Jump to content

Αφιέρωμα στο "Βασιλιά"


Recommended Posts

Εγκαινιάζω και εγώ την νέα ενδιαφέρουσα κατηγορία, με ένα φωτογραφικό αφιέρωμα. Σε ποιόν άλλον?

Τον Βασιλιά.

http://s146.photobucket.com/player.swf?ref...p;os=1&ap=1

Link to comment
Share on other sites

:);):angry2::wootwoot:
Link to comment
Share on other sites

δασκαλε δασκαλε

υπεροχο

το κομματι πολυ καλο

τη ηταν ??? το κοματι ενοοψ

δε φτιαχνεις κανα αντιστοιχο στη θαλασσινη μερια???

Link to comment
Share on other sites

:);):angry2::wootwoot:

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ :D:hysterical::hysterical::excl::excl::excl::excl:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή δουλειά Νίκο!!!

Συγχαρητήρια!!!! :);):angry2:

Link to comment
Share on other sites

τελιο αρχισα να ζηλευω κι εγω.θελω δισκους!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

:);)

Απίθανο - ειδικά το κομάτι των μικρών...

Link to comment
Share on other sites

κ.Νικο :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία παρουσίαση, :) όσο για τα ψάρια οι δίσκοι είναι πάντα όμορφοι ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπεροχο βιντεο τα συγχαρητηρια μου για το βιντεο του κυριου Νικου Ψαλτη πραγματικα υπεροχο.Εχω δει αρκετα βιντεακια με δισκους και ειναι μεσα στα καλυτερα.Και η εικονα και η μουσικη αγκαλιαζει πολυ ωραια το θεαμα.Χαιρομαι να βλεπω τετοιες δουλειες που αντικατοπτριζουν την αγαπη σας για τον Βασιλια του γλυκου νερου.

Link to comment
Share on other sites

:);):angry2:

Τα λόγια είναι πολύ "λίγα"... κάποιες φορές.

Καταπληκτική δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά λόγια, που εκφράσατε για την πιο πάνω προσπάθειά μου.

Αντιλαμβάνομαι, πως εκφραστήκατε περισσότερο, για το συναίσθημα, που πηγάζει από το όλο αφιέρωμα, παρά για την ποιότητα των φωτογραφιών, οι οποίες είναι προϊόντα, καθαρά ερασιτεχνικά και μάλιστα κάτω του μετρίου.

Να είστε καλά!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ΠΟΙΗΜΑ!!!!!!!!!!!

( Με βαζει σε σκεψεις!!!!!!!!!!!! :thumbdown: )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:thumbup:

Η ποιοτητα της Φωτογραφιας οσο καλη και να ηταν δεν φτανει την αισθηση που εχεις οταν εισαι μπροστα στο ενυδρειο. Οποτε ετσι κι αλλιως πρεπει να δουλεψει η φαντασια μας για την πραγματικη εικονα.

..... Τωρα για τον ηχο θα προτιμουσα David Bowie "Heroes"..., παει και με τον τιτλο της εργασιας σου.

Link to comment
Share on other sites

ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.με εχετε αρωστησει με αυτους τους δισκους :thumbup::hysterical::hysterical::thumbup::angry:

Link to comment
Share on other sites

ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.με εχετε αρωστησει με αυτους τους δισκους :thumbup::hysterical::hysterical::thumbup::angry:

Πρόσεξε πολύ, γιατί η αρρώστεια είναι....ανίατη.

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε πολύ, γιατί η αρρώστεια είναι....ανίατη.

Το ξερω.Το κακο ειναι οτι την κολησα απο καποιους σαν και εσενα τον nidal και τον istella.Τα φαρμακα μου.

Έγινε επεξεργασία - zapetros
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Εγκαινιάζω και εγώ την νέα ενδιαφέρουσα κατηγορία, με ένα φωτογραφικό αφιέρωμα. Σε ποιόν άλλον?

Τον Βασιλιά.

http://s146.photobucket.com/player.swf?ref...p;os=1&ap=1

Υπεροχη παρουσιαση,υπεροχα ψαρια :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

κυριε Ψαλτη υπεροχη δουλεια.οι δισκοι ειναι ο μεγαλος μου ερωτας και παραλληλα και η μεγαλη αρρωστια μου.προς το παρων κοσμει μονο το pc μου ως wallpaper,και ελπιζω συντομα και το σαλονι μου....σε μεγαλυτερο ενυδρειο.το παρον ειναι μονο 120 litre.για να μην μιλησω για τον αλλον μου ερωτα.....Loreena McKennitt......απλα οτι καλυτερο απο αποψη μουσικης........και τα δυο με ηρεμουν και με ταξιδευουν.....απλα ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και που ανασύρατε το συγκεκριμένο αφιέρωμα, το οποίο αποτελεί καθαρά ερασιτεχνική προσπάθεια, αλλά γεμάτη συναίσθημα.

Πράγματι, θεωρώ ότι η Loreena McKennitt, ταιριάζει και αναδεικνύει περισσότερο το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Τα Σέβη μου κύριε Ψάλτη πολύ όμορφη δουλειά,απο την διατήρηση την γέννα μέχρι το βιντεο... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...