Jump to content

βοηθεια επιλογης εξωτερικου φιλτρου


Michalis Stavria

Recommended Posts

οχι θοδωρη τα φλουβαλ εδω στην κυπρο στοιχιζουν..ξεκινουμε με τα πιο φθηνα απο 140 ευρω

παρασκευα εχει μεσα ολες τις σωληνωσεις του, ο λογος που το πουλαει ειναι διοτι το ειχε μια κοπελα και εθελε να παρει καπιο αλλο φιλτρο απο εκεινο το πετ σοπ και του το εδωσε για να τις κανει εκτωσει σε αυτο που θα επερνε. μου ειπε οτι ειναι σαν καινουριο. το φιλτρο αυτο μου ειπε οτι κανει για ενυδρεια πανω απο 450 λιτρα και θα μου το καθαριζει μια χαρα το ενυδρειο μου

αλλα δεν μου χαριζει τα 20 ευρω..θελει 100 ευρω

εγω ειμαι διατεθημενος να το παρω. η γνωμη σας?

Έγινε επεξεργασία - Michalis Stavria
Link to comment
Share on other sites

Δες αυτο βρε φιλε μου να ειναι  και νεο,  και ρωτα ποσο θελει για να στο στειλει στην Κυπρο

 

http://www.abyssos.gr/filtra-nerou-enydreion/aquanova-ncf-1500/

Έγινε επεξεργασία - dankannn
Link to comment
Share on other sites

οχι θοδωρη τα φλουβαλ εδω στην κυπρο στοιχιζουν..ξεκινουμε με τα πιο φθηνα απο 140 ευρω

παρασκευα εχει μεσα ολες τις σωληνωσεις του, ο λογος που το πουλαει ειναι διοτι το ειχε μια κοπελα και εθελε να παρει καπιο αλλο φιλτρο απο εκεινο το πετ σοπ και του το εδωσε για να τις κανει εκτωσει σε αυτο που θα επερνε. μου ειπε οτι ειναι σαν καινουριο. το φιλτρο αυτο μου ειπε οτι κανει για ενυδρεια πανω απο 450 λιτρα και θα μου το καθαριζει μια χαρα το ενυδρειο μου

αλλα δεν μου χαριζει τα 20 ευρω..θελει 100 ευρω

εγω ειμαι διατεθημενος να το παρω. η γνωμη σας?

Πιθανον να το επαιρνα και εγω.
Link to comment
Share on other sites

dankannn 

το φιλτρο εχει 35 ευρω εξοδα αποστολης αρα θα στοιχεισει 117 + οτι ειναι ελλειψη και θα φερουν αλλα σε 15 μερες.

αφου θα επερνε και ο παρασκευας αυτο της σερα θα παω την δευτερα να το αγορασω :)

Link to comment
Share on other sites

Α ωραια, ε αμα το αγορασει ο Παρασκευας θα παω κι εγω! Ρε Μιχαλη, τι λες; Δηλαδη αν ο Παρασκευας παρει εναν καραχαρια θα παρεις κι εσυ; Δες το μοντελο και ψαξε πληροφοριες για το φιλτρο. Ποσο καιει, ποσο χωρητικοτητα εχει, τι μανομετρικο εχει, τι κυκλοφορια εχει. Πες στο τυπο που στο πουλαει, να σου δειξει πως δουλευει και πως το καθαριζεις και πως το συντηρεις και αν σε βολευει παρτο. Μην πετατε τα λεφτα σας ετσι ρε παιδια!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! θοδωρε οπως ειπα πιο πανω ειμαι εντελως ασχετος απο εξωτερικα φιλτρα γιατι παντα ειχα εσωτερικο. στην περιπτωση που το ειπα αυτο ειναι επιδη ακουσα καποιον που γνωριζει για εξωτερικα φιλτρα και θα το επερνε αν ηταν στην θεση μου! οπως και να εχει, εχεις δικαιο οταν παω σιγουρα θα ζητησω περισσοτερες πληροφορειες,για το πως το στοινουμε,ποσα λιτρα ανα ωρα η πως καθαριζετε και ποσα βατ θα ειναι  :)

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε να παρει. Κριμα και εχασα την αυθεντια μου τοωρα!!!

Χαχαχα πλακα εχουμε.

ΦΥΣΙΚΑ και δεν θα παρεις κατι επειδη ισως το επαιρνε και καποιος αλλος!!!!!!

Θα παρεις οτι. Σ Ο Υ ταιριαζει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...