Jump to content

σος !χρυσοψαρο σε γυαλα


Recommended Posts

Όντως,είναι θολή.. το ψαράκι είναι το μακρουλό στενόμακρο χρυσόψαρο, ή στρουμπουλό;

...

οκ,τώρα φαίνεται

Έγινε επεξεργασία - gyristroula
Link to comment
Share on other sites

ειναι καλυτερη;

Ναι,πολύ καλύτερη :)

Tο ψαράκι είναι από αυτά που μεγαλώνουν πολύ,φτάνουν τα 30 εκ. 

Link to comment
Share on other sites

Εγω φίλε μου μένω Δάφνη

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα σου στηλω με pm των αριθμό μου λίγο πιο μετα να επικοινωνήσουμε αύριο το πρωί που δεν δουλεύω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εσυ που κοντά μένεις?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε Κωνσταντίνε βλέπω το μεγάλο πρόβλημα που αντιμετωπίζεις και μιας και εχω ένα τριανταλιτρο και κάθετε και ένα κρεμαστό φίλτρο θα με ενδιέφερε πολυ να σε βοηθήσω να δόσεις αρχικά ενα πιο άνετο χορό στο ψαράκι σου με έτοιμο συρόμενη βιολογία το φιλαράκι. Σε πια περιοχή είσαι να βρεθούμε να στα φέρω η αν μπορείς να έρθεις να τα πάρεις δεν θέλω λεφτά παρα μόνο να σε βοηθήσω να σώσουμε αυτη την ψυχούλα .

Εύγε !!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Αφού βρέθηκε το ενυδρείο είμαστε οκ. Να ξέρεις ότι το ψάρι σου είναι common και φτάνει και τα 30 εκατοστά. Οπότε κάποια στιγμή θα πρέπει να το αναβαθμίσεις. Όσον αφορά τη ζέστη, εγώ αυτές τις ημέρες χρησιμοποιώ παγοκύστες για να ρίξω τη θερμοκρασία αν και μένω Καπανδρίτι, οπότε το ενυδρείο δεν ξεπερνά ποτέ τους 29 βαθμούς κελσίου.

Link to comment
Share on other sites

Ορεα με βολεύει απίστευτα μίας και αράζω συχνά εκεί θα μπορούσες και σήμερα? Ακόμα και τώρα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...