Jump to content

Αναγκαστική αποχώρηση από το χόμπι


ataktoulis

Recommended Posts

Ευχομαι να πανε ολα καλα! Θα μας λειπεις πολυ! πολυ!πολυ!

Αν χρειαστεις κατι (οτιδηποτε) , εδω ειμαστε.

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Δύναμη στον αγώνα σου φιλαράκι σου εύχομαι κ προσευχή.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Θα ήθελα να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου όλους σας και ιδιαιτέρως τα παιδιά με τα οποία είχα τη συναλλαγή στην πώληση του ενυδρείου και μέρους του εξοπλισμού.

Ιδιαίτερα ευχαριστώ τον @ChrisFi και τον @Parasxos για την ΑΨΟΓΗ συνεννόηση που είχαμε και την υπομονή τους στην εξαιτίας μου καθυστέρηση στη διεκπεραίωση των απαραίτητων ενεργειών. 

Εύχομαι να τα χαρούν και να είναι καλά για πάντα και πάνω από όλα με υγεία. 

Παράσχο σου χρωστάω τον αριθμό αποστολής, εντός της ημέρας. Στο τέλος θα παραλάβεις το δέμα πριν στον στείλω. Χαχα.

Χρήστο θα χαρώ σύντομα να τα πούμε από κοντά χαζεύοντας τα ψαράκια σου. 

 

Επιπλέον, ο Χρήστος εξασφάλισε νέο σπίτι για τα θηριάκια μου και ελπίζω εκεί που πήγαν να είναι πιο ευτυχισμένα από ό,τι θα ήταν αν τα επέστρεφα στο πετ. 

 

Υ.Γ.: Ό,τι έμεινε θα δοθεί σε νέες μειωμένες τιμές για να αδειάζει η αποθήκη και να φεύγει η στεναχώρια! ?

 

Αγαπητά μέλη του ΑΖ να είστε όλοι καλά.. Θα συνεχίσουμε να τα λέμε. Ευχαριστώ όλους και πάλι για όλα

Έγινε επεξεργασία - ataktoulis
  • Like 2
  • Thanks 1
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος ataktoulis έγραψε:

Θα ήθελα να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου όλους σας και ιδιαιτέρως τα παιδιά με τα οποία είχα τη συναλλαγή στην πώληση του ενυδρείου και μέρους του εξοπλισμού.

Ιδιαίτερα ευχαριστώ τον @ChrisFi και τον @Parasxos για την ΑΨΟΓΗ συνεννόηση που είχαμε και την υπομονή τους στην εξαιτίας μου καθυστέρηση στη διεκπεραίωση των απαραίτητων ενεργειών. 

Εύχομαι να τα χαρούν και να είναι καλά για πάντα και πάνω από όλα με υγεία. 

Παράσχο σου χρωστάω τον αριθμό αποστολής, εντός της ημέρας. Στο τέλος θα παραλάβεις το δέμα πριν στον στείλω. Χαχα.

Χρήστο θα χαρώ σύντομα να τα πούμε από κοντά χαζεύοντας τα ψαράκια σου. 

 

Επιπλέον, ο Χρήστος εξασφάλισε νέο σπίτι για τα θηριάκια μου και ελπίζω εκεί που πήγαν να είναι πιο ευτυχισμένα από ό,τι θα ήταν αν τα επέστρεφα στο πετ. 

 

Υ.Γ.: Ό,τι έμεινε θα δοθεί σε νέες μειωμένες τιμές για να αδειάζει η αποθήκη και να φεύγει η στεναχώρια! ?

 

Αγαπητά μέλη του ΑΖ να είστε όλοι καλά.. Θα συνεχίσουμε να τα λέμε. Ευχαριστώ όλους και πάλι για όλα

ΑΔΕΡΦΈ μου ελπίζω  απο καρδιάς να γίνεις 10 φορές πιο δυνατός από πριν...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...