Jump to content

απορια με helena


Recommended Posts

Ηρακλη εγω δεν ειμαι σιγουρος....

Ειχα χρονια πριν απλε σναιλ και φιλοξενω και κανα χρονο τωρα νεριτε με χελενα....

Ουτε τοτε ουτε τωρα τα τρωγανε...

Βεβαια πρεπει να πω οτι δεν τα εχω μονα τους εχω μεσα και φυσα και ραμσχορν και μαλαισιανα...

Απο οτι εχω καταλαβει εχουν μια αδυναμια στα ραμσχορν αφου αυτα τρωνε πρωτα μετα τα πανε στα φυσα και τα μαλαισιανα..

Αν τα αφησω μονα τους δεν ξερω αν θα τους κανουν πεσιμο η θα προτιμησουν να φανε υπολειματα τροφων...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου τα φαγανε ολα!!!!

Τρελός κανίβαλος!!!

Έγινε επεξεργασία - Irakles
Link to comment
Share on other sites

Ηρακλη εγω δεν ειμαι σιγουρος....

Ειχα χρονια πριν απλε σναιλ και φιλοξενω και κανα χρονο τωρα νεριτε με χελενα....

Ουτε τοτε ουτε τωρα τα τρωγανε...

Βεβαια πρεπει να πω οτι δεν τα εχω μονα τους εχω μεσα και φυσα και ραμσχορν και μαλαισιανα...

Απο οτι εχω καταλαβει εχουν μια αδυναμια στα ραμσχορν αφου αυτα τρωνε πρωτα μετα τα πανε στα φυσα και τα μαλαισιανα..

Αν τα αφησω μονα τους δεν ξερω αν θα τους κανουν πεσιμο η θα προτιμησουν να φανε υπολειματα τροφων...

 

 

 

 

 

 

Στάθη ρίχνεις αρκετό φαγητό με πρωτείνες  λόγω των δίσκων και τα helena χορταίνουν, για αυτό το λόγο δεν χρειάζεται να την πέσουν και σε μεγαλύτερα σαλιγκάρια. Αν όμως μείνουν νηστικά να είσαι σίγουρος για την κατάληξη που θα υπάρξει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Στάθη ρίχνεις αρκετό φαγητό με πρωτείνες  λόγω των δίσκων και τα helena χορταίνουν, για αυτό το λόγο δεν χρειάζεται να την πέσουν και σε μεγαλύτερα σαλιγκάρια. Αν όμως μείνουν νηστικά να είσαι σίγουρος για την κατάληξη που θα υπάρξει.

Μαλλον ετσι θα ειναι Σωτηρη...

Απλα μου κανει μια εντυπωση οτι τρωνε τα υπολοιπα(ειδικα τα ραμσχορν)και τα νεριτε δεν τα πειραζουν...

Link to comment
Share on other sites

Oτι είναι πάνω από το μέγεθος τους δεν το πειράζουν να είναι όμως τουλάχιστον διπλάσιο.

Όλα τα αλλα και ιδιαιτερα τα ρμσχορν τα τσκιζουν , εχω παρατηρησει οτι εχουν ιδιαιτερη προτιμηση στα ραμσχορν . χαχαχαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...