χαζέψετε το ηλιοβασίλεμα υπό τους ήχους του "I am a woman in love".
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δε θα βουτήξετε με μπουκάλες άνθρωπέ μου, μη χαίρεσαι. Βόλτα θα κανετε στην παραλία, άντε να καθίσετε σε κανά παγκάκι να χαζέψετε το ηλιοβασίλεμα υπό τους ήχους του "I am a woman in love".

Και πασατεμπο!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παντος εγώ θα πρότεινα να κάνουμε 2 φορές τον μήνα συναντήσεις :ph34r: !Ετσι οταν συμβαίνουν τέτοια "περίεργα" περιστατικά (πχ. Μ.Σαββατο) να μήν χρειάζεστε να αγχωθούμε κιόλας βρε αδελφέ :money:  :money:  :money:  :bigemo_harabe_net-171:  :bigemo_harabe_net-171:  :bigemo_harabe_net-171:  

Link to comment
Share on other sites

Αφου περναμε τοσο καλα ρε σεις λογικο ειναι να το σκεφτομαστε απο τωρα :jig:  :jig:

Τωρα που ανοιγει και ο καιρος και θα μπορουμε να κανουμε και καμια βολτουλα στη θαλασσα που ειναι διπλα, βλεπω να το κανουμε δυο φορες το μηνα

 

Καλα, δεν το πιασατε το υπονοουμενο? Φτου σας.

Αμα εισε κοντα θα σου λεει ( ειδες τη ωραια που ειναι η θαλασσα, δεν κανεις ενα θαλασσινο? ).

Ειναι μια μαρκα αυτος!      :bigemo_harabe_net-145:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλα, δεν το πιασατε το υπονοουμενο? Φτου σας.

Αμα εισε κοντα θα σου λεει ( ειδες τη ωραια που ειναι η θαλασσα, δεν κανεις ενα θαλασσινο? ).

Ειναι μια μαρκα αυτος! :bigemo_harabe_net-145:

ναι μαναρι μου εσυ!!!μονο εσυ με πιανεις ΑΜΟΙΒΕΑ ΤΑ ΑΙΣΘΗΑΜΑΤΑ!!οσο για το πασατεμπο του στυρμ.. εμεις θα τη βρουμε με πιττογυραα!! Έγινε επεξεργασία - petran halen
Link to comment
Share on other sites

Δε θα βουτήξετε με μπουκάλες άνθρωπέ μου, μη χαίρεσαι. Βόλτα θα κανετε στην παραλία, άντε να καθίσετε σε κανά παγκάκι να χαζέψετε το ηλιοβασίλεμα υπό τους ήχους του "I am a woman in love".

 

:lolu:  :lolu:  :lolu:  :lolu:  :lolu:  κλαιωωωωωωωωωώ i am a woman in love  λέει

Link to comment
Share on other sites

Καλα, δεν το πιασατε το υπονοουμενο? Φτου σας.

Αμα εισε κοντα θα σου λεει ( ειδες τη ωραια που ειναι η θαλασσα, δεν κανεις ενα θαλασσινο? ).

Ειναι μια μαρκα αυτος! :bigemo_harabe_net-145:

Χαχαχα εεεεεετσι ακριβως δημητρη
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Η συνάντηση του Απριλίου πέφτει Μεγάλο Σάββατο 11.

Το σκέφτεστε καθόλου να αλλάξει η ημερομηνία και κατ'εξαίρεση να γίνει ας πούμε το πρώτο Σάββατο που πέφτει στις 4 Απριλίου?

Τι λέτε?

 

Παμε για Σαββατο 18 Απριλίου...... :)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία!! Θα αρχίζω να κανονίζω...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...