Jump to content

Νέα μπλουζάκια Aquazone!


Husky_Jim

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά,

είμαι χαμένος λόγω πολύ αυξημένων επαγγελματικών υποχρεώσεων αλλά ελπίζω να είμαι ενεργά πάλι πίσω στην αγαπημένη μου παρέα σύντομα.

Δημήτρη θέλω κι εγώ 4 μπλουζάκια

1 small μαύρο

1 medium ανθρακί

1 medium μπλε

1 large γκρι

Μιλάμε στο τηλ για λεπτομέρειες πληρωμής :) 

Link to comment
Share on other sites

3 μπλουζάκια Μ .

1 Ανθρακί

1 μαύρο

1 μπλέ

Link to comment
Share on other sites

On 10/7/2019 at 1:29 ΜΜ, το μέλος niknik έγραψε:

2 τεμάχια xxxl για μένα. 

Διορθωση, 2 τεμ xxl

Ένα μαύρο ένα γκρι σκούρο. 

Έγινε επεξεργασία - niknik
Link to comment
Share on other sites

1 Μ κα 1 L γαλάζιο παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

1xl μπλε

1xl ανθρακι 

 

Μπερδεύτηκα και έστειλα πμ.

 

Link to comment
Share on other sites

ενα XS μπλε, ενα L μπλε, ενα XXL μπλε!

στρουμφοοικογενεια!

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πριν 17 ώρες, το μέλος ΣΤΑΜΑΤΗΣ έγραψε:

Έχουμε κανένα νέο ;

 

Ετοιμάζει ο @Husky_Jim το excel για Την παραγγελία. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδιά καλησπέρα με τα μπλουζάκια τι έχει γίνει ? Θα προλάβουμε το καλοκαίρι του 20 ? ?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος adler21 έγραψε:

Παιδιά καλησπέρα με τα μπλουζάκια τι έχει γίνει ? Θα προλάβουμε το καλοκαίρι του 20 ? ?

 

Καλησπέρα.Για την καθυστέρσ φταίω εγώ και μόνο εγώ.Μπορείτε να με πετροβολήσετε ελεύθερα μιας και είμαι απαράδεκτος!

Δυστυχώς λόγο προβλημάτων οικογενειακών/υγείας το άφησα τελείως το συγκεκριμένο.Δέν υπάρχει δικαιολογία όμως μιάς και θα μπορούσα να το 'αναθέσω' σε κάποιο άλλο παιδί της ομάδας και να γίνει μήνες τώρα.

 

Λόγο ότι είναι χειμώνας πλέον, άυριο θα ανοίξω νέο/συνεχίσω το θέμα με τιμές και για μακρυμάνικα και με την λίστα όλων όσω είχαν ζητήσει (φαντάζομαι θα αλλάξει σημαντικά) έτσιώστε να το 'κλείσουμε' επιτέλους αυτό το θέμα.

 

Ζητώ συγνώμη και πάλι και μπορείτε να με τιμωρήσετε παραδειγματικά....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2020 at 1:24 ΜΜ, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

 

Καλησπέρα.Για την καθυστέρσ φταίω εγώ και μόνο εγώ.Μπορείτε να με πετροβολήσετε ελεύθερα μιας και είμαι απαράδεκτος!

Δυστυχώς λόγο προβλημάτων οικογενειακών/υγείας το άφησα τελείως το συγκεκριμένο.Δέν υπάρχει δικαιολογία όμως μιάς και θα μπορούσα να το 'αναθέσω' σε κάποιο άλλο παιδί της ομάδας και να γίνει μήνες τώρα.

 

Λόγο ότι είναι χειμώνας πλέον, άυριο θα ανοίξω νέο/συνεχίσω το θέμα με τιμές και για μακρυμάνικα και με την λίστα όλων όσω είχαν ζητήσει (φαντάζομαι θα αλλάξει σημαντικά) έτσιώστε να το 'κλείσουμε' επιτέλους αυτό το θέμα.

 

Ζητώ συγνώμη και πάλι και μπορείτε να με τιμωρήσετε παραδειγματικά....

Δημήτρη όλοι στο τρέξιμο είμαστε οποτε όλα κατανοητά είναι ! Πάντως εγώ δεν θα ήθελα να ακυρώσουμε το κοντομάνικα ! Άλλωστε τελειώνει ο Χειμώνας σιγά σιγά ! ? 

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2020 at 1:24 ΜΜ, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

 

Καλησπέρα.Για την καθυστέρσ φταίω εγώ και μόνο εγώ.Μπορείτε να με πετροβολήσετε ελεύθερα μιας και είμαι απαράδεκτος!

Δυστυχώς λόγο προβλημάτων οικογενειακών/υγείας το άφησα τελείως το συγκεκριμένο.Δέν υπάρχει δικαιολογία όμως μιάς και θα μπορούσα να το 'αναθέσω' σε κάποιο άλλο παιδί της ομάδας και να γίνει μήνες τώρα.

 

Λόγο ότι είναι χειμώνας πλέον, άυριο θα ανοίξω νέο/συνεχίσω το θέμα με τιμές και για μακρυμάνικα και με την λίστα όλων όσω είχαν ζητήσει (φαντάζομαι θα αλλάξει σημαντικά) έτσιώστε να το 'κλείσουμε' επιτέλους αυτό το θέμα.

 

Ζητώ συγνώμη και πάλι και μπορείτε να με τιμωρήσετε παραδειγματικά....

Oχι μακρυμάνικα.. μέχρι να ολοκληρωθεί η παραγγελία θα πιάσουμε κάνα μήνα .. καλύτερα κοντομανικα ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος Coco2410 έγραψε:

Oχι μακρυμάνικα.. μέχρι να ολοκληρωθεί η παραγγελία θα πιάσουμε κάνα μήνα .. καλύτερα κοντομανικα ?

 

Θα γίνει άμεσα έτσι ώστε να τα έχουμε μέχρι 'το κοπί τη πίτα'... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...