Jump to content

Κοινωνικό φυτεμένο 60 λτ


Antonis K

Recommended Posts

Δεν χρειαζεται να βαζουμε ολα τα μαγαζια στο ιδιο τσουβαλι,υπαρχουν και πολυ καλα καταστηματα που ειναι πολυ καλοι γνωστες του αντικειμενου.

Αλλοστε,σε ολα τα επαγγελματα υπαρχουν οι καλοι και οι κακοι επαγγελματιες,στο χερι μας ειναι πηγαινουμε στους σωστους αφου εχουμε ψαξει πρωτα και διαβασει γι αυτο που θελουμε να παρουμε.

Για αυτο φιλε μου ειπα σε "ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΉΜΑΤΑ" και οχι σε ολα, φυσικά και υπαρχουν και άριστοι επαγγελματίες και γνωστες και μερικες φορες δεν σου δινουν κατι λαθος Κομα και αν το θέλεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ρωτας τωρα δεν μπορω να στο απαντησω,ομως ετσι ειναι και δυστυχως ειναι λαθος να λεγονται moss ball ενω ειναι κλαδοφορα αλγη.

Και για να μην λεμε πραγματα του αερα διαβασε το δικο μας προφιλ εδω, για την αλγη κλαδοφορα εδω και εδω το original προφιλ της tropica για την μπαλα αλγης.

Τωρα στο δικο σου ενυδρειο,μπορει να μη βρηκε τις συνθικες που χρειαζοταν για να εξαπλωθει,ομως καλο ειναι να μη παιρνουμε τετοιο ρισκο στο ενυδρειο μας,γιατι αν εξαπλωθει,το πιο πιθανο ειναι να ξηλωσεις ολο το ενυδρειο...

 

Αυτο εξυπακουεται, αλωστε εχει υποθη πολλες φορες οτι το καθε ενυδρειο ειναι διαφορετικο.

Link to comment
Share on other sites

 Ειχα κάνει μια απόπειρα να στρώσω  Monte Carlo γύρω απο το ξαπλωμένο ξύλο, αλλα το μισό σάπισε (δεν ξέρω γιατί) κ το άλλο μισό μου το ξεθαψανε τα γ@μ#$%να τα σαλιγκάρια που εμφανίστηκαν απο το πουθενά αφού τα περισσότερα τα είχα "ψαρέψει".

Σε σχεση με τα φυτα που σου λεω η monte carlo ειναι

πιο δυσκολο φυτο

και θελει πιο πολυ φως

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...