Jump to content

Recommended Posts

Γεια σας θελω πληροφορίες για το συγκεκριμένο είδος

Ευχαριστώ προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ξερει κανεις γι αυτο το ψαρι τι να σου απαντησει?

Link to comment
Share on other sites

Θα μου απαντήσει κανεις

Φίλε μου εδω ειναι φόρουμ και δεν ειναι καθήκον μας να απαντάμε σε κάθε ανάρτηση σ ενα λεπτο? η υπομονή ειναι χρυσός! Σιγουρα κάποιος θα σου απαντήσει σύντομα!

Στον παρακάτω σύνδεσμο θα βρειε σημαντικές πληροφορίες για το ψάρι που σ ενδιαφέρει! Ειναι ενα 100% αξιόπιστο και παγκοσμίως αναγνωρισμένο site! http://www.fishbase.org/summary/3372

Έγινε επεξεργασία - sotosgreek
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ειναι παμφαγο..τρωει μεχρι και τα μικρα του ειδους του.αυτο τα λεει ολα φαντασου στην καστορια δεν θυμαμαι χρονια..ειχε αποδεκατισει ολη την λιμνη...πολυ ομορφο ψαρι με αρκετα χρωματα..απο την αλλη ειχα διαβαδει πριν καιρο παλικαρακι που τα ενυδρυδησε επιτυχημενα...εδω στην ελλαδα γιατι στο εξωτερικο το θεωρουν κευκολο ψαρι και το εχουν στα ενυδρεια τους χρονια..γινεται μεγαλουτσικο κσμμια 15αρια ποντους..και ψαρευεται τρελα στα μερη του..δυστηχως αυτα θυμαμαι..αλλα με εβαλες και μενα στην μπριζα να βρω και αλλα..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ειναι παμφαγο..τρωει μεχρι και τα μικρα του ειδους του.αυτο τα λεει ολα φαντασου στην καστορια δεν θυμαμαι χρονια..ειχε αποδεκατισει ολη την λιμνη...πολυ ομορφο ψαρι με αρκετα χρωματα..απο την αλλη ειχα διαβαδει πριν καιρο παλικαρακι που τα ενυδρυδησε επιτυχημενα...εδω στην ελλαδα γιατι στο εξωτερικο το θεωρουν κευκολο ψαρι και το εχουν στα ενυδρεια τους χρονια..γινεται μεγαλουτσικο κσμμια 15αρια ποντους..και ψαρευεται τρελα στα μερη του..δυστηχως αυτα θυμαμαι..αλλα με εβαλες και μενα στην μπριζα να βρω και αλλα..

 

Τα περισσότερα ψάρια αυτό κάνουν...

 

Link to comment
Share on other sites

Το αυτο λεει ολα που ειπα...παει απο την αρχη μεχρι εκει που τελειωνει η προταση δηλαδη την καστορια..δηλαδη στις τελειες.....δηλαδη δεν ειναι λοα τα ψαρια παμφαγα τρωνε τον γονο τους και σκιζουν λιμνες στην καστορια...σας μπερδεψα με τον τροπο που το εγραψα μαλλον..καποια πληροφορια να βοηθησουμε το παλικαρακι;;;γιατι εγω δεν γνωριζω κατι αλλο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...