Jump to content

Baggos777777 reef


baggos777777

Recommended Posts

Νίκο και τα 2 λες είναι επικίνδυνα? Τα Βαλεντίνη τα έχω δει σε πολλά ενυδρεία το άλλο πάλι όχι. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος baggos777777 έγραψε:

Νίκο και τα 2 λες είναι επικίνδυνα? Τα Βαλεντίνη τα έχω δει σε πολλά ενυδρεία το άλλο πάλι όχι. 

Σωστα αλλα δεν ειναι reef safe .Απλα ειναι λιγο ποιο ησυχο η Βαλεντινη.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος niknik έγραψε:

Σωστα αλλα δεν ειναι reef safe .Απλα ειναι λιγο ποιο ησυχο η Βαλεντινη.

 

Νίκο τα κρατάω τα ψαράκια και βλέπουμε στην πορεία τι γίνεται. Υπάρχει περίπτωση να βγούνε και καλά παιδιά. 

Link to comment
Share on other sites

με κοράλια δεν νομίζω να έχεις θέμα αλλα για λοιπα ασπόνδυλα το ενυδρειο σου είναι σκέτη κόλαση ! :bbq:

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος pan_Oz έγραψε:

με κοράλια δεν νομίζω να έχεις θέμα αλλα για λοιπα ασπόνδυλα το ενυδρειο σου είναι σκέτη κόλαση ! :bbq:

Παναγιώτη δεν έχω κάτι ιδιαίτερο από ασπόνδυλα οπότε όλα καλά. Τα ψαράκια όντως είναι ωραία όλα. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος niknik έγραψε:

Αρχίζει και ομορφαίνει μέρα τη μέρα περισσότερο.Να τα χαίρεστε φιλε.

Ευχαριστώ πολύ Νικόλα. 

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένο Βαλεντίνη!

Ρίχνε του καμία ματιά μήπως τσιμπήσει τίποτα!

Είχα 3 . 

Τα δύο άψογα το τρίτο τσιμπήσε ακροπορα! Όπως κατάλαβες πήγε στο FO του γραφείου μου :bbq:!

 

 

Έγινε επεξεργασία - fishbone!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μου αρεσει που δεν μασας και βαζεις τετοια ψαρια μεσα!

και εγω σκεφτομαι μελλοντικα να αριαωσω τα κοραλια και να βαλω καποια ακομα ψαρια μεσα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος antonis t83 έγραψε:

μου αρεσει που δεν μασας και βαζεις τετοια ψαρια μεσα!

και εγω σκεφτομαι μελλοντικα να αριαωσω τα κοραλια και να βαλω καποια ακομα ψαρια μεσα...

Άμα μπεις στη διαδικασία αυτή έμπλεξες και θα χαλάσεις την ομορφιά και ηρεμία του συστήματος και μπελά θα έχεις γιατί αντε βγάλτο. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βάζω ότι ψάρια μου αρέσουν και ότι κοράλλι πειράξουν απλά βγάζω το κοράλλι. Προτιμώ ψάρια αντί για κοράλλια σε αυτό το ενυδρείο μου. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό κατά τη γνώμη μου είναι και το πιο σωστό. Να ξέρεις δηλαδή τι θέλεις για το ενυδρείο σου και έτσι οι επιλογές σου να είναι απολύτα  συνειδητοποιημένες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος Loukas Agelopoulos έγραψε:

Αυτό κατά τη γνώμη μου είναι και το πιο σωστό. Να ξέρεις δηλαδή τι θέλεις για το ενυδρείο σου και έτσι οι επιλογές σου να είναι απολύτα  συνειδητοποιημένες.

Ναι νομίζω και εγώ ότι έτσι όπως τα λες είναι. 

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφες φωτό φίλε μου!! Να σου ζήσουν όλα κι εύχομαι χωρίς παρατράγουδα από τα καινούργια ψαράκια!! :)

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος Skoti έγραψε:

Πανέμορφες φωτό φίλε μου!! Να σου ζήσουν όλα κι εύχομαι χωρίς παρατράγουδα από τα καινούργια ψαράκια!! :)

Ευχαριστώ πολύ. Τα καινούργια ψάρια τελικά έφυγαν διότι που τσιμπούσαν όλα τα κοράλλια δυστυχώς. Ευτυχώς τα έπιασα εύκολα. 

Link to comment
Share on other sites

Έχετε τσιγκουνιά στις φωτο βλέπω (μαλλον είναι το σύμπτωμα της εποχης).Βαγγελη πανεμορφο και καθαρο,μπραβο σου.Με τους νέους κατοίκους πως τα πάνε?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Νίκο. Τα 2 παφερ τα μικρά έφυγαν. Είχαν τσακίσει όλα τα κοράλλια. Δεν πειράζει πάμε για άλλα. Πιστεύω μέχρι τα Χριστούγεννα να έχω κλείσει από ψάρια. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...