Jump to content

Ψάρια "γυάλας"


Recommended Posts

Ακου τωρα! Σε δυο λιτρα λεει μπαινουν 2 χρυσοψαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι μα@@@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και οι δυο!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα παρακολουθώ.. δεν ξέρω γιατί,πραγματικά.. ο άνθρωπος είναι ακατάλληλος.. 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Ηθικά ο τύπος είναι για σκότωμα. Εμπορικά καλά κάνει. Να πουλήσει θέλει και δεν τον νοιάζει τι και πως. Ούτε καν που άκουσα τι είπαν αλλά φαντάζομαι....

Δυστυχώς όταν οι πωλήσεις παίρνουν τον κατήφορο τότε κάνεις ότι μπορείς για να πουλήσεις όσο πιο πολύ μπορείς. Τι φίλε? Σου έχει μείνει γυάλα 5 λίτρων από τότε που ήσουν παιδί? Ζωάρα! Βάλε μέσα 4 χρυσόψαρα να είσαι μάγκας και όταν πεθάνουν έλα να σου δώσω και άλλα από την επόμενη φουρνιά που θα φέρω.

Και ξέρετε ποιό είναι το καλό ε? Ότι αυτοί δεν φταίνε σε τίποτα. Κάνουν τους κινέζους σε τέτοιες περιπτώσεις και ότι ζητήσει ο πελάτης. Σιγά μην κάτσει να ασχοληθεί ο άλλος να εξηγήσει για κύκλο του αζώτου και μπούρδες πράσινες. Τι? Να περιμένω ένα μήνα να στρώσει? Φέρε το ψάρι να τελειώνουμε φίλε! 

Άρα λοιπόν για μένα φταίει πιο πολύ ο κοσμάκης που αποφασίζει μία μέρα να πάει για ενυδρείο χωρίς να έχει καν τη παραμικρή ιδέα περί του θέματος αλλά εκεί που θα χαρώ εγώ πιο πολύ είναι όταν κάποιος διαβάσει από εδώ τι συμβαίνει και την επόμενη φορά που θα ακούσει να λέει ο x πωλητής τις ίδιες χαζομάρες σε άλλο ανυποψίαστο θύμα τότε να του πει άστο φίλε θα του εξηγήσω εγώ....

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιο σημείο είπε "δεν αλλάζουμε όλο το νερό αλλά το μισό,γα να μην τους χαλάσουμε τον βιότοπο που έχουν δημιουργήσει"

τράβαγα τα μαλλιά μου :headonwall:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου θύμισε κάτι που είχα ακούσει εγώ όταν πρωτοξεκίνησα αλλά ευτυχώς ήξερα κάποια πράγματα και δεν τσίμπησα. 

Ξέρατε εσείς ότι τα σκαλάρια μεγαλώνουν ανάλογα με το μέγεθος του ενυδρείου? Ε λοιπόν το μάθατε! :bigemo_harabe_net-74:

Έγινε επεξεργασία - Panagiotis Dms-Xgs
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ψάξιμο, και ενημέρωση είναι η μόνη λύση.

Δεν θα γράψω τίποτα άλλο, (για τους επιστήμονες του βίντεο), γιατί θα είναι ακατάλληλο για αυτό το φόρουμ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος SOTIRIS έγραψε:

Ψάξιμο, και ενημέρωση είναι η μόνη λύση.

Δεν θα γράψω τίποτα άλλο, (για τους επιστήμονες του βίντεο), γιατί θα είναι ακατάλληλο για αυτό το φόρουμ.

Συμφωνώ.. αλλά δυστυχώς πολύς κόσμος πηγαίνει σε ένα πετ σοπ νομίζοντας πως θα ενημερωθεί σωστά αφού "είναι η δουλειά του, σίγουρα ξέρει".. 

Link to comment
Share on other sites

 Η γυριστρουλα έχει δίκιο εδώ, αλλά η πλάκα είναι ότι οποιοσδήποτε θέλει να ασχοληθεί σοβαρά ή όχι, με ένα απλό γκουγκλαρισμα θα μάθει ότι χρειάζεται,έστω επιφανειακά.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς έτσι είναι. Ευτυχώς εδώ που μένω δεν έχει πετ- σοπ οπότε πήγα κατευθείαν στο ψάξιμο και έτσι γλίτωσαν τα χρυσόψαρα που ήθελα τότε το στριμωγμα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική μίνι σειρά εκπομπών για να μαθαίνουν οι νέοι και να εκσυγχρονίζονται οι παλιοί. Επιστημονικώς τεκμηριωμένες απόψεις, όχι άλλα ντ' άλλα της Παρασκευής το γάλα. Στο 2ο μέρος " Ψάρια ποτηριού" θα μάθετε πώς μπορείτε να διατηρήσετε με απόλυτη επιτυχία 2 μονομάχους σ' ένα ποτήρι και στο 3ο, όπου δίνει ρεσιτάλ τεχνικής κατάρτισης, θα μάθετε πώς μπορείτε να χωρέσετε 2 ποδάρια σ' ένα παπούτσι! Ένα σας λέω: Θα σας σηκωθεί η τρίχα...

Έγινε επεξεργασία - Φρου Φρου
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...