Jump to content

Recommended Posts

Εάν μου απαντήσει ο ιχθυοπαθολόγος που μου το έμαθε στο e-mail που του έστειλα θα σου πω .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εάν μου απαντήσει ο ιχθυοπαθολόγος που μου το έμαθε στο e-mail που του έστειλα θα σου πω .

Μπράβο Σταμάτη!Περιμένουμε την "επίσημη" απάντηση!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σταμάτη, δεν νομίζω ότι πεθαίνουν στους 28...η θερμοκρασία που αναφέρεται στις έρευνες είναι 90 βαθμοί φάρεναιτ δηλαδή 32.2 κελσίου...

Δείτε εδώ: http://edis.ifas.ufl.edu/m/#publication?id=FA006

Sent from my iPhone using Tapatalk

Και παλι μπορει να μην πεθανουν...

Απλα "κλεινει "ο χρονος ζωης τους...

 

Εάν μου απαντήσει ο ιχθυοπαθολόγος που μου το έμαθε στο e-mail που του έστειλα θα σου πω .

Εχουν γινει χιλιαδες ερευνες απο δεκαδες χιλιαδες υχθιολογους στον κοσμο για να βγουν αυτα τα συμπερασματα..

Ποσο ασφαλες μοιαζει να στηριχτουμε στον εναν που λεει κατι διαφορετικο?

 

Ωραία για να σε ενημερώσω .

Ευχαριστω αλλα νομιζω ειμαι αρκετα ενημερωμενος...

Ετσι ωστε να γνωριζω αν επιταχυνεται η οχι ο κυκλος της ζωης του προτοζωου με συγκεκριμενες θερμοκρασιες...

Και κατα ποσο ειναι αρκετο χωρις την χρηση αλλων σκευασματων(γιαυτο αναφερα το αλατι)....

Τωρα το κατα ποσο κανει δουλεια το συγκεκριμενο φαρμακο στην συγκεκριμενη περιπτωση....

Μπορει οποιοσδηποτε θελει να διαβασει τις τελευταιες 3-4 περιπτωσεις που αναφερθηκαν σαν ick στο φορουμ μας..

Ολες αντιμετωπιστηκαν με αυτο και αλλες με αλατι...

Και οι περισοτερες αφου ειχαν αρχικα προσπαθησει με αυξηση θερμοκρασιας και δεν ειχαν καταφερει  απολυτως  τιποτα.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην χαλάμε άλλο το θέμα εδώ.Μπορούμε να ανοίξουμε νέο για να συζητήσουμε τις λεπτομέρειες του ick!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τα ψαρια ταΐζονται με sera vipagran που είναι για παμφάγα ενώ τα δολάρια είναι φυτοφάγα επί το πλείστον και μονο μικρό μέρος τις τροφής τους πρέπει να είναι για σαρκοφάγα...υπάρχει περίπτωση να επιδεινώνει

 αυτό την κατάσταση?

Link to comment
Share on other sites

Όχι δέν έχεις θέμα από την διατροφή....

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τα ψαρια ταΐζονται με sera vipagran που είναι για παμφάγα ενώ τα δολάρια είναι φυτοφάγα επί το πλείστον και μονο μικρό μέρος τις τροφής τους πρέπει να είναι για σαρκοφάγα...υπάρχει περίπτωση να επιδεινώνει

 αυτό την κατάσταση?

Οτι και να κανεις να ανοιξεις αεραντλια θα βοηθησει...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΣΤΑ PET SHOP ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝ ΦΑΡΜΑΚΑ...ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ?ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΣΕ PM.ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΣΟ ΑΝΘΡΑΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΩ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ?(ζητω συγγνώμη για τα κεφαλαια...λάθος)

Έγινε επεξεργασία - tzole
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και παλι απο εμενα... δεν ήθελα να θίξω τις γνώσεις σας και δεν μιλαω με link γιατι μιλαω παντα με εμπειρίες απο δικα μου ενυδρεια η απο ενυδρεια πελατων μου.... συγνωμη και πάλι αν φανηκε κακοβουλο

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και παλι απο εμενα... δεν ήθελα να θίξω τις γνώσεις σας και δεν μιλαω με link γιατι μιλαω παντα με εμπειρίες απο δικα μου ενυδρεια η απο ενυδρεια πελατων μου.... συγνωμη και πάλι αν φανηκε κακοβουλο

Δεν ηταν κακοβουλο Γιαννη μου..

Απλα ηταν λιγο ακυρο...

Το καθε φαρμακο εχει βγει για συγκεκριμενες ασθενειες αναλογα παντα με τις δραστικες του ουσιες...

Ειναι σαν να εβγαινα σε ενα ιατρικο φορουμ και να ελεγα οτι θεραπευσα με ασπιρινη τις αιμοραιδες...

Αν δεν μου την "πεφταν" θα ηταν αφυσικο!!

Κατι παρομοιο εγινε...

Κανεις δεν αμφισβητησε τις προθεσεις σου...

Μπορεις ομως ακομα να μας λυσεις την απορια απαντωντας στις ερωτησεις του Δημητρη...

Έγινε επεξεργασία - stathis spithas
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...